Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

HISTORIA

Firma INTERsoft powstała w połowie 1997 roku pod nazwą INTERsoft - software w budownictwie. Jej założycielem i główną siłą napędową jest absolwent Politechniki Łódzkiej mgr inż. budownictwa Jarosław Chudzik. Od pierwszych dni istnienia firmy jej prężnemu rozwojowi towarzyszy także mgr inż. budownictwa Jarosław Cisłak.
Pierwszym etapem działalności firmy było wprowadzenie na polski rynek programu ArCon-Wizualna Architektura do tworzenia projektów architektonicznych. Na podstawie umowy zawartej na wyłączność z niemiecką firmą mb-Software AG ( jedna z największych firm informatycznych w branży budowlanej w Niemczech, właściciel praw autorskich ), firma INTERsoft przetłumaczyła program na język polski i dostosowała go do zasad i warunków projektowania w naszym kraju. ArCon został zaprezentowany polskim architektom w październiku 1997 i od razu spotkał się z ich ogromnym uznaniem. Jego oszałamiający sukces pozwolił na błyskawiczny rozwój firmy INTERsoft i dał mocne podstawy do rozpoczęcia prac nad własną aplikacja inżynierską. Potwierdzeniem uznania dla firmy i programu było przyznanie przez architektów i inżynierów Nagrody Publiczności na Międzynarodowych Targach Zastosowań Informatyki CAD/CAM 98 w Warszawie.
Dzisiaj program ArCon jest wykorzystywany w większości polskich pracowni architektów i inżynierów jako podstawowe narzędzie do przygotowania koncepcji i wizualizacji projektów architektonicznych, przez firmy projektujące i budujące domy jednorodzinne jako przeglądarka gotowych projektów, a firmy meblarskie przygotowują w formacie programu ArCon swoją ofertę w postaci elektronicznej. Kolejne wersje programu są tworzone z udziałem naszych informatyków, w tym również wersje przygotowywane na pozostałe rynki europejskie.
Początek współpracy z niemiecką firmą Luminar medien Vertrieb, która zaowocowała wykonaniem na rynek niemiecki wielu programów: "Leksykon Giełdowy" (BörsenLexikon) wprowadzający użytkowników w świat giełdy papierów wartościowych; oraz w kolejnych latach: programu edukacyjnego do nauki w klasach młodszych w szkołach niemieckich "Lumie, mądry smok" (Lumie der kluge Drache); „Druckstudio”; i „GartenWelt" – program do projektowania ogrodów.
W sprzedaży pojawia się program Konstruktor – pierwszy program autorski, efekt prac nad aplikacją, która dzisiaj stała się kompleksowym i całościowym systemem oprogramowania inżynierskiego. Jest to aplikacja o budowie modułowej, posiadająca wspólny program zarządzający. Ponieważ wszystkimi modułami rządzi ta sama logika wprowadzania danych to obsługa jest intuicyjna, a wyniki są automatycznie przekazywane między nimi. Dzięki takiej budowie każdy projektant może kupić i wykorzystywać tylko niezbędne mu narzędzia, a wraz z rozwojem swojej firmy może rozbudowywać swój program. Początkowo Konstruktor obejmował 5 modułów, dziś liczy już 24 moduły liczące oraz 6 modułów rysunkowych służących do wykonywania rysunków konstrukcyjnych w formacie dxf.
INTERsoft jako jedyna firma z Europy środkowo-wschodniej przystępuje do Konsorcjum ITC ( Intellicad Technology Consortium, Portland, USA), grupującego firmy z całego świata piszące program IntelliCAD. Jest to program wspomagający projektowanie 2D i 3D. Ze względu na ten sam format zapisu danych (dwg) i filozofię działania do złudzenia przypomina AutoCADa. Członkostwo w ITC jest niewątpliwym powodem do dumy dla firmy INTERsoft, gdyż w skład konsorcjum wchodzą jedynie te firmy, które w swojej dotychczasowej działalności udowodniły, iż mają wystarczająco duży potencjał pozwalający na tworzenie zaawansowanych programów komputerowych.
