Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--

ARCADia-PRESS Nr 1/2010 [2] - już w sprzedaży pierwszy tegoroczny numer!

Z przyjemnością przekazujemy państwu pierwszy numer naszego kwartalnika ArCADia-PRESS w tym roku. Cieszy nas że numer inauguracyjny zdobył akceptację sieci RUCH-u i salonów EMPiK, przez które większość nakładu była dystrybuowana. Zarówno formuła naszego pisma, jak i jego szata graficzna, spotkały się z dużym uznaniem Czytelników. W drugim numerze min. artykuły o Eurokodach, budownictwie pasywnym, opisy ciekawych rozwiązań architektonicznych: Centrum Manufaktura W Łodzi, Osiedle Bo01 w Malmö oraz Centrum Pompidou w Metzu. Z tym numerem kwartalnika otrzymują państwo również pełną wersję programu do projektowania ogrodów: Wymarzony Ogród 3D.

ArCADia-PRESS Nr 1/2010 [2]

Wydawca kwartalnika – firma ArCADiasoft, specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla branży budowlanej. Jednak w swoim dorobku, co jest pewnie mniej znanym faktem, ma również szereg aplikacji wykraczających poza krąg tematyki budowlanej, począwszy od programów edukacyjnych dla dzieci, poprzez gry, na programie dla projektantów zieleni kończąc. Mamy nadzieję że załączony w tym numerze program WYMARZONY OGRÓD 3D, autorstwa firmy ArCADiasoft, jest świetną propozycją na nadchodzącą wiosnę i sprawi Państwu wiele przyjemności w aranżowaniu przestrzeni wokół swojego domu i planowaniu ogrodu marzeń.

Czym jest ArCADia-PRESS ?
Impulsem do jego powstania była potrzeba zgromadzenia w jednym miejscu materiałów zarówno krajowych jak i zagranicznych związanych z praktyką projektową w branży budowlanej. Pismo kierujemy do projektantów, architektów, konstruktorów, instalatorów - użytkowników oprogramowania komputerowego oraz inwestorów i wykonawców.
Redakcja naszego kwartalnika będzie pozostawać w stałym kontakcie z naszymi czytelnikami aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju pismo odpowiadające na prawdziwe potrzeby, dostarczające rzeczowych i wiarygodnych informacji Czytelnikom.Dlatego już teraz zachęcamy do wspólnego redagowania ArCADii-PRESS, mile widziane będą wszelkie przejawy Państwa dziennikarskiej aktywności w postaci wypowiedzi do działów "Kij w mrowisko" i "Będąc młodym inżynierem" oraz większych form wypowiedzi, w postaci felietonów czy artykułów. Na Państwa wypowiedzi prosimy kierować na adres redakcji: redakcja@arcadiapress.pl , lub bezpośrednio do naszej redakcyjnej koleżanki Małgorzaty Chrząstowskiej, mch@arcadiapress.pl


Zachęcamy do Prenumeraty naszego kwartalnika ArCADia-PRESS. Szczegóły: tel: 42 689 11 11 lub email: redakcja@arcadiapress.pl

Redakcja:

Redaktor naczelny: Jarosław Chudzik
Sekretarz Redakcji: Jarosław Cisłak, cis@arcadiapress.pl
Kontakt z czytelnikami: Małgorzata Chrząstowska, mch@arcadiapress.pl
Marketing: Małgorzata Waszczyk-Cocińska, e-mail: mwaszczyk@arcadiapress.pl

Serwis www:
www.arcadiapress.pl

aktualizacja: 18.03.2010
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<