Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie, integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
INFO: Pełna oferta sklepu z SYSTEMEM RABATOWYM.  

EuroZłącza PODCIĄG-BELKA + DXF

Program EuroZłącza PODCIĄG-BELKA + DXF
Program EuroZłącza PODCIĄG-BELKA + DXF
32-bit
Cena: 
netto: 400,00 zł 
brutto: 492,00 zł 
Produkt dostępny w subskrypcji INTERsoft-PARTNER
linia

Czym jest program EuroZłącza PODCIĄG-BELKA + DXF?

Program do wymiarowania i automatycznego tworzenia rysunku wykonawczego DXF płaskich połączeń stalowych wg Eurokodu zgodnie z normą PN-EN 1993-1-8:2006. 

W najnowszej wersji  wymiarowane są następujące typy połączeń stalowych:

 • EuroZłącza PODCIĄG-BELKA na przykładkę lub żebro, wzmacniane użebrowaniem, spawane lub na śruby, wymiarowane na zadany zestaw sił poprzecznych z uwzględnieniem momentu lub na nośność elementów łączonych.

Algorytm dotyczy połączenia EuroZłącza PODCIĄG-BELKA, w którym oba główne elementy połączone są za pośrednictwem przykładek środnika lub żebra podciągu. Połączenie jest jednostronne (dla jednej belki dochodzącej z jednej strony podciągu), z możliwymi konfiguracjami.

Program EuroZłącza działa samodzielnie lub jako program wymiarujący połączenia stalowe w programie ArCADia-RAMA. W trybie współpracy z programem ArCADia-RAMA do programu EuroZłącza przekazywane są zestawy sił wewnętrznych, a skrócone wyniki wymiarowania prezentowane są w modelu programu statycznego. Zapamiętywany jest też model utworzonego połączenia w programie ArCADia-RAMA. Raporty z wymiarowania w formacie RTF mogą być tworzone w trzech różnych stopniach szczegółowości z możliwością definiowania ich zakresu przez użytkownika. Program tworzy zaawansowany, dynamiczny szkic projektowanego modelu połączenia.

MOŻLIWOŚCI PROGRAMU:

 1. Ogólnie:
  • na podstawie zdefiniowanego przez użytkownika modelu połączenia, program umożliwia automatyczne wygenerowanie rysunku warsztatowego złącza w formacie DXF, łącznie z wykazem części złącznych,
  • dopuszczalne przekroje dla belki oraz podciągu obejmują dwuteowniki,
  • siły V oraz M obciążające belkę dwuteownika w silniejszych osiach jej przekroju (orientacja pionowa),
  • połączenie wykonane za pomocą przykładek środnika lub bezpośrednio do żebra podciągu,
  • belka dochodząca do środnika podciągu,
  • belka z wycięciami półki lub półek pod pasy podciągu.
 2. Przykładki:
  • użycie przykładek (w formie płaskowników),
  • przykładki połączone są ze środnikiem belki oraz środnikiem podciągu,
  • przykładki mogą występować pojedynczo (po jednej stronie środnika belki) lub podwójnie (po obu stronach środnika belki),
  • w przypadku zastosowania dwóch przykładek są one symetryczne względem środnika belki,
  • połączenie belka-przykładka może być realizowane poprzez spoinę pachwinową bądź poprzez śruby,
  • połączenie podciąg-przykładka może być realizowane dla płaskownika poprzez spoinę czołową lub pachwinową (spoina tylko po zewnętrznej stronie blachy bądź po zewnętrznej oraz wewnętrznej).
 3. Żebra podciągu:
  • połączenie belka-żebro może być realizowane poprzez spoinę pachwinową bądź poprzez śruby,
  • połączenie podciąg-żebro nie jest sprawdzane,
  • połączenie belka-żebro może być realizowane na spoiny bądź śruby.
 4. Stolik montażowy:
  • użycie stolika montażowego nie jest możliwe w przypadku użycia połączenia do żebra podciągu,
  • parametry stolika montażowego podawane są jako konstrukcyjne – jest on umieszczany na rysunku, ale nie podlega obliczeniom ani weryfikacji.

Rysunki DXF

Bazowa (obliczeniowa) wersja każdego z modułów liczących programu EuroZłącza pozwala na generowanie rysunku w formacie DXF. Jest to rysunek wykonawczy połączenia stalowego, o większym stopniu dokładności niż domyślny szkic projektowy. Rysunek może być wygenerowany ze wskazaniem wersji standardu pliku DXF - od AutoCAD 2000 do AutoCAD 2013, binarnie lub ASCII. Otrzymany plik jest edytowalny w każdym edytorze obsługującym któryś z tych formatów, np. ArCADia, ArCADia LT, ArCADia PLUS, INTERsoft-INTELLICAD, jak i przez dostępne na rynku programy CAD innych firm. Rysunek taki zawiera niezbędne widoki, rzuty, przekroje, a także detale rysunkowe (opisy, wymiary, odnośniki itp.). Każdy element konstrukcyjny (kształtowniki, symbole śrub itp.) zamknięty jest w odrębnym bloku. Wszystkie linie posiadają grubość ustaloną zgodnie z ich rodzajem. Zarządzanie rysunkiem i estetyką modelu ułatwia przypisanie obiektów do warstw i odpowiednich stylów wymiarowania. Ułatwieniem jest także możliwość narzucenia bazowej wielkości czcionki już na etapie generowania rysunku, dzięki czemu położenie opisów innych elementów tekstowych zostanie obliczone z uwzględnieniem tej wartości. Podobnie można manipulować skalą linii i kreskowania. Wygląd symbolu śrub zależy od wskazanego rodzaju ich montażu (w warsztacie, na budowie, otwory wiercone na budowie). Wszystko to minimalizuje konieczność ręcznego dostosowywania rysunku do zamierzeń użytkownika. Użytkownik może zdecydować o umieszczeniu na rysunku tabeli z wykazem stali dla elementów dodatkowych styku (blachy, śrubowania), z automatycznie obliczoną i wygenerowaną przez program merytoryczną zawartością. Możliwe jest także wstawienie szkieletu tabliczki tytułowej. Licencja na nakładkę DXF umożliwia także wygenerowanie specjalnego rodzaju raportu RTF, który zawiera analogiczny tabelaryczny wykaz stali dla elementów dodatkowych styku. Rysunek DXF można też wywołać bezpośrednio z poziomu zdefiniowanego złącza w programie ArCADia-RAMA, bez konieczności ręcznego uruchamiania programu EuroZłącza.

ZOBACZ JAK PRACUJE SIĘ Z PROGRAMEM, WIĘCEJ FILMÓW ZNAJDZIESZ W NASZYM KANALE YouTube.

linia

Zostaw swoją opinie i oceń produkt:

Aby dodawać opinie o produktach wpisz numer klienta w formularzu na stronie. Kliknij tutaj

Dodatkowe materiały:

Wymagania systemowe programu:

 • Procesor klasy Pentium 4 (zalecany min. Intel Core i5)
 • 2 GB pamięci operacyjnej (zalecane min. 8 GB i system 64-bit)
 • 2 GB wolnego miejsca na dysku
 • karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c (zalecane karty z min. 1GB RAM)
 • system: Windows 10 lub Windows 8.1 lub Windows 7 SP1 (zalecamy system 64-bit)
SKU: 446
Dostępność: w magazynie

Klienci, którzy kupowali ten produkt, najczęściej wybierali także:

Przy zakupie EuroZłącza PODCIĄG-BELKA + DXF polecamy również.Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<