Laureatem VII edycji Konkursu ''Łódź Proponuje'' organizowanego przez Prezydenta Miasta Łodzi. Nagrodzony w konkursie, za swoją innowacyjność, walory użytkowe oraz jakość, zostaje program Konstruktor. Do oferty wprowadzone zostają kolejne autorskie rozwiązania: program R3D3 Rama 3D do analizy statycznej i wymiarowania układów prętowych 3D; NetMan do zarządzania projektem i dokumentacją budowlaną oraz program kosztorysowy Ceninwest.
Aplikacja NetMan 1.11 uzyskuje certyfikat zgodności z platformą .NET. - ''Certified for Microsoft Platform''. Nasze wszystkie produkty przechodzą przez liczne procedury testowe. Program NetMan przeszedł przez szczegółowy proces testowania w firmie Veritest - niezależną od Microsoft firmę specjalizującą się w weryfikowaniu i w zapewnieniu jakości szerokiej grupy produktów. Oznacza to, że aplikacja została przetestowana zgodnie z normami jakościowymi w zakresie takich własności jak niezawodność, bezpieczeństwo, wysoka dostępność, łatwość obsługi i współpraca z systemem operacyjnym Microsoft Windows, platformą .NET oraz innymi aplikacjami zgodnymi z Microsoft Windows. INTERsoft dołącza do grona firm z tytułem Microsoft Certified Partner uzyskując kompetencje ISV/Software Solution. Tytuł ten jest potwierdzeniem jakości i zgodności naszego oprogramowania z wymaganiami Microsoft jak i tego, że nasi pracownicy posiadają odpowiednie kompetencje i kwalifikacje, a nasi Klienci, zgodnie z wymogami programu MCP, potwierdzili wykorzystanie w codziennej praktyce aplikacji INTERsoftu. Rozpoczęcie prac nad nowatorskim w skali światowej systemem ArCADia, który został zaplanowany jako narzędzie do kompleksowej obliczeniowo-graficznej obsługi procesu projektowania budowlanego, komunikacji międzybranżowej (z wykrywaniem kolizji włącznie) i umiejscowieniem poszczególnych elementów budowlanych w harmonogramie prac na budowie (4D).
Nasza szeroka oferta oprogramowania dla branży budowlanej umożliwia wprowadzenie nowego sposobu udostępnienia licencji oprogramowania – roczna subskrypcja pakietu oprogramowania z licencją 3-stanowiskową. Zmieniające się normy branżowe, systemy operacyjne oraz nowe technologie w tworzeniu programów powodują, że żywot danej wersji programu komputerowego staje się coraz krótszy. INTERsoft PARTNER pozwala na stały dostęp do najnowszych wersji oprogramowania obejmującego bez mała wszystkie dziedziny procesu projektowania budowlanego, bez angażowania dużych środków finansowych. Zgodnie z założeniami programu wszyscy Klienci w ciągu roku mają systematycznie aktualizowany pakiet poprzez uzupełnianie go zarówno o nowe programy jak i o kolejne, ulepszone wersje pozostałych programów. Na bieżąco świadczona jest pomoc techniczna. Dzisiaj w skład pakietu wchodzi 60 programów, a opłata roczna za 3 stanowiskową licencję o wartości ponad 100.000 zł wynosi jedynie 2,5% wartości.
INTERsoft dołącza do grona firm, które mogą się poszczycić tytułem Microsoft GOLD Certified Partner z kompetencją ISV/Software Solution (niezależny producent oprogramowania).
Na podstawie umowy zawartej z firmą Nemetschek A.G., INTERsoft zostaje autoryzowanym partnerem i przejmuje w Polsce działania związane ze sprzedażą i serwisem wysoce specjalistycznych programów Allplan Architektura oraz Allplan Inżynieria.
