Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie, integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
INFO: Pełna oferta sklepu z SYSTEMEM RABATOWYM.  |  Kupuj w cenie dnia, rabaty nawet ponad 70%!

ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2

Program ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2
Program ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2
Program dostępny w wersji:ende
64-bit32-bit i 64-bit64-bit
Cena: 
netto: 1650,00 zł 
brutto: 2029,50 zł 
Produkt dostępny w subskrypcji INTERsoft-PARTNER
linia

Czym jest program ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2?

ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE to moduł branżowy systemu ArCADia BIM będący rozszerzeniem program ArCADia 10 w dowolnej wersji. Program pozwala na wykonanie dokumentacji w formacie DWG z zakresu projektowania wewnętrznych instalacji elektroenergetycznych niskiego napięcia w budynkach.

Użytkownik z programem ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE uzyskuje dostęp do rozbudowanej bazy elementów elektrycznych instalacji budowlanych i aparatów elektrycznych co umożliwia mu szybkie i sprawne wykonanie rysunku technicznego instalacji elektrycznej i oświetleniowej. Po wykonaniu projektu od strony graficznej program pozwala na sprawdzenie poprawności projektu i dokonanie niezbędnych przy projektowaniu obliczeń i sprawdzeń. Umożliwia przeprowadzenie na poszczególnych odcinkach zaprojektowanej instalacji obliczenia prądów zwarciowych oraz mocy zwarciowej, obliczenia prądów obciążeniowych (1-f lub 3-f) oraz obliczenia spadków napięcia. na zakończenie program generuje raporty i zestawiania użytych w projekcie materiałów i aparatów elektrycznych. Program ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE dedykowany jest dla projektantów instalacji urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych w budynkach.

MOŻLIWOŚCI PROGRAMU:

 • Możliwość generowania schematów strukturalnych linii zasilających dla projektów instalacji elektrycznych. Użytkownik w szybki i łatwy sposób jest w stanie wygenerować schemat ideowy wewnętrznych linii zasilających między zaprojektowanymi rozdzielnicami.
 • Możliwość podmiany widoku symbolu dla konkretnego obiektu. Użytkownik ma możliwość tworzenia własnych symboli dla projektowanych obiektów.
 • Szybkie wykonanie rysunków instalacji elektrycznych wewnętrznych na rzutach architektonicznych budynków, począwszy od usytuowania tablic rozdzielczych, nadania im niezbędnych parametrów technicznych, rozmieszczenia gniazd, oświetleń i wypustów kablowych do połączenia źródeł zasilania z odbiornikami za pomocą kabli i przewodów.
 • Po zaprojektowaniu instalacji program umożliwi przeprowadzenie na poszczególnych odcinkach zaprojektowanej instalacji obliczenia prądów zwarciowych oraz mocy zwarciowej, obliczenia prądów obciążeniowych (1-f lub 3-f) oraz obliczenia spadków napięcia.
 • Wygenerowanie bilansu mocy – profesjonalnego dokumentu na temat zainstalowanych urządzeń.
 • Wygenerowanie zestawienia materiałów wykorzystanych w projekcie umożliwiającego tworzenie kosztorysów przy wycenie inwestycji.

ZOBACZ JAK PRACUJE SIĘ Z PROGRAMEM, WIĘCEJ FILMÓW ZNAJDZIESZ W NASZYM KANALE YouTube.

Współpraca ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2 z programem AutoCAD® firmy Autodesk.

Program ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2 będący modułem systemu ArCADia BIM posiada możliwość pracy jako nakładka dla programu AutoCAD®. ArCADia BIM to połączenie programów bazowych z modułami branżowymi. Projektanci zależnie od swoich potrzeb do modułu branżowego mogą wybrać program podstawowy spośród trzech wersji ArCADia 10 / PLUS 10 i LT 10. Programy te są edytorem graficznym CAD i środowiskiem integrującym w swoim interfejsie wszystkie moduły branżowe.

Całe środowisko ArCADia BIM dostępne jest również dla użytkowników programu AutoCAD® w formie nakładki dla tego programu. Kupując program ArCADia BIM AC użytkownicy oprogramowania firm Autodesk mogą w pełni korzystać z dobrodziejstw naszego systemu BIM w dobrze znanym sobie środowisku CAD. ArCADia AC i wszystkie nakładki naszego systemu w pełni wspierają format DWG gwarantując użytkownikom, że projekt w nich wykonany będzie dostępny dla użytkowników innych programów CAD. Całe środowisko ArCADia BIM dla programu AutoCAD® jest dostępne wersji 64-bitowej.

Dlaczego warto kupić ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2 ?

 • Jedno z nielicznych rozwiązań CAD/CAE dla elektryków pozwalające wykonywać projekt instalacji w budynku zgodnie z założeniami technologii BIM.
 • Liczne korzyści z pracy w technologii BIM: automatyczne sprawdzanie kolizji z innymi instalacjami w budynku, zaawansowany podgląd 3D dodatkowo z modułem ArCADia-3D Viewer możliwość szybkiej i bardzo łatwej prezentacji modelu 3D na urządzeniach mobilnych.
 • Pełne wsparcie dla formatu DWG, możliwość wysłania plików projektu innym projektantom pracującym w innych programach CAD.
 • Możliwość rozbudowy systemu o kolejne moduły z zakresu projektowania instalacji i sieci elektrycznych: ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE czy ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE
 • Możliwość rozbudowy systemu o moduł ArCADia-IFC, dający pełne wsparcie dla importu i eksportu brył i modeli z innych programów klasy BIM, takich jak Revit czy Allplan.
linia

Zostaw swoją opinie i oceń produkt:

Aby dodawać opinie o produktach wpisz numer klienta w formularzu na stronie. Kliknij tutaj

Dodatkowe materiały :

Wymagania systemowe programu :

 • Procesor klasy Pentium 4 (zalecany min. Intel Core i5)
 • 2 GB pamięci operacyjnej (zalecane min. 8 GB i sytem 64bit)
 • 3 GB wolnego miejsca na dysku
 • karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c (zalecane karty z min. 1GB RAM)
 • system: Windows 10 lub Windows 8.1 PL Windows 7 (zalecamy system 64bit)

Program CAD dla budownictwa ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2 wymaga.

Do działania programu ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2 wymagany jest :

 • Program ArCADia LT lub ArCADia 10 lub ArCADia PLUS 10 lub ArCADia AC z programem AutoCAD. W przypadku instalacji modułu z ArCADia AC jako nakładka dla programu AutoCAD wspierane są wersje AutoCAD 2015/2016/2017

Uwagi dodatkowe:

 • Klienci posiadający program:
  • ArCADia-ARCHITEKTURA: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-ARCHITEKTURA 9
  • ArCADia-DROGI EWAKUACYJNE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia- DROGI EWAKUACYJNE 2
  • ArCADia-IFC:  
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-IFC 2
  • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2
  • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS 2
  • ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2
  • ArCADia-INSTALACJE GAZOWE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE GAZOWE 2
  • ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2
  • ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2
  • ArCADia-INSTALACJE ŚWIATŁOWODOWE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE ŚWIATŁOWODOWE 2
  • ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE 2
SKU: 222
Dostępność: w magazynie

Klienci, którzy kupowali ten produkt, najczęściej wybierali także :

Przy zakupie ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2 polecamy również.

Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<