Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

SZKOLENIA STACJONARNE

Zapraszamy Państwa na organizowane przez nas specjalistyczne szkolenia, prezentacje i konsultacje obejmujące obsługę naszych programów. Są one prowadzone przez pracowników Działu Wsparcia Technicznego i Kontroli Jakości, przez handlowców, a także przez informatyków. Przeprowadzamy je zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla grup, w siedzibie naszej firmy, w Izbach Inżynierów Budownictwa, Izbach Architektów, na wyższych uczelniach, a także u Klienta. Na każdym spotkaniu z nami mogą Państwo liczyć na dużą dawkę fachowej i w przystępny sposób przekazanej wiedzy, na rzetelność naszych specjalistów oraz na indywidualne podejście do uczestników, także na szkoleniach grupowych. Zapewniamy przyjazną atmosferę i dobrą kawę.

CENNIK SZKOLEŃ

W naszej ofercie znajdują się trzy rodzaje szkoleń:
1. SZKOLENIA GRUPOWE
Są to całodniowe szkolenia dotyczące obsługi wybranego programu. Prowadzone są według ustalonego schematu, odbywają się w niewielkich grupach i trwają co najmniej 7 godzin (z 2 przerwami kawowymi i przerwą obiadową). Cena szkolenia obejmuje obiad.
Ilość uczestników: od 4 do 8 osób.
Cena szkolenia: 550 zł od osoby.
(*)(**)
Czas trwania: minimum 7 godzin. (*)(**)
(*) Szkolenie z programu R3D3-Rama 3D trwa 8 godzin, a jego cena wynosi 630 zł.
(**) W przypadku 2-dniowych szkoleń zaawansowanych z programu ArCon cena wynosi 800 zł za obydwa dni lub 550 zł za pierwszy dzień.
2. SZKOLENIA INDYWIDUALNE
Są to szkolenia dotyczące obsługi wybranego programu. Prowadzone są według ustalonego schematu, zazwyczaj dla Klientów z jednej firmy i trwają 7 godzin (z 2 przerwami kawowymi i przerwą obiadową). Cena szkolenia obejmuje obiad.
Ilość uczestników: 1, 2 lub 3 osoby.
Cena szkolenia od osoby: 2.200 zł przy 1 osobie, 1.200 zł przy 2 osobach lub 750 zł przy 3 osobach.
Czas trwania: 7 godzin.
(*)
(*) Szkolenie z programu R3D3-Rama 3D trwa 8 godzin, a jego cena od osoby wynosi odpowiednio: 2.500 zł przy 1 osobie, 1.350 zł przy 2 osobach lub 850 zł przy 3 osobach.
3. KONSULTACJE INDYWIDUALNE
Program jest uzależniony od potrzeb Klienta.
Ilość uczestników: maksymalnie 8 osób.
Cena szkolenia za 1 godzinę: 400 zł za pierwszą osobę i 200 zł za każdą kolejną osobę.
Czas trwania: minimum 1 godzina.

Podawane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć 23% podatku VAT.

W przypadku szczególnych/niestandardowych wymagań Klienta, w tym w przypadku szkolenia w siedzibie Klienta, koszt takiego szkolenia będzie ustalany indywidulanie, o czym Klient zostanie powiadomiony przez organizatora szkolenia.


SZKOLENIA ON-LINE

Oprócz szkoleń stacjonarych oferujemy Państwu, również udział w bezpłatnych szkoleniach on-line. Terminy takich szkoleń publikujemy w kalendarzu, serdecznie zachęcamy do rejestracji.


KONTAKT

Małgorzata Chrząstowska

Małgorzata Chrząstowska
Kierownik Działu Wsparcia Technicznego i Kontroli Jakości

email:
tel: +48 [42] 689 11 28

Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<