Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie, integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
INFO: Pełna oferta sklepu.  

INTERsoft ELEKTRYKA

Program INTERsoft ELEKTRYKA
Program INTERsoft ELEKTRYKA
32-bit i 64-bit64-bit
Cena katalogowa: 
netto: 11520,00 zł 
brutto: 14169,60 zł 
Rabat na program CAD INTERsoft ELEKTRYKA w sklepie INTERsoft
Cena po rabacie: 
netto: 4032,00 zł 
brutto: 4959,36 zł 
linia

Czym jest program INTERsoft ELEKTRYKA?

Jest to pakiet programów CAD / CAE do projektowania instalacji elektrycznych, sieci elektrycznych i sieci telekomunikacyjnych. Pakiet składa się z programów systemu ArCADia, jego głównym elementem jest edytor graficzny ArCADia BIM 11 rozbudowany o moduły branżowe. Dodatkowo w pakiecie znajduje się program Ceniwest przeznaczony do kosztorysowania projektów.

W skład pakietu wchodzą:
 • ArCADia BIM 11

  Jest fundamentem systemu ArCADia, podstawowym edytorem graficznym systemu wspomagającym projektowanie 2D i 3D. Bazuje on na programie IntelliCAD, tworzonym przez konsorcjum ITC (IntelliCAD Technology Consortium). ArCADia BIM 11 jest więc oprogramowaniem opartym o znaną i rozwijaną od wielu lat platformę CAD, która gwarantuje pełną zgodność z formatem DWG. Jednocześnie jest pierwszym polskim oprogramowaniem dla branży budowlanej pozwalającym projektantowi pracować zgodnie z założeniami technologii BIM [Building Information Modeling]. ArCADia BIM 11 to innowacyjne oprogramowanie, w którym zastosowano wiele rozwiązań zdecydowanie przyspieszających prace projektowe dla szeroko rozumianej branży budowlanej.
 • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2

  Program pozwala na wykonanie dokumentacji w formacie DWG z zakresu projektowania wewnętrznych instalacji elektroenergetycznych niskiego napięcia w budynkach. Użytkownik z programem ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE uzyskuje dostęp do rozbudowanej bazy elementów elektrycznych instalacji budowlanych i aparatów elektrycznych co umożliwia mu szybkie i sprawne wykonanie rysunku technicznego instalacji elektrycznej i oświetleniowej. Moduł wykonuje również niezbędne obliczenia do sprawdzenia poprawności projektowanej instalacji, generuje również raporty i zestawienia użytych w instalacji materiałów i aparatów elektrycznych.
 • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS 2

  Rozszerzenie programu ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE, które służy do projektowania koryt, drabinek i kanałów kablowych. Umożliwia także komunikację z programem DIALux, który wykorzystywany jest do projektowania opraw oświetleniowych.
 • ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE 2

  Tworzenie dokumentacji z zakresu projektowania zewnętrznych sieci elektroenergetycznych niskiego napięcia. Program umożliwia obiektowe tworzenie rysunków sieci elektroenergetycznych zewnętrznych na planach zagospodarowania przestrzennego bądź wykonania własnego rysunku przedstawiającego sieć począwszy od transformatora niskiego napięcia do tablicy rozdzielczej w budynku.
 • ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE 2

  Program pozwala wykonać dokumentację w zakresie projektowania zewnętrznych sieci teletechnicznych (światłowodowych oraz miedzianych). Dedykowany jest przede wszystkim projektantom zewnętrznych sieci telekomunikacyjnych, a także firmom projektowo-wykonawczym zajmujących się tworzeniem koncepcji sieci, sporządzaniem rysunków branżowych, opracowywaniem inwentaryzacji istniejącej sieci oraz wszystkim osobom związanym z branżą telekomunikacyjną.
 • ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE 2

  Użytkownik korzystający z programu ma możliwość szybkiego stworzenia schematu projektowanej rozdzielnicy bądź dowolnego schematu elektrycznego oraz przeprowadzenia podstawowych obliczeń technicznych. Użytkownik ma do dyspozycji bazę symboli aparatów elektrycznych wykorzystywanych przy projektowaniu, z możliwością ich edycji i nadawania im parametrów technicznych. Prócz możliwości sprawnego wykonania schematu rozdzielnicy program umożliwia automatyczne stworzenia schematu tablicy rozdzielczej zaprojektowanej za pomocą nakładki ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Połączenie algorytmów automatyzacji tworzenia schematów elektrycznych wykorzystanych w aplikacji wraz z bazą symboli aparatury elektrycznej oraz przeprowadzanie podstawowych obliczeń daje perfekcyjne narzędzie do tworzenia schematów elektrycznych.
 • ArCADia-IFC RVT 2

