Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
ArCADia-DRAFTER - bezpłatna aplikacja mobilna dla platformy Android.

ArCADia-DRAFTER - bezpłatna aplikacja mobilna dla platformy Android.

Udostępniając bezpłatną aplikację ArCADia-DRAFTER firma ArCADiasoft wpisuje się w najnowsze trendy zastosowań urządzeń mobilnych smartfonów i tabletów. Aplikacja ArCADia-DRAFTER służąca do tworzenia planów budynków, została opracowana z udziałem inżynierów budownictwa i może okazać się bardzo pomocna przy wykonywaniu obmiarów pomieszczeń i inwentaryzacji budynków. Dzięki współpracy z dalmierzami firm Leica oraz Bosch, możliwe jest bezpośrednie przesyłanie zmierzonych odległości do aplikacji. Program automatycznie tworzy wybrane przez użytkownika elementy (np. ściany, drzwi, okna) o podanych długościach, a w przypadku zmian długości ustawia istniejące już elementy w odpowiedni sposób. Elementy mogą zostać rozszerzone o typy zawierające informację np. o materiale lub grubości ściany. Wszystkie projekty znajdują się bezpośrednio na urządzeniu mobilnym, co zapewnia stały dostęp do nich oraz bezpieczną archiwizację danych. Bardzo istotną cechą aplikacji jest zgodność wykonanego w niej rysunku z systemem ArCADia. Aplikacja posiada funkcjonalność która pozwala na udostępnianie stworzonych planów dla programu ArCADia 12. Dzięki tej funkcjonalności możliwe jest natychmiastowe przesłanie tworzonego w terenie podstawowego planu budynku do biura, jak również jego dalsze uzupełnianie z wykorzystaniem pełnych możliwości systemu ArCADia BIM.

Współpraca ArCADia BIM 12 z aplikacją mobilną ArCADia-DRAFTER.

ArCADia BIM 12 we wszystkich wersjach otrzymała funkcjonalność importu obmiarowanego rzutu z mobilnej aplikacji ArCADia-DRAFTER. ArCADia-DRAFTER to aplikacja instalowana na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Pozwala ona na narysowanie obrysu pomieszczenia lub kondygnacji wskazując kolejne narożniki ścian lub przy pomocy danych przejętych z dalmierza poprzez bluetooth. Stworzone projekty przechowywane są w aplikacji lub można je wyeksportować do programu ArCADia 12.

Możliwości programu ArCADia-DRAFTER.

 • Definiowanie podstawowych elementów (ścian, okien i drzwi) z możliwością zapisania ich do biblioteki.
 • Wprowadzanie rzutu przez rysowanie kolejnych elementów wskazując lub podając długości.
 • Możliwość połączenia z dalmierzami poprzez technologię bluetooth.
 • Prosta edycja wprowadzonych elementów.
 • Możliwość dodawania zdjęć do rzutów.
 • Program współpracuje z następującymi dalmierzami:
  • Bosch Professional GLM 100C
  • Leica DISTO D3a BT
  • Leica DISTO A6
  • Leica DISTO D510 BT
  • Leica DISTO D810 BT
aktualizacja: 07.05.2019
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<