Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

MATERIAŁY DLA DYSTRYBUTORÓW

Szanowni Państwo,
firma INTERsoft jako generalny dystrybutor programów komputerowych firmy ArCADiasoft zaprasza do współpracy związanej ze sprzedażą naszego oprogramowania.

Oferta skierowana jest do firm związanych z branżą budowlaną, informatycznych, prowadzących sklepy internetowe z oprogramowaniem lub prowadzących sprzedaż bezpośrednią. Warunkiem koniecznym do podjęcia współpracy jest prowadzenie działalności gospodarczej związanej między innymi ze sprzedażą programów komputerowych oraz zawarcie umowy dystrybucyjnej.

Zapytania od zainteresowanych firm prosimy kierować na adres e-mail: intersoft@intersoft.pl z dopiskiem DYSTRYBUTOR.

Dbając o wizerunek oferowanych produktów oraz odpowiednią o nich informację opracowaliśmy materiały które powinny być pomocne dystrybutorom przy tworzeniu własnych informacji o naszych produktach, ofert handlowych, ulotek, serwisów i sklepów internetowych itp. Udostępnione materiały zawierają między innymi zrzuty z programów w formie plików .jpg w wysokich rozdzielczościach i opisy programów w formacie plików .doc i .docx. Znajdują się wśród nich również informacje prasowe pomocne przy redagowaniu notatek i wiadomości na tematy związane z firmami INTERsoft i ArCADiasoft oraz ich działalnością.

Wszystkie zalecenia związane z umieszczaniem opisów naszych programów we własnych serwisach internetowych znajdują się poniżej w poszczególnych dokumentach związanych z każdym programem i zostały odpowiednio wyróżnione.

Jednocześnie chcielibyśmy bardzo wyraźnie zaznaczyć że kopiowanie i przenoszenie do własnych serwisów internetowych innych części naszych stron internetowych, plików pdf takich jak dokumentacje, podręczniki, ulotki itp, prezentacji video lub flash jest surowo zabronione.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy w dystrybucji naszych programów. