Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
Konstrukcje drewniane, programy do projektowania konstrukcji drewnianych.

Konstrukcje drewniane, programy do projektowania konstrukcji drewnianych.

Konstrukcje drewniane, to konstrukcje, w których materiałem budowlanym jest drewno. Budowanie w tej technologii ma wiele zalet, przede wszystkim jest ona stosunkowa tania i co najważniejsze jest to materiał ekologiczny. Surowiec pozyskiwany jest z naturalnych w pełni odnawialnych zasobów, ograniczamy więc zużycie innych mniej przyjaznych środowisku naturalnemu materiałów. W ostatnich dziesięcioleciach stosowanie drewna jako materiału budowlanego podlegało wielu zmianom. Drewno od podstawowego budulca przeszło do materiału wręcz niszowego, stosowanego jedynie przy wykończeniu wnętrz.

Obecnie w dobie coraz większej popularności ekologicznych rozwiązań i znaczenia ekologii w ogóle, powraca się do drewna jako podstawowego materiału w budownictwie. Nowoczesne materiały i maszyny do obróbki drewna pozwalają na stosowanie nie tylko bali drewnianych jako materiału budowlanego ale również lekkich elementów z drewna klejonego, giętego lub gięto-klejonego warstwowo. Istotne są również nowoczesne środki do konserwacji i impregnowania drewna które podniosły trwałość takich konstrukcji i ich odporność nie niekorzystne czynniki klimatyczne.

Obecnie znów nikogo nie dziwią domy drewniane czy nawet większe budynki zbudowane w całości z drewna w których odnajdziemy skomplikowane więźby dachowe, łuki czy słupy drewniane zadziwiające swoją lekkością i kunsztem wykonania. Powrót do powszechniejszego stosowania konstrukcji drewnianych w budownictwie niesie za sobą zapotrzebowanie na sprawne i wydajne oprogramowanie do projektowania takich konstrukcji a w szczególności obliczeń wytrzymałości konstrukcji drewnianych, wymiarowania oraz oprogramowania zdolnego przyspieszyć i zautomatyzować proces produkcji gotowych elementów drewnianych np takich jak wiązary dachowe.

Firma INTERsoft ma w swojej ofercie programy wspomagające architektów i konstruktorów w projektowaniu konstrukcji drewnianych. Znany już od wielu lat program KONSTRUKTOR zwierający moduł WIĄZARY DACHOWE oraz program Rama 3D/2D będący nowatorskim rozwiązaniem w dziedzinie oprogramowania do obliczeń konstrukcji budowlanych.

Program Rama 3D posiada nowoczesny interfejs z graficznym zadawaniem danych, umożliwia import/export więźb dachowych z rysunków .dwg przy pomocy aplikacji systemu ArCADia. Program posiada moduły wymiarujące również zgodnie normami Eurokod PN-EN. Elementy do projektowania więźb dachowych znajdują się również w postaci makra w programie ArCon 15.

Polecamy w sklepie internetowym INTERsoft.pl

Program WoodCon 10 Dach
Program WoodCon 10 Ściana
Program WoodCon 10 Zestawienia
Program I.T.I.-KONSTRUKCJE 5
Program Konstruktor 6 – Moduł zarządzający + Obciążenia + Obciążenia Eurokod PN-EN
Program Konstruktor – Wiązary dachowe drewniane
Program R3D3-Rama 3D 20
Program R3D3-EuroDrewno
Program R3D3-InterDrewno
Program R2D2-Rama 2D 20
Program R2D2-EuroDrewno
Program R2D2-InterDrewno

Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<