Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

WSPARCIE TECHNICZNE DLA OPROGRAMOWANIA

Wybierz program by przegladać dokumentacje, podręczniki, instrukcje i samouczki, multimedia.
Firma INTERsoft od ponad dwudziestu lat dostarcza profesjonalne rozwiązania dla branży budowlanej. W tym okresie jako producent oprogramowania stała się niekwestionowanym liderem wśród polskich firm informatycznych. Wzrost liczby klientów i oferowanych produktów spowodował sytuację w której należało działalność firmy rozdzielić na dwa sektory.

Obecnie za produkcję jest odpowiedzialna firma ArCADiasoft, zaś INTERsoft skupia się na jego dystrybucji. Dzięki temu wszystkie działania firmy INTERsoft są ściśle nakierowane na przygotowanie jak najszerszej oferty dla naszych klientów i wsparcie ich w obszarach ich działania związanych z naszymi produktami. Obecnie naszym oprogramowaniem obejmujemy już wszystkie branże i sektory budownictwa, nasza oferta nie jest już tylko skierowana do architektów i inżynierów. Obecnie możemy się jako jedyni poszczycić własnymi produktami dla całej branży budowlanej. Silny nacisk kładziemy na programy dla branży instalatorskiej włączając dotychczasowe produkty do systemu ArCAdia lub oferując zupełnie nowe rozwiązania.

W swojej działalności kładziemy również szczególny nacisk na wspieranie młodych inżynierów i architektów oferując im udział w specjalnych programach wsparcia.

Już na etapie studiów mogą oni bezpłatnie korzystać do celów edukacyjnych z produktów całej naszej oferty. Z pewnością jesteśmy polskim pionierem w dostarczaniu studentom tak dużej ilości oprogramowania zupełnie bezpłatnie. By sobie uświadomić jak ważne jest to dla rozwoju młodych kadr dla budownictwa wystarczy powiedzieć, że jego wartość rynkowa wynosi ponad 25 tys. zł. Bez naszej oferty i programu STUDENT PARTNER z pewnością byliby oni skazani na konkurencyjne produkty dostępne często tylko na komercyjnych zasadach.

Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<