Po ukazaniu się rozporządzeń związanych z obowiązkiem sporządzania świadectw energetycznych, jako jedni z pierwszych wprowadzamy do oferty program ArCADia-TERMO – program do kompleksowych obliczeń cieplnych i sporządzania świadectw energetycznych oraz audytów energetycznych.
Kontynuując wcześniejszą działalność związaną ze wsparciem finansowym instytucji opiekujących się dziećmi i młodzieżą, od maja 2008 roku INTERsoft stał się oficjalnym sponsorem drużyny koszykarzy na wózkach ''ŁTRSN-INTERsoft''.
Od października firma INTERsoft jako jedna z pierwszych zaangażowała się jako partner-pracodawca programu ''Młodzi w Łodzi'' zostając fundatorem praktyk oraz stypendiów skierowanych do studentów Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Łódzkiej. Współpraca z Urzędem Miasta Łodzi w ramach tego programu trwa do dzisiaj, oprócz funfdowania corocznych nagród w klejnych edycjach konkursu ''Młodzi w Łodzi'' organizujemy bezpłatne szkolenia, które umożliwiają studentom rozwijanie ich kompetencji.
Program ArCADia-TERMO po wnikliwym sprawdzeniu przez niezależnych ekspertów otrzymuje Złoty Medal targów BUDMA oraz wiele innych wyróżnień i nagród.
Firma została sponsorem męskich drużyn juniorskich w piłce siatkowej klubu sportowego WIFAMA-ŁÓDŹ.
W związku z intensywnym rozwojem, w trosce o wysoką jakość i profesjonalizm działania, po przekształceniach powstają dwie wyspecjalizowane firmy: ARCADiasoft Chudzik sp.j. zajmująca się tworzeniem oprogramowania i nowymi technologiami oraz INTERsoft sp z o.o. zajmująca się marketingiem, sprzedażą i serwisem technicznym oprogramowania. Pozwoliło to dalece wyspecjalizować działania w obydwu firmach co skutkuje wyznaczaniem trendów w dziedzinie oprogramowania oraz szeregiem działań skierowanych ku Klientom (bezpłatne szkolenia, bezpłatna pomoc techniczna czy w pełni funkcjonalne bezpłatne wersje edukacyjne).
Program ArCADia-TERMO zostaje laureatem jubileuszowej XX edycji konkursu TERAZ POLSKA.
Firma ArCADdiasoft otrzymuje nagrodę gospodarczą Województwa Łódzkiego w kategorii ''Małe Przedsiębiorstwo''.
Programy ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE i ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE uzyskują wyróżnienie w kategorii ''Produkt roku'' na Targach Energetics 2011.
Ogłosiliśmy pierwszą edycję konkursu na najlepszą pracę magisterską i inżynierską w tematyce zagadnień związanych z budownictwem i architekturą. Konkurs został roztrzygnięty dwustopniową nagrodą dla studentów i wykładowców będących opiekunami pracy magisterskiej lub inżynierskiej.
...
Medal Polskiego Towarzystwa Energetycznego za opracowanie i wdrożenie innowacyjnych programów: ArCADia-ARCHITEKTURA i ArCADia-TERMO.
MTB BUDMA 2012 - Nagroda ACANTHUS AUREUS za stoisko targowe najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy.
W drugiej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską i inżynierską w tematyce zagadnień związanych z budownictwem i architekturą przyznaliśmy kolejne dwustopniowe nagrody dla studentów i wykładowców będących opiekunami prac magisterskich lub inżynierskich. Nagrodzone prace powstały w Politechnice Łódzkiej i Politechnice Opolskiej.
Ufundowaliśmy po raz kolejny potrójną nagrodę na najlepszą pracę inżynierską dla studenta i opiekuna pracy na Wydziałe Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej.
