Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
Programy wykonujące audyt energetyczny, remontowy, efektywności energetycznej oraz świadectwa energetyczne

Programy wykonujące audyt energetyczny, remontowy, efektywności energetycznej oraz świadectwa energetyczne

Pojęciem audyt energetyczny określamy ekspertyzę będącą zbiorem dokumentów określających zakres i parametry techniczne oraz ekonomiczne przedsięwzięcia termomodernizacyjnego. Audytem energetycznym określamy również zakres prac, które zlecamy specjaliście mającemu sporządzić taką ekspertyzę. Prawidłowo wykonany audyt energetyczny powinien wskazać możliwe do wykonania ulepszenia, które doprowadzą do obniżenia zużycia energii w danym budynku, ze wskazaniem optymalnego rozwiązania z punktu widzenia kosztów realizacji termomodernizacji oraz oszczędności energii. Celem audytu energetycznego jest więc zalecenie konkretnych rozwiązań (technicznych, organizacyjnych, formalnych) wraz z określeniem ich opłacalności. Rozwiązania te mogą na przykład zalecać zmianę konwencjonalnych źródeł energii na źródła niekonwencjonalne, stanowiące jednocześnie założenia do projektu budowlanego.

Zasadne jest więc stwierdzenie, że zlecenie audytu energetycznego jest czymś niezbędnym do podjęcia świadomej decyzji dotyczącej termomodernizacji budynku. Na rynku stykamy się również z pojęciem audytu remontowego i audytu efektywności energetycznej. Audyt remontowy w zasadzie jest szczególną wersją audytu energetycznego. Co do zasady należy przeprowadzać go w przypadku budynków mieszkalnych wielorodzinnych, oddanych do użytku przed 14 sierpnia 1960 roku. Dokument ten powinien wykazywać zgodność planowanego przedsięwzięcia z warunkami ustawy. Poprawnie przeprowadzony audyt remontowy, podobnie jak świadectwo energetyczne, powinien wykazywać oszczędności energetyczne, poprzedzone wykonaniem stosownych obliczeń zapotrzebowania energetycznego, przy czym można w nim pominąć obliczanie wartości finansowej planowanych oszczędności.

Świadectwo charakterystyki energetycznej i audyt energetyczny to tematy, które zyskały na znaczeniu i popularności w momencie wprowadzenia w 2007 r. ustawy i rozporządzeń dotyczących wykonywania świadectw energetycznych. Prawodawstwo to jest stopniowo nowelizowane, w wyniku czego np. świadectwa charakterystyki energetycznej są dokumentami niezbędnymi przy zawieraniu transakcji notarialnych dotyczących nieruchomości budowlanych. Wprowadzenie odpowiednich uregulowań prawnych zasadniczo wpłynęło na rozwój świadomości energetycznej w społeczeństwie, spowodowało również pojawienie się zawodu certyfikatora energetycznego. Jednocześnie powstało na rynku zapotrzebowanie na wydajne oprogramowanie komputerowe wspomagające obliczenia cieplne budynków.

Firma ArCADiasoft w 2008 r. wprowadziła na rynek program ArCADia-TERMO, którego pierwszym celem było umożliwienie projektantom i audytorom wykonanie szybko stosownych obliczeń i wygenerowanie raportu audytu czy świadectwa charakterystyki energetycznej. Program ArCADia-TERMO spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów, którzy wzięli również swój czynny udział w jego rozwoju, sugerując nam wiele zmian i funkcjonalności, które powinny znaleźć się w programie. Program ArCADia-TERMO uzyskał nagrodę Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA w 2008 r. oraz został uhonorowany prestiżowym godłem TERAZ POLSKA.

Po blisko 8 latach obecności programu na rynku, zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy produktu z ArCADia-TERMO na ArCADia-TERMOCAD. Podyktowane to zostało faktem wbudowania w program w pełni funkcjonalnego edytora graficznego pozwalającego modelować bryłę budynku. Edytor TERMOCADIA umożliwia import rysunków w formacie .dwg oraz import i eksport projektów systemu ArCADia BIM, dzięki temu rozwiązaniu oprogramowanie do obliczeń energetycznych budynków jest jeszcze lepiej zintegrowane z naszym systemem projektowania ArCADia BIM, którego celem jest jak najlepsze wspieranie projektantów w pracy zgodnie z założeniami BIM [Building Information Modelling]. Program od momentu premiery doczekał się wielu aktualizacji, sprzedawany był w czterech wersjach funkcjonalnych oraz posiadał dodatkowe moduły: Efekt ekonomiczny, Efekt ekologiczny, Dobór grzejników, Klimatyzacja, Metoda zużyciowa, Dotacje NF15/40, które uwzględniały dodatkowe aspekty obliczeniowe związane z projektowaniem budynków.

