Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

Poznaj ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE 2 i INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2.

W procesie rozwoju programów systemu ArCADia duży nacisk kładziemy na programy dla projektantów instalacji. Bardzo istotną grupę z nich stanowią projektanci instalacji i sieci elektrycznych, do tej grupy kierujemy nowo wydane wersje programów: ArCADia - INSTALACJE ELEKTRYCZNE i ArCADia - SIECI ELEKTRYCZNE oraz program ArCADia - TABLICE ROZDZIELCZE. Programy te współpracują ze sobą w ramach naszego systemu BIM, choć oferowane jako niezależne elementy, występują również z dodatkowymi programami w pakiecie INTERsoft ELEKTRYKA. Do ich działania konieczna jest aplikacja podstawowa ArCADia BIM 14 pełniąca funkcję edytora graficznego.


Z naszej oferty szczególnie polecamy pakiet programów INTERsoft ELEKTRYKA. Zawiera on oprócz programów typowo elektrycznych: ArCADia - INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2, INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2 PLUS, ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE, ArCADia - SIECI ELEKTRYCZNE 2 dodatkowe programy narzędziowe systemu BIM, dzięki czemu pozwala on w pełni korzystać z dobrodziejstw systemu ArCADia. Połączenie tych wszystkich programów daje nowoczesne narzędzie do projektowania, obliczeń, rysowania i edycji dokumentacji z zakresu projektowania zewnętrznych sieci elektroenergetycznych i instalacji elektrycznych niskiego napięcia. Pełna kompatybilność z innymi programami CAD i formatem DWG, pozwala projektantom na efektowne zaprezentowanie własnych projektów i pełną wymianę danych z pozostałymi branżystami.

ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE - projektuj instalacje elektryczne z systemem ArCADia BIM
Nowa funkcjonalność programu ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2.

  • Możliwość generowania schematów strukturalnych linii zasilających dla projektów instalacji elektrycznych. Użytkownik w szybki i łatwy sposób jest w stanie wygenerować schemat ideowy wewnętrznych linii zasilających między zaprojektowanymi rozdzielnicami.
  • Możliwość podmiany widoku symbolu dla konkretnego obiektu. Użytkownik ma możliwość tworzenia własnych symboli dla projektowanych obiektów.

Nowa funkcjonalność programu ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE 2.

ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE - projektuj sieci elektryczne z systemem ArCADia BIM.
  • Możliwość generowania schematów strukturalnych sieci począwszy od źródła zasilania po ostatni obiekt . Funkcjonalność ta umożliwia w szybki sposób wygenerowanie rysunku schematu strukturalnego projektowanej sieci niezbędnego w dokumentacji projektowej. Schemat zawiera topologie projektowanej sieci.
  • Usprawnienie obliczeń technicznych o wprowadzenie współczynnika jednoczesności i impedancji pętli zwarcia do obiektu „złącze kablowe” co pozwala na obliczenia zwarciowe wewnętrznych linii zasilających od złącza kablowego do tablicy rozdzielczej w budynku oraz pozwala na obliczenia mocy obciążeniowej na każdym odcinku projektowanej sieci.
  • Możliwość generowania współrzędnych geodezyjnych na planach zagospodarowania terenu. Użytkownik po zaznaczeniu punktów geodezyjnych może wygenerować raport współrzędnych X i Y do pliku RTF. Funkcjonalność ta jest bardzo przydatna kiedy projektant musi przedstawić współrzędne geodezyjne załamań projektowanej sieci do Zespołu Uzgodnienia Dokumentacji Projektowej.
  • Możliwość podmiany widoku symbolu dla konkretnego obiektu. Użytkownik ma możliwość tworzenia baz własnych symboli dla projektowanych obiektów.
  • Mufa kablowa

ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE - ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE - projektuj instalacje i sieci elektryczne z systemem ArCADia BIM.

Programy ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE i ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE są częścią systemu ArCADia BIM, działają jako moduły branżowe dla programu ArCADia lub programu AutoCAD®. W przypadku instalacji jako nakładka dla programu AutoCAD® niezbędny jest moduł ArCADia AC.
Pobierz ArCADia BIM 14

Pobierz ArCADia BIM PLUS 14 (zawiera moduły projektowania instalacji elektrycznych).

Zainstaluj i przez 28 dni od instalacji używaj pełnej wersji kompletnego systemu BIM, łącznie z zapisem projektów.
Pobierz ArCADia BIM AC 11

Pobierz ArCADia BIM 11 dla programu AutoCAD (zawiera moduły projektowania sieci i instalacji elektrycznych).

Zainstaluj i przez 28 dni od instalacji używaj pełnej wersji kompletnego systemu BIM, łącznie z zapisem projektów.aktualizacja: 02.02.2022
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<