W trzeciej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską i inżynierską w tematyce zagadnień związanych z budownictwem i architekturą przyznaliśmy kolejne nagrody dla studentów i wykładowców będących opiekunami prac magisterskich lub inżynierskich.
Wśród wyróżnionych instytucji w ramach realizowanego przez Urząd Miasta projektu pod nazwą "Łódź Kreuje Innowacje" znalazła się nasza firma, INTERsoft znalazł się w tak doborowym towarzystwie jak m.in., słynna na całym świecie łódzka Szkoła Filmowa. Głównym celem, realizowanego przez Urząd Miasta projektu pod nazwą "Łódź Kreuje Innowacje" jest prezentacja i promocja innowacyjnych i kreatywnych firm, produktów, usług i nowoczesnych gałęzi przemysłu.
W czwartej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską i inżynierską w tematyce zagadnień związanych z budownictwem i architekturą przyznaliśmy nagrody dla studentów i wykładowców będących opiekunami prac magisterskich lub inżynierskich.
INTERsoft sp. z o.o. po raz kolejny znalazł się wśród patronów i fundatorów nagród w dorocznym, szóstym już konkursie MŁODZI W ŁODZI - MAM POMYSŁ NA BIZNES, organizowanym przez Departament Architektury i Rozwoju Biura Rozwoju Przedsiębiorczości i Miejsc Pracy Urzędu Miasta Łodzi.

System ArCADia BIM – został wyróżniony Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2015.

Będący wizytówką firmy ArCADiasoft autorski obiektowy system ArCADia BIM, służy do tworzenia dokumentacji technicznej i jednocześnie jest kompleksową bazą informacji o budynku. W inteligentny sposób wspomaga i koordynuje prace wszystkich uczestników procesu projektowania w każdej ich fazie. Łącząc specjalistyczne moduły branżowe w jeden wirtualny model budynku, zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo na etapie projektowania, usprawnia i przyspiesza etap realizacji i pozwala na sprawne zarządzanie budynkiem podczas jego eksploatacji. 

W piątej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską i inżynierską w tematyce zagadnień związanych z budownictwem i architekturą przyznaliśmy nagrody dla studentów i wykładowców będących opiekunami prac magisterskich lub inżynierskich.
Firma INTERsoft w 2015 roku zorganizowała Warsztaty Projektanta w 13 miastach w Polsce.
W grudniu w Łodzi odbyła się nasza konferencja ''BIM w 90 minut'' na kórej zaprezentowaliśmy na żywo jednoczesną pracę projektantów róznych branż nad projektem wykonywanym zgodnie z założeniami BIM. W trakcie konferencji można było zobaczyć modelowanie bryły budynku z uwzględnieniem wizualizacji, wprowadzanie do modelu instalacji wewnętrznych oraz koordynację pracy uczestników procesu inwestycyjnego. Zaprezentowano sposób wyznaczania kolizji między elementami budynku oraz komunikacje z aplikacjami zewnętrznymi: zarówno z innymi systemami BIM, programem ArCADia-TERMO jak i z programami kalkulacyjnymi czy kosztorysowymi.
W szóstej edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską i inżynierską napisane z użyciem naszego oprogramowania przyznaliśmy kolejne nagrody. Powędrowały one do rąk studentów i wykładowców Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Politechniki Opolskiej.
System ArCADia BIM otrzymał Nagrodę Gospodarczą Wojewody Łódzkiego w kategorii „Innowacyjność”, a także nominację w XXVI edycji konkursu „TERAZ POLSKA”, w kategorii na Najlepsze Produkty i Usługi.
Program ArCADia-TERMO PRO został laureatem konkursu „Lider Nowych Technologii 2016”.
Ufundowaliśmy nagrodę dla zwycięzców w II Ogólnopolskim Konkursie Mostów Drewnianych, który odbył się na Politechnice Białostockiej.
