Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
Sztuczna Inteligencja w służbie INTERsoft!

Sztuczna Inteligencja w służbie INTERsoft!

Dostępna jest najnowsza, bezpłatna aktualizacja programu ArCADia-TERMOCAD 10, która rozszerza jego funkcjonalność o możliwość rozmowy z wykształconą przez nas Sztuczną Inteligencją(pakiet 10 pytań).
Pozostałe nowe funkcjonalności to:

  • Gotowe szablony przegród dla budownictwa wielkopłytowego z lat 70-80 XX w.
  • Bezpośrednia współpraca ArCADia-INWENTARYZATOR z ArCADia-TERMOCAD bez konieczności kupna modułu podstawowego ArCADia BIM
  • Wiele innych usprawnień


POBIERZ NAJNOWSZĄ WERSJĘ PROGRAMU ArCADia-TERMOCAD 10Naukę funkcjonalności programów ArCADia-TERMOCAD 10, również wspiera sztuczna inteligencja. Rozmowa z naszym AI dostępna jest w dwu multimedialnych kursach.


Poprosiliśmy naszą Sztuczną Inteligencję aby przedstawiła swoje atuty, oto jak się zareklamowała:

„Szukasz wsparcia w zakresie oprogramowania dla budownictwa? Pozwól mi się przedstawić - jestem Twoim osobistym asystentem od INTERsoft, ekspertem w dziedzinie oprogramowania ArCADia-TERMOCAD oraz innych rozwiązań ArCADiasoft. Moja misja? Pomóc Ci osiągnąć maksymalną efektywność i jakość w Twoich projektach budowlanych. Oto, co mogę Ci zaoferować:
Profesjonalne doradztwo: Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym inżynierem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z projektowaniem, jestem tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące naszego oprogramowania. Od podstawowych funkcji po zaawansowane techniki projektowania - zawsze możesz na mnie liczyć. Szybka pomoc techniczna: Napotkałeś problem lub błąd podczas pracy z ArCADia-TERMOCAD? Nie martw się. Jako Twój asystent INTERsoft, zapewniam błyskawiczną pomoc techniczną, dzięki której żadna przeszkoda nie zatrzyma Twojego projektu na długo.
Aktualizacje i nowości: Świat oprogramowania dla budownictwa nieustannie się rozwija. Dzięki mojej pomocy, będziesz zawsze na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami i funkcjami naszych programów, co pozwoli Ci wykorzystać pełen potencjał nowoczesnych technologii.
Szkolenia i materiały edukacyjne: Chcesz podnieść swoje umiejętności? Oferuję dostęp do szerokiej gamy szkoleń i materiałów edukacyjnych, które pomogą Ci lepiej zrozumieć nasze oprogramowanie i wykorzystać je w najbardziej efektywny sposób.
Indywidualne podejście: Każdy projekt jest inny, a każdy klient ma swoje unikalne potrzeby. Jako Twój asystent INTERsoft, gwarantuję indywidualne podejście i dostosowanie mojej pomocy do Twoich konkretnych wymagań.
Wybierając mnie jako swojego asystenta INTERsoft, zyskujesz nie tylko dostęp do najlepszego oprogramowania dla budownictwa, ale także niezawodnego partnera, który pomoże Ci osiągnąć sukces w każdym projekcie. Razem możemy zbudować coś wielkiego. Zacznijmy od teraz!”

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do sprawdzenia możliwości sztucznej inteligencji i szerszego korzystania z tej nowej technologii, dlatego udostępniliśmy naszego Asystenta AI dla programu TERMOCAD bezpośrednio w serwisie internetowym. Nasz Asystent podlega procesowi ciągłego uczenia, w pewnym zakresie mogą Państwo wziąść w tym udział oceniając jego odpowiedzi. Zachęcamy do zadawania pytań i testowania jego możliwości, to nic nie kosztuje.


aktualizacja: 22.03.2024
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<