Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie, integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
INFO: Pełna oferta sklepu z SYSTEMEM RABATOWYM.  |  Kupuj w cenie dnia, rabaty nawet ponad 70%!

ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2

Program ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2
Program ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2
Program dostępny w wersji:ende
64-bit32-bit i 64-bit64-bit
Cena: 
netto: 2280,00 zł 
brutto: 2804,40 zł 
Produkt dostępny w subskrypcji INTERsoft-PARTNER
linia

Czym jest program ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2?

ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE to moduł branżowy systemu ArCADia BIM skierowany do instalatorów i projektantów instalacji. Program pozwala na stworzenie profesjonalnej dokumentacji technicznej wewnętrznych instalacji wodociągowych w budynku.
Moduł ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE rozszerza funkcjonalność programu ArCADia 10 który jest znanym i rozwijanym od wielu lat przez polską firmę ArCADiasoft oprogramowaniem CAD. Opartym o platformę Intellicad, która gwarantuje pełną zgodność z formatem DWG. Jednocześnie ArCADia jest pierwszym polskim oprogramowaniem dla branży budowlanej pozwalającym projektantowi pracować zgodnie z założeniami technologii BIM [Building Information Modeling]. To innowacyjne oprogramowanie w którym zastosowano wiele rozwiązań zdecydowanie przyspieszających pracę projektanta branży budowlanej, wykonuje oprócz tradycyjnych rysunków DWG cyfrowy model budynku. Użytkownik dzięki wykorzystaniu różnego rodzaju obiektów jak choćby ściana wielowarstwowa, drzwi, okna czy rury może szybko wykonywać rysunki CAD w formacie DWG, uzyskując jednocześnie całkowicie automatycznie w 3D kompletną bryłę budynku z jego instalacjami wodociągowymi, kanalizacyjnymi czy elektrycznymi. Program jednocześnie wykonuje szereg obliczeń, niezbędnych przy wykonywania różnego rodzaju instalacji. Pozwala również na wykonywanie różnego rodzaju zestawień i raportów. Dzięki aktywnemu widokowi 3D projektant ma podgląd na wszelkiego rodzaju kolizje instalacji w budynku, które są samodzielnie wykrywane i oznaczane przez aplikację. Gotowy model budynku z jego wszystkimi elementami, instalacjami oraz otoczeniem przy pomocy modułu ArCADia-3D Maker, może być wyeksportowany do późniejszej prezentacji u klienta w formie plików do przeglądania w bezpłatnej aplikacji ArCADia-3D Viewer lub do szybkiego podglądu na urządzeniu mobilnym.

Program pozwala na obiektowe wstawianie elementów rysunkowych na podkładach architektonicznych przy jednoczesnym tworzeniu schematów obliczeniowych oraz generowaniu trzech rodzajów rzutów aksonometrycznych. Dodatkowo umożliwia automatyczny dobór elementów z uwzględnieniem preferencji użytkownika (wybór katalogów do doboru elementów) oraz automatyczne generowanie raportów i zestawień materiałów lub obiektów użytych w projekcie. Projektowanie może być realizowane na rzutach budynków wykonanych w programie ArCADia-ARCHITEKTURA oraz zrealizowanych w środowisku CAD w postaci plików rastrowych lub wektorowych. Użytkownik korzysta z biblioteki elementów stosowanych w instalacjach wodociągowych, którą może rozbudowywać i dostosować do własnych potrzeb w zakresie stosowanych urządzeń oraz rodzajów materiałów rurociągów. Ponadto istnieje możliwość sporządzenia własnego szablonu z zapisem własnych ustawień domyślnych dla każdego elementu programu
i przenoszenie go razem z projektem.

Program pozwala na sprawdzenie poprawności zaprojektowanej instalacji pod względem hydraulicznym oraz doboru urządzeń.

MOŻLIWOŚCI PROGRAMU:

 • Sporządzanie rysunków wewnętrznej instalacji wodociągowej, począwszy od punktu przyłączenia, przez zestaw wodomierzowy i rurociągi, po niezbędną armaturę.
 • Nanoszenie punktów czerpalnych i przebiegu rurociągów doprowadzających wodę.
 • Nanoszenie pionów i przewodów rozdzielczych z bogatej biblioteki rur wykonanych z różnych materiałów. Możliwość jednoczesnego prowadzenia kilku równoległych przewodów o różnych funkcjach oraz inteligentnego ich łączenia.
 • Wstawianie armatury i urządzeń z obszernej biblioteki producentów (armatura czerpalna, zaporowa, zwrotna, zabezpieczająca, przeciwpożarowa i regulacyjna, urządzenia pomiarowe, filtry, mieszacze).
 • Wstawianie różnych rodzajów urządzeń z indywidualnie ustawionymi kształtami i wymiarami (urządzenia do centralnego przygotowania c.w.u., podgrzewacze c.w.u., urządzenia do podnoszenia ciśnienia).
 • Automatyczne generowanie zestawu kształtek połączeniowych wraz z możliwością ich modyfikacji.
 • Ułatwienia rysunkowe pozwalające na podłączenie w szybki i łatwy sposób wielu punktów czerpalnych oraz na ciągłe wprowadzanie trasy pionowych i poziomych odcinków instalacji, a także zmianę poziomu wielu elementów instalacji jednocześnie; wprowadzenie do biblioteki programu typowych układów elementów, np. zestaw wodomierzowy.
 • Wprowadzenie instalacji wrysowanej w środowisku CAD i przekształcenie linii w rurociągi (obiekty systemu ArCADia BIM).
 • Automatyczne tworzenie numerowania punktów i opisu instalacji z możliwością edycji. Tworzenie własnych szablonów.
 • Generowanie trzech rodzajów aksonometrii (również częściowych) oraz możliwość uczytelniania ich metodą odsunięć i skracania odcinków w jednej krótkiej operacji; możliwość wprowadzania armatury zaporowej bezpośrednio na rysunku aksonometrii z automatycznym uwzględnieniem na rzucie i w zestawieniach.
 • Obliczanie całkowitej i częściowej straty ciśnienia dla wszystkich lub wybranych ścieżek przepływu wody, wybór najniekorzystniej położonego punktu rozbioru.
 • Obliczenie strat ciepła i strat ciśnienia w obiegach cyrkulacyjnych, z możliwością wyznaczenia wymaganych parametrów wysokości podnoszenia i wydajności dla pomp cyrkulacyjnych.
 • Uwzględnianie w obliczeniach warunków hydraulicznych dla instalacji z zastosowanymi hydrantami przeciwpożarowymi.
 • Sprawdzenie instalacji pod względem poprawności połączeń.
 • Automatyczny dobór elementów instalacji z uwzględnieniem obowiązujących przepisów.
 • Generowanie raportów obliczeniowych, gotowych zestawień materiałów, urządzeń oraz kształtek połączeniowych zawartych w projekcie, przeznaczonych do dalszego przetworzenia oraz wykonania kosztorysów i wycen inwestycji (eksport do programów Ceninwest i Norma).

ZOBACZ JAK PRACUJE SIĘ Z PROGRAMEM, WIĘCEJ FILMÓW ZNAJDZIESZ W NASZYM KANALE YouTube.

Współpraca ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2 z programem AutoCAD® firmy Autodesk.

Program ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2 będący modułem systemu ArCADia BIM posiada możliwość pracy jako nakładka dla programu AutoCAD®. ArCADia BIM to połączenie programów bazowych z modułami branżowymi. Projektanci zależnie od swoich potrzeb do modułu branżowego mogą wybrać program podstawowy spośród trzech wersji ArCADia 10 / PLUS 10 i LT 10. Programy te są edytorem graficznym CAD i środowiskiem integrującym w swoim interfejsie wszystkie moduły branżowe.

Całe środowisko ArCADia BIM dostępne jest również dla użytkowników programu AutoCAD® w formie nakładki dla tego programu. Kupując program ArCADia BIM AC użytkownicy oprogramowania firm Autodesk mogą w pełni korzystać z dobrodziejstw naszego systemu BIM w dobrze znanym sobie środowisku CAD. ArCADia AC i wszystkie nakładki naszego systemu w pełni wspierają format DWG gwarantując użytkownikom, że projekt w nich wykonany będzie dostępny dla użytkowników innych programów CAD. Całe środowisko ArCADia BIM dla programu AutoCAD® jest dostępne wersji 64-bitowej.

linia

Zostaw swoją opinie i oceń produkt:

Aby dodawać opinie o produktach wpisz numer klienta w formularzu na stronie. Kliknij tutaj

Dodatkowe materiały :

Wymagania systemowe programu :

 • Procesor klasy Pentium 4 (zalecany min. Intel Core i5)
 • 2 GB pamięci operacyjnej (zalecane min. 8 GB i sytem 64bit)
 • 3 GB wolnego miejsca na dysku
 • karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c (zalecane karty z min. 1GB RAM)
 • system: Windows 10 lub Windows 8.1 PL Windows 7 (zalecamy system 64bit)

Program CAD dla budownictwa ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2 wymaga.

Do działania programu ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2 wymagany jest :

 • Program ArCADia LT lub ArCADia 10 lub ArCADia PLUS 10 lub ArCADia AC z programem AutoCAD. W przypadku instalacji modułu z ArCADia AC jako nakładka dla programu AutoCAD wspierane są wersje AutoCAD 2015/2016/2017

Uwagi dodatkowe:

 • Klienci posiadający program:
  • ArCADia-ARCHITEKTURA: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-ARCHITEKTURA 9
  • ArCADia-DROGI EWAKUACYJNE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia- DROGI EWAKUACYJNE 2
  • ArCADia-IFC:  
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-IFC 2
  • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2
  • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS 2
  • ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2
  • ArCADia-INSTALACJE GAZOWE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE GAZOWE 2
  • ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2
  • ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2
  • ArCADia-INSTALACJE ŚWIATŁOWODOWE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE ŚWIATŁOWODOWE 2
  • ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE 2
SKU: 330
Dostępność: w magazynie

Program ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2 dostępny jest również w pakiecie :

ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2 występuje również w pakiecie | INTERsoft program CAD budownictwo

Klienci, którzy kupowali ten produkt, najczęściej wybierali także :

Przy zakupie ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2 polecamy również.

Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<