  Moduł jest odpowiedzialny za import/eksport modeli w formacie IFC dający pełne wsparcie dla importu i eksportu brył i modeli z innych programów klasy BIM takich jak Revit czy Allplan. Program pozwala na wczytanie modelu w formacie IFC, wraz ze wszystkimi danymi każdego obiektu tworzącego budynek. Elementy nie są przekształcane w obiekty systemu, dzięki czemu, wczytywane są wszystkie pliki niezależnie od struktury modelu, który nie musi już być analogiczny do struktury budynku istniejącego w systemie ArCADia. Do projektu można zaczytać dowolną ilość plików IFC, które mogą współistnieć z modelami systemu ArCADia. Modele są niezależne, a mimo to przenosząc wszystkie dane o obiektach podlegają sprawdzeniu projektów opcjami kolizji i odnalezieniu np. przecięć między elementami konstrukcji i różnych instalacji, niezależnie od tego, czy są one zaimportowane jako model IFC, czy stworzone przy pomocy funkcjonalności systemu ArCADia.
 • ArCADia-3D MAKER 2

  ArCADia-3D MAKER to moduł zapisujący trójwymiarowy model projektu do pliku, który można otworzyć na każdym komputerze bez konieczności instalacji systemu ArCADia BIM. Prezentacja pokazywana jest za pomocą wbudowanej lub ściągniętej z internetu bezpłatnej przeglądarki ArCADia-3D VIEWER. Program udostępnia również możliwość wyeksportowania cyfrowego modelu budynku do celu szybkiego podglądu 3D na urządzeniach mobilnych. Po zapisaniu cyfrowego modelu projektu w chmurze (dyski OneDrive, Dysk Google, Dropbox lub inne) użytkownik ma możliwość udostępnienia podglądu projektu na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet z dowolnym systemem), bez konieczności instalacji w nim jakiejkolwiek dodatkowej aplikacji.
 • Ceninwest 2

  Program do kosztorysowania projektów branży budowlanej.
Wszystkie programy pakietu są częścią systemu ArCADia, którego fundamentem jest program ArCADia 11. Jest on podstawowym silnikiem graficznym - edytorem CAD w którym pracujemy analogicznie jak w innych programach tego typu, jak choćby programie AutoCAD, czy programach wywodzących się z platformy Intellicad takich jak ZwCAD, GstarCAD, BricsCAD itp. Zasadniczą różnicą między nimi a programem ArCADia 11 jest fakt, że nasz system został rozszerzony o szereg funkcjonalności i rozwiązań opartych o technologię BIM w zakresie wykonywania projektu architektonicznego i rysunku technicznego. Ich skutkiem jest tworzenie praktycznie automatycznie wraz z wykonywaniem rysunku przez projektanta cyfrowego modelu 3D budynku, czy choćby sprawdzanie wzajemnych kolizji różnych instalacji umieszczonych w budynku. Funkcjonalności te są dostępne dla projektanta już w podstawowej wersji programu bez dodatkowych modułów branżowych w postaci funkcji bazowych systemu ArCADia BIM 11. Jednocześnie program niczego nie traci z cech tradycyjnego edytora rysunku technicznego, zachowuje pełną zgodność z formatem DWG i środowisko pracy analogiczne do programu AutoCAD czy innych programów CAD dostępnych na rynku, integrując w jednym interfejsie wszystkie moduły branżowe i narzędziowe systemu.

UWAGA: Produkt nie jest objęty systemem rabatowym!

ZOBACZ JAK PRACUJE SIĘ Z PROGRAMEM, WIĘCEJ FILMÓW ZNAJDZIESZ W NASZYM KANALE YouTube.

Dlaczego warto kupić INTERsoft ELEKTRYKA ?

 • Jedno z nielicznych rozwiązań CAD/CAE dla elektryków pozwalające wykonywać projekt instalacji w budynku zgodnie z założeniami technologii BIM.
 • Liczne korzyści z pracy w technologii BIM: automatyczne sprawdzanie kolizji z innymi instalacjami w budynku, zaawansowany podgląd 3D dodatkowo z modułem ArCADia-3D Viewer możliwość szybkiej i bardzo łatwej prezentacji modelu 3D na urządzeniach mobilnych.
 • Pełne wsparcie dla formatu DWG 2018, możliwość wysłania plików projektu innym projektantom pracującym w innych programach CAD.
 • Możliwość rozbudowy systemu o kolejne moduły z zakresu instalacji budowlanych.
linia

Zostaw swoją opinie i oceń produkt:

Aby dodawać opinie o produktach wpisz numer klienta w formularzu na stronie. Kliknij tutaj

Dodatkowe materiały:

Wymagania systemowe programu:

 • Procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon II (zalecany min. Intel Core i5)
 • 3 GB pamięci operacyjnej (zalecane min. 12 GB i system 64-bit)
 • 3 GB wolnego miejsca na dysku (zalecany dysk SSD)
 • graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c 1GB RAM,
 • system: Windows 10 lub Windows 8.1 lub Windows 7 SP1 (zalecany Windows 10 64-bit)
SKU: 396
Dostępność: w magazynie

Klienci, którzy kupowali ten produkt, najczęściej wybierali także:

Przy zakupie INTERsoft ELEKTRYKA polecamy również.Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<