Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

MISJA

Firma INTERsoft sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku oprogramowania dla budownictwa od 1997r. Swoje wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami zawdzięcza rzetelnej analizie oraz szybkiej odpowiedzi na sygnały płynące z rynku. Dzięki niej, firma idealnie odpowiada na potrzeby rynku, nadając branży rytm i wyznaczając wysoki poziom usług. Do najważniejszych wartości firmy INTERsoft należą: doświadczenie, wiedza oraz zespół profesjonalistów. Ciągłe dążenie do doskonałości daje firmie rangę prężnie rozwijającej się firmy oraz wiodącą pozycje wśród firm branży IT dla budownictwa. Fundamentem firmy jest zespół fachowców, który poprzez ciągłe samokształcenie wyznacza kierunki i standardy w branży oprogramowania, plasując pozycję firmy na poziomie światowym.

Firma INTERsoft jako generalny dystrybutor oprogramowania firmy ArCADiasoft, posiada najszerszą i najpełniejszą ofertę programów przeznaczonych dla branży budowlanej. W ofercie firmy znajdują się programy dla budownictwa z zakresu CAD/CAE, programy do użytku domowego oraz programy edukacyjne. Misją firmy jest oferowanie jak najwyższej jakości oprogramowania w konkurencyjnej cenie. Mając za sobą blisko 25 lat istnienia w branży, firma INTERsoft może pochwalić się licznymi programami autorskimi, które zdążyły już zdobyć uznanie szerokiej rzeszy Użytkowników.

Oferta firmy obejmuje właściwie każdą dziedzinę projektowania - od architektury i konstrukcji, poprzez instalacje i kosztorysowanie aż do zarządzania i kompleksowej obsługi biura projektów, pojedynczych projektantów oraz grup niezależnych uczestników procesu projektowego, współpracujących ze sobą na etapie tworzenia opracowania. Firma świadczy również usługi w zakresie projektów informatycznych, wizualizacji architektonicznych oraz obliczeń konstrukcyjnych.

Polityka cenowa firmy zgodnie z hasłem brzmi: "Sprzedajemy tanio, bo sprzedajemy dużo. Sprzedajemy dużo, bo sprzedajemy tanio". W myśl tej zasady chcemy aby cena oprogramowania nie była przeszkodą w dostępie do najnowocześniejszych rozwiązań typu CAD. Dlatego zysku nie generujemy przez wysoką ceną, a ilością sprzedanych licencji a tym samym zdobywamy grono zadowolonych Klientów. Ideą przyświecającą naszej pracy jest działanie dla dobra Klienta, dlatego też obowiązującymi wszystkich pracowników standardami są profesjonalizm i dążenie do coraz wyższej jakości oferowanego oprogramowania. Wszelkie działania firmy zorientowane są na Klienta, czego dowodem są bezpłatna opieka serwisowa i hotline oraz liczne akcje promocyjne skierowane do naszych stałych, bądź potencjalnych Klientów. Wychodząc na przeciw indywidualnym potrzebom użytkowników oraz wsłuchując się w rady i sugestie naszych Klientów co roku tworzymy kilka nowych programów oraz aktualizujemy niemal wszystkie będące już w ofercie.

Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<