Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

To już 25 lat!

Od ćwierć wieku marka INTERsoft jest obecna na mapie rynku oprogramowania w Polsce, a od kilku lat również na świecie. Założycielem firmy jest absolwent Politechniki Łódzkiej mgr inż. budownictwa Jarosław Chudzik, który kontynuował swoją edukację w Niemczech i przez wiele lat pracował w jednej z największych wówczas niemieckich firm informatycznych z branży budowlanej, mb-Software AG. Pierwszym krokiem w historii firmy była lokalizacja i sprzedaż na rynku polskim programu ArCon – ówczesnego bestsellera mb-Software AG. Na tym etapie firma składała się zaledwie z kilku osób. Dopiero sukces programu ArCon pozwolił na błyskawiczny rozwój INTERsoft i dał mocne podstawy do rozpoczęcia prac nad własnymi aplikacjami inżynierskimi. W 2000 roku w sprzedaży pojawił się Konstruktor – pierwszy autorski, modułowy program przeznaczony dla konstruktorów, a w 2004 dołączył do niego program R3D3-RAMA 3D. W międzyczasie INTERsoft jako jeden z pierwszych członków przystąpił do Konsorcjum ITC grupującego firmy z całego świata piszące wspólnie program IntelliCAD. Oferta autorskiego oprogramowania ciągle się powiększała. Duży sukces odniosła ArCADia-TERMO, program do sporządzania świadectw i audytów energetycznych. W 2007 roku Prezes Jarosław Chudzik podjął kontrowersyjną jak na tamte czasy decyzję o rozpoczęciu prac nad systemem oprogramowania, za pomocą którego można by stworzyć jeden obiektowy model budynku łączący w sobie architekturę, konstrukcję i instalacje. Idea BIM nie była wtedy jeszcze popularna i niewiele osób wierzyło w sens takiego multibranżowego oprogramowania. Rozwój firmy i nowe wymagania rynku spowodowały że pod koniec roku 2009 firma INTERsoft sp z o.o. i INTERserwer sp. z o.o. uległy przekształceniu w wyniku którego powstały dwa podmioty: ArCADiasoft Chudzik sp. j. odpowiedzialny za produkcję i rozwój oprogramowana dla budownictwa oraz INTERsoft sp. z o.o. odpowiedzialny za jego dystrybucję i licencjonowanie. Po wielu próbach stworzenia optymalnej architektury systemu i dzięki wysiłkowi całej załogi udało się wcielić w życie ten nowatorski plan – system ArCADia BIM, obecnie rozbudowany do kilkudziesięciu modułów, jest dziś sztandarowym produktem naszej firmy.

Tak szczególną rocznicę powstania firmy chcemy uczcić specjalną ofertą skierowaną do naszych Klientów.

Większość cen obniżyliśmy o 40%, a część produktów jest dostępna z jeszcze większymi rabatami: 60, 70 a nawet 90%.

Program INTERsoft-INTELLICAD 2022 mianiaturka
2160,00 zł
670,00 zł
Rabat
nowosc
Program ArCADia BIM LT 14 mianiaturka
2850,00 zł
850,00 zł
Rabat
nowosc
Program ArCADia BIM 14 mianiaturka
4350,00 zł
1480,00 zł
Rabat
nowosc
Program ArCADia BIM PLUS 14 mianiaturka
4970,00 zł
1960,00 zł
Rabat
nowosc
Program R3D3-Rama 3D 19 mianiaturka
4680,00 zł
1400,00 zł
Rabat
nowosc
Program Konstruktor – pakiet 19 modułów mianiaturka
12320,00 zł
1232,00 zł
Rabat
nowosc
Program EuroZłącza 5.0 mianiaturka
6360,00 zł
2544,00 zł
Rabat
nowosc


aktualizacja: 08.02.2022
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<