Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie, integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
INFO: Pełna oferta sklepu.  

INTERsoft SANITARNE LUX

Program INTERsoft SANITARNE LUX
Program INTERsoft SANITARNE LUX
32-bit i 64-bit64-bit
Cena katalogowa: 
netto: 24230,00 zł 
brutto: 29802,90 zł 
Rabat na program CAD INTERsoft SANITARNE LUX w sklepie INTERsoft
Cena po rabacie: 
netto: 6058,00 zł 
brutto: 7451,34 zł 
linia

Czym jest program INTERsoft SANITARNE LUX?

To kompleksowy pakiet programów CAD / BIM do wykonywania dokumentacji architektonicznej budynków. Przy czym dobór programów do tego pakietu został ukierunkowany na projektowanie instalacji sanitarnych: wewnętrznych instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, grzewczych i gazowych oraz instalacji i sieci zewnętrznych kanalizacyjnych i gazowych. Programy te umożliwiają wykonanie pełnej dokumentacji w postaci rysunków w formacie DWG sanitarnych instalacji wewnętrznych, sporządzenie rysunków rzutów oraz rysunków pomocniczych (np.: aksonometria instalacji wodociągowej, grzewczej i gazowej oraz rozwinięcia i profile odpływów instalacji kanalizacyjnej wewnętrznej). Oprócz rysunków programy wykonują szereg obliczeń hydraulicznych charakterystycznych dla tych instalacji oraz generują szczegółowe zestawiania i raporty użytych elementów i materiałów w projekcie.
W pakiecie oprócz programów do projektowania instalacji wewnętrznych znajdują się również programy do projektowania przyłączy instalacji do budynku oraz sieci instalacji w jego otoczeniu. Program ArCADia-SIECI KANALIZACYJNE przeznaczony do kompleksowego projektowania konwencjonalnych systemów kanalizacji zewnętrznych grawitacyjno-pompowych. Pozwala on na wykonanie pełnej dokumentacji w formacie DWG sieci kanalizacyjnej oraz zewnętrznych instalacji kanalizacyjnych wraz z przyłączami. Program ArCADia-INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE umożliwia obiektowe tworzenie rysunków elementów przyłącza gazowego i zewnętrznej instalacji gazowej (zlokalizowanej poza budynkiem lub grupą budynków). Projektowanie zewnętrznych elementów sieci lub instalacji może być realizowane na rzutach zagospodarowania przestrzennego w postaci podkładów geodezyjnych lub na wykonanych własnych rysunkach przedstawiających istniejącą lub projektowaną sieć. Programy daje możliwość automatycznego tworzenia schematów obliczeniowych oraz profili podłużnych przebiegu rurociągów wraz z obiektami instalacji.
Wszystkie te programy są częścią systemu ArCADia którego fundamentem jest program ArCADia BIM 11. Jest on podstawowym silnikiem graficznym - edytorem CAD w którym pracujemy analogicznie jak w innych programach tego typu, jak choćby programie AutoCAD, czy programach wywodzących się z platformy Intellicad takich jak ZwCAD, GstarCAD, BricsCAD itp. Zasadniczą różnicą między nimi a programem ArCADia BIM 11 jest fakt, że nasz system został rozbudowany do rozwiązania oparte o technologię BIM. Program ArCADia BIM 11 został rozszerzony o szereg funkcjonalności w zakresie wykonywania projektu architektonicznego i rysunku technicznego. Ich skutkiem jest tworzenie praktycznie automatycznie wraz z wykonywaniem rysunku przez projektanta cyfrowego modelu 3D budynku. Jednocześnie program niczego nie traci z cech tradycyjnego edytora rysunku technicznego, zachowuje pełną zgodność z formatem DWG i środowisko pracy analogiczne do programu AutoCAD czy innych programów CAD dostępnych na rynku. Zasadniczym rozszerzeniem funkcji bazowych program ArCADia BIM 11 jest program ArCADia-ARCHITEKTURA 9, który również znalazł się w pakiecie SANITARNE LUX. ArCADia-ARCHITEKTURA umożliwia sporządzanie pełnego projektu architektonicznego budynku, w naszym pakiecie jego celem jest jeszcze większe ułatwienie projektantowi pracy, tak by mógł jak najszybciej sporządzić podkłady do obiektowego projektowania instalacji wewnętrznych.
Dla projektantów instalacji sanitarnych oraz zajmujących się zagadnieniami energetycznymi w pakiecie została umieszczona najwyższa wersja programu ArCADia-TERMOCAD 7 z oznaczeniem PRO. Projektant instalacji sanitarnych dzięki zawartemu programowi ArCADia-TERMOCAD 7 PRO uzyskuje możliwość oceny przyjętych źródeł ciepła czy systemów wentylacji pod względem poprawności wskaźników energetycznych oraz obliczenie zapotrzebowania na moc cieplną pomieszczeń . Zawarty program DOBÓR GRZEJNIKÓW działający w ramach programu ArCADia-TERMOCAD 7 PRO pozwala na dobranie grzejników, ogrzewania płaszczyznowego i powietrznego z wykorzystaniem zawartych bibliotek urządzeń z uwzględnieniem wymiarów i parametrów technologicznych. Głównym przeznaczeniem programu ArCADia-TERMOCAD 7 PRO jest sporządzanie Projektowanej Charakterystyki Energetycznej, oraz Świadectw Charakterystyki Energetycznej i Audytów. Programy Efekt ekonomiczny i Efekt ekologiczny uzupełniające podstawową funkcjonalność ArCADia-TERMOCAD 7 PRO i umożliwiają wykonanie pełnej Projektowanej Charakterystyki Energetycznej z oceną zużycia paliw i emisji zanieczyszczeń na etapie projektu oraz sporządzenie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej lub Audytu energetycznego, remontowego czy efektywności energetycznej. Pakiet zawiera również moduł wspomagający kosztorysowanie. W pakiecie zawarty jest program będący zaawansowanym kalkulatorem inżynierskim I.T.I. – INSTALACJE 2., który jest bardzo pomocny przy projektowaniu umożliwiając szybkie, podręczne obliczenia.