ArCADia-TERMOCAD ma zmodyfikowany podział wersji. Dzięki temu przyszły Użytkownik może wybrać precyzyjnie jakiej funkcjonalności potrzebuje bez potrzeby inwestowania w bogatsze wersje. Jasny podział umożliwia dopasowanie wyboru programu pod swoje potrzeby.

Obecnie do wyboru mamy wersję:
ArCADia TERMOCAD ŚCHE 8 – do świadectw energetycznych wszystkich budynków.
ArCADia TERMOCAD PCHE 8 – do projektowanej charakterystyki energetycznej budynków oraz analiz ekonomicznych i ekologicznych.
ArCADia TERMOCAD Audyt 9 – do audytów energetycznych, remontowych, efektywności energetycznej, a także do audytów powykonawczych.

Zmniejszono więc liczbę programów podstawowych do trzech, również liczba dodatkowych modułów obliczeniowych została zmniejszona. Funkcjonalność modułów Efekt ekologiczny, Efekt ekonomiczny oraz Dotacje NF15/4 została przeniesiona do programu ArCADia-TERMOCAD PCHE. Aktualnie więc dostępne są tylko trzy moduły dodatkowe: Dobór grzejników, Klimatyzacja – zapotrzebowanie na moc chłodniczą oraz Ocena energetyczna.
Z modułem Dobór grzejników otrzymujemy dodatkową funkcjonalność pozwalającą na dobranie ogrzewania podłogowego, grzejnikowego, powietrznego i innego dla każdego pomieszczenia. Obliczenia zysków ciepła do doboru urządzeń chłodzących możemy wykonać dzięki modułowi Klimatyzacja – zapotrzebowanie na moc chłodniczą. Moduł Ocena energetyczna nie wymaga obecnie klucza USB który służył do przechowywania licencji, oprogramowanie ArCADia-TERMOCAD 8 w całości korzysta obecnie z bardziej elastycznego systemu licencji sieciowych.

ArCADia-TERMOCAD jest programem dostępnym także w wersji 64-bit, co zdecydowanie wpływa na komfort pracy z systemem ArCADia BIM. Dzięki nowej wersji obecnie możliwa jest pełna komunikacja z 64-bitowymi aplikacjami systemu ArCADia BIM. Zdecydowanie zalecamy wszystkim użytkownikom programu przejście na tę wersję programu. Przed zakupem aktualizacji mogą Państwo przetestować nową wersję programu, pobierając go już dziś i korzystając z 28-dniowego okresu próbnego, w którym dostępna jest pełna funkcjonalność programu ArCADia-TERMOCAD, łącznie z zapisem projektów. Jednocześnie polecamy Państwu pobranie nowej wersji systemu ArCADia BIM, która również umożliwia pracę z programem w pełnej funkcjonalności wszystkich modułów i zapisem projektów przez 28 dni od daty instalacji.

Polecamy w sklepie internetowym INTERsoft.pl

Program ArCADia-TERMOCAD PCHE 10
Program ArCADia-TERMOCAD Audyt 10
Program Dobór grzejników
Program Klimatyzacja - zapotrzebowanie na moc chłodniczą
Program Ocena energetyczna
Program ArCADia-TERMOCAD ŚCHE 10 - licencja roczna
Program ArCADia-TERMOCAD PCHE 10 - licencja roczna
Program ArCADia-TERMOCAD Audyt 10 - licencja roczna
Program Dobór grzejników - licencja roczna
Program Klimatyzacja - zapotrzebowanie na moc chłodniczą - licencja roczna
Program Ocena energetyczna - licencja roczna
Program 14-dniowy dostęp do szkolenia multimedialnego ArCADia-TERMOCAD ŚCHE
Program Pakiet  ArCADia-TERMOCAD ŚCHE 10 +  Audyt 10
Program Pakiet  ArCADia-TERMOCAD ŚCHE 10 + PCHE 10 + Audyt 10
Program INTERsoft PARTNER AUDYTOR

Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<