Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

MATERIAŁY DO POBRANIA

Szanowni Państwo,
Poniżej znajdują się materiały pomocne przy redagowaniu notatek i informacji na temat naszej firmy. Zawierają one między innymi pliki .eps, .jpg w wysokich rozdzielczościach przydatne dla grafików, są to również oficjalne wzory graficzne przeznaczone do używania w materialach marketingowych, zdjęcia i materiały związane z otrzymanymi nagrodami przez firmy INTERsoft i ArCADiasoft. Znajdują się tu również materiały przeznaczone dla naszych dystrybutorów są to opisy programów oraz zrzuty i inne elementy graficzne przydatne przy umieszczaniu programów z naszej oferty w innych serwisach internetowych.

LOGOTYPY

MATERIAŁY DLA DYSTRYBUTORÓW

Materiały do pobrania: różnego rodzaju materiały graficzne, logotypy, zdjęcia itp.

POZOSTAŁE MATERIAŁY GRAFICZNNE

TERAZ POLSKA 2010 - ArCADia-TERMO
Prezes Jarosław Chudzik odebrał dyplom TERAZ POLSKA 2010 dla programu ArCADia-TERMO PRO od Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego
Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego dla firmy ArCADiasoft.
Pan Jarosław Chudzik Prezes firmy ArCADiasoft sp. j. odebrał nagrodę z rąk wojewody łódzkiego Jolanty Chełmińskiej oraz marszałka województwa łódzkiego Włodzimierza Fisiaka.
ArCADia-TERMO PRO nagrodzony Złotym Medalem MTB BUDMA 2009
Prezes Jarosław Chudzik odebrał nagrodę MTB BUDMA 2009 dla programu ArCADia-TERMO PRO
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<