INTERsoft SANITARNE LUX jest to pakiet programów do projektowania instalacji sanitarnych. Składa się z programów systemu ArCADia BIM oraz programu ArCADia-TERMOCAD z dodatkowymi modułami, zapewnia pełną zgodność z formatem DWG i wsparcie dla projektowania z godnie z technologia BIM.

 • ArCADia BIM 11
 • ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2
 • ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2
 • ArCADia-INSTALACJE GAZOWE 2
 • ArCADia-INSTALACJE GAZOWE ZEWNĘTRZNE
 • ArCADia-INSTALACJE GRZEWCZE
 • ArCADia-INSTALACJE WENTYLACYJNE
 • ArCADia-SIECI KANALIZACYJNE 2
 • ArCADia-ARCHITEKTURA 9
 • ArCADia-IFC 2
 • ArCADia-3D MAKER
 • ArCADia-TERMOCAD PRO 7
 • Dobór grzejników
 • Efekt ekologiczny
 • Efekt ekonomiczny
 • Klimatyzacja
 • Ceninwest 2
 • I.T.I.-INSTALACJE 2
 • InstalCAD 2

UWAGA: Produkt nie jest objęty systemem rabatowym!

linia

Zostaw swoją opinie i oceń produkt:

Aby dodawać opinie o produktach wpisz numer klienta w formularzu na stronie. Kliknij tutaj

Dodatkowe materiały:

Wymagania systemowe programu:

 • Procesor klasy Pentium 4 (zalecany min. Intel Core i5)
 • 2 GB pamięci operacyjnej (zalecane min. 8 GB i system 64-bit)
 • 4 GB wolnego miejsca na dysku
 • karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c (zalecane karty z min. 1GB RAM)
 • system: Windows 10 lub Windows 8.1 lub Windows 7 SP1 (zalecamy system 64-bit)
SKU: 809
Dostępność: w magazynie

Klienci, którzy kupowali ten produkt, najczęściej wybierali także:

Przy zakupie INTERsoft SANITARNE LUX polecamy również.Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<