Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie, integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
INFO: Pełna oferta sklepu z SYSTEMEM RABATOWYM.  

Upgrade z ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE do ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2

Program Upgrade z ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE do ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2
Program Upgrade z ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE do ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2
64-bit32-bit i 64-bit64-bit
linia

Czym jest produkt Upgrade z ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE do ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2?

Produkt ten jest aktualizacją programu ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE przeznaczoną dla użytkowników posiadających program w wersji 1.

Program ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE pozwala na obiektowe wstawianie elementów rysunkowych na podkładach architektonicznych przy jednoczesnym tworzeniu schematów obliczeniowych oraz generowaniu rozwinięć i profili. Użytkownik ma możliwość zaprojektowania instalacji kanalizacyjnej ze względu na prowadzone ścieki: ścieki socjalno-bytowe, opadowe (dla lokalizacji rur spustowych w budynku lub przy konieczności prowadzenia rur odpływowych pod posadzką budynku) oraz ścieków technologicznych. Rysunki rzutów mogą być wykonywane na podkładach architektoniczno-budowlanych w formacie plików rastrowych lub wektorowych.

Zmiany wprowadzone w ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2.0

 • Ułatwienia rysunkowe ustalenia podejść pod przybory sanitarne wraz z automatycznym doborem średnic rurociągów przy podejściach pod dany przybór sanitarny.
 • Wprowadzenie dwóch nowych obiektów: rewizja, czyszczak.
 • Tworzenie rysunków rozwinięć całej instalacji kanalizacyjnej oraz części instalacji w tym rozwinięć pionów wraz z podejściami pod przybory sanitarne.

MOŻLIWOŚCI PROGRAMU:

 • Wprowadzanie trasy rurociągów instalacji kanalizacyjnej z zadanym spadkiem na rzucie, począwszy od punktu opływu wraz ze studzienką rewizyjną po przybory kanalizacyjne, z uwzględnieniem rodzaju odprowadzanych ścieków.
 • Nanoszenie punktów odpływu, armatury, czyszczaków i automatyczne wprowadzanie rewizji na poziome kanały odpływowe. Nadanie im informacji charakterystycznych.
 • Nanoszenie rurociągów z automatycznym rozróżnieniem na kanały odpływowe, piony i podejścia pod przybory - bogata biblioteka materiałów.
 • Automatyczne generowanie zestawu kształtek połączeniowych wraz z możliwością ich modyfikacji i rysunkowym odzwierciedlaniem tych elementów na wszystkich rysunkach.
 • Ułatwienia rysunkowe pozwalające w szybki i łatwy sposób kreować podejścia wielu odpływów jednocześnie w zależności od sposobu podłączenia i przeznaczenia przyborów. Dobór rurociągów podejść przyborów do pionów z katalogów producentów.
 • Ciągłe wprowadzanie trasy pionowych i poziomych odcinków instalacji, zmiana poziomu wielu elementów instalacji jednocześnie. Możliwość wprowadzenia do biblioteki programu typowych układów elementów.
 • Automatyczne tworzenie numerowania punktów i opisu instalacji z możliwością edycji i tworzenia własnych szablonów.
 • Pełne automatyczne generowanie rozwinięcia: odpływów, pionów, podejść z przyborami wraz z armaturą i urządzeniami instalacji kanalizacyjnej. Możliwość edycji i zmiany obiektów z poziomu rysunku rozwinięcia. Skrócenie długich tras kanałów i automatyczne odsunięcia na rysunku rozwinięcia w celu uczytelnienia rysunku.
 • Automatyczne generowanie profili przewodów odpływowych i pionów z uwzględnieniem kolizji z innymi instalacjami modułów systemu ArCADia BIM. Uwzględnienie obiektów i kształtek połączeniowych.
 • Obliczanie przepływów odcinkowych, napełnień i prędkości.Wyznaczanie średnic odcinków odpływowych, pionów, rur spustowych i spadków.
 • Podgląd instalacji w 3D, ułatwiający korygowanie nieprawidłowości prowadzenia trasy rurociągów nieuwidacznianej na rzucie.
 • Sprawdzenie instalacji pod względem poprawności połączeń oraz czytelny sposób wykrywania i korygowania błędów, umożliwiające szybkie sortowanie pod względem elementów i ich położenia.
 • Generowanie raportów obliczeniowych, gotowych zestawień materiałów, urządzeń oraz kształtek połączeniowych zawartych w projekcie, przeznaczonych do dalszego przetworzenia oraz wykonania kosztorysów i wycen inwestycji (eksport do programów Ceninwest i Norma).

ZOBACZ JAK PRACUJE SIĘ Z PROGRAMEM, WIĘCEJ FILMÓW ZNAJDZIESZ W NASZYM KANALE YouTube.

Współpraca Upgrade z ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE do ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2 z programem AutoCAD® firmy Autodesk.

Program Upgrade z ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE do ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2 będący modułem systemu ArCADia BIM posiada możliwość pracy jako nakładka dla programu AutoCAD®. ArCADia BIM to połączenie programów bazowych z modułami branżowymi. Projektanci zależnie od swoich potrzeb do modułu branżowego mogą wybrać program podstawowy spośród trzech wersji ArCADia 10 / PLUS 10 i LT 10. Programy te są edytorem graficznym CAD i środowiskiem integrującym w swoim interfejsie wszystkie moduły branżowe.

Całe środowisko ArCADia BIM dostępne jest również dla użytkowników programu AutoCAD® w formie nakładki dla tego programu. Kupując program ArCADia BIM AC użytkownicy oprogramowania firm Autodesk mogą w pełni korzystać z dobrodziejstw naszego systemu BIM w dobrze znanym sobie środowisku CAD. ArCADia AC i wszystkie nakładki naszego systemu w pełni wspierają format DWG gwarantując użytkownikom, że projekt w nich wykonany będzie dostępny dla użytkowników innych programów CAD. Całe środowisko ArCADia BIM dla programu AutoCAD® jest dostępne wersji 64-bitowej.

linia

Zostaw swoją opinie i oceń produkt:

Aby dodawać opinie o produktach wpisz numer klienta w formularzu na stronie. Kliknij tutaj

Dodatkowe materiały:

Wymagania systemowe programu:

 • Procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon II (zalecany min. Intel Core i5-6500)
 • 3 GB pamięci operacyjnej (zalecane min. 12 GB i system 64-bit)
 • 5 GB wolnego miejsca na dysku (zalecany dysk SSD)
 • dla podstawowego widoku 3D karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c 1GB RAM, dla zaawansowanego widoku 3D kompatybilna z DirectX 11 i min. 3GB RAM
 • system: Windows 10 lub Windows 8.1 lub Windows 7 SP1 (zalecany Windows 10 64-bit)

WYMAGANIA

Dla produktu Upgrade z ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE do ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2 wymagany jest:

 • Program ArCADia LT lub ArCADia 10 lub ArCADia PLUS 10 lub AutoCAD 2013/2014/2015.
 • W przypadku instalacji jako nakładka dla programu AutoCAD niezbędny jest moduł ArCADia AC.

Uwagi dodatkowe:

 • Klienci posiadający program:
  • ArCADia-ARCHITEKTURA: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-ARCHITEKTURA 8
  • ArCADia-SIECI ŚWIATŁOWODOWE: 
   powinni zamówić aktualizację z ArCADia-SIECI ŚWIATŁOWODOWE do ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE 2
  • ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE 2
  • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2
  • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS 2
  • ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2
  • ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2
  • ArCADia-INSTALACJE GAZOWE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE GAZOWE 2
  • ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE: 
   powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE 2
SKU: 364
Dostępność: niedostępny

Klienci, którzy kupowali ten produkt, najczęściej wybierali także:

Przy zakupie Upgrade z ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE do ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2 polecamy również.Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<