Wzięliśmy udział w wielu konferencjach i kongresach, m.in. w XIII Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej „Budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym”, zorganizowanej przez Katedrę Organizacji i Technologii Budownictwa Wydziału Budownictwa Politechniki Częstochowskiej, a także w kongresie FIRE/EXPO 2016.
INTERsoft ponownie został sponsorem Baisiówki, czyli imprezy dla nowo przyjętych studentów Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej.
Przeprowadziliśmy szkolenie „BIM w teorii i praktyce”, którego organizatorem była Łódzka Okręgowa Izby Inżynierów Budownictwa.
Jako partner konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes” gościliśmy konferencję prasową „Start-upy w Łodzi” z udziałem Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej oraz start-upu InPlanner.
INTERsoft został sponsorem Studenckiego Koła Naukowego „ŻURAW” działającego przy Katedrze Budownictwa Betonowego Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej.
System ArCADia BIM otrzymał nominację w XXVII edycji konkursu „TERAZ POLSKA”, w kategorii na Najlepsze Produkty i Usługi.
Już tradycyjnie INTERsoft był sponsorem Baisiówki, czyli imprezy dla nowo przyjętych studentów Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej.
Wzięliśmy udział w II Ogólnopolskiej Konferencja Studentów i Doktorantów „Budownictwo Zrównoważone 2017” zorganizowanej przez Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz w IV Konferencji „e-Technologie w Kształceniu Inżynierów” na Politechnice Gdańskiej. Odbyło się kilkanaście kolejnych konferencji pn. „BIM w 90 minut”.
Ufundowaliśmy nagrodę dla zwycięzcy konkursu im. prof. J. Szmeltera dla młodych naukowców zorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Metod Komputerowych Mechaniki w ramach 22. Międzynarodowej Konferencji CMM2017 na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej, a także, po raz drugi, dla zwycięskiej drużyny w III Ogólnopolskim Konkursie Mostów Drewnianych, który odbył się na Politechnice Białostockiej.
W ramach współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, już po raz ósmy, wzięliśmy udział w projekcie „Młodzi w Łodzi”, fundując staże wakacyjne, prowadząc bezpłatne szkolenia z obsługi naszego oprogramowania, a także sponsorując nagrodę w obu kategoriach konkursu „Mam Pomysł na Biznes”.
INTERsoft został sponsorem Koła Naukowego Projektowania Konstrukcji Stalowych „PKS” działającego przy Katedrze Mechaniki Konstrukcji na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej.
Rozpoczęliśmy cykl seminariów szkoleniowych online, które pozwalają szybko poznać i opanować obsługę naszych programów.
INTERsoft był Głównym Sponsorem Zjazdu Dziekanów uczelni kształcących na kierunku budownictwo, który odbył się na Politechnice Białostockiej.
Na Targach BUDMA w Poznaniu zaprosiliśmy wszystkich spragnionych nowych technologii na kawę z BIM-em na naszym stoisku.
Jak w poprzednich latach, INTERsoft był sponsorem Baisiówki, czyli imprezy dla nowo przyjętych studentów Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej.
Kontynuowaliśmy cykl seminariów szkoleniowych online, a wcześniejsze webinaria zostały opublikowane na naszym kanale Yotube.
W ramach współpracy z Urzędem Miasta Łodzi ponownie, po raz dziewiąty, wzięliśmy udział w projekcie „Młodzi w Łodzi”, fundując staże wakacyjne, prowadząc bezpłatne szkolenia z obsługi naszego oprogramowania, a także sponsorując nagrodę w konkursie „Mam Pomysł na Startup”.
ArCADia 10 i ArCADia-ARCHITEKTURA zostały wyróżnione przez FinancesOnline: ArCADia-ARCHITEKTURA otrzymała nagrodę „Great User Experience Award” w kategorii oprogramowania dla architektury. Katalog FinancesOnline wyróżnił nas także nagrodą Rising Star Award.
Liczba zagranicznych dystrybutorów oprogramowania ArCADiasoft przekroczyła 100 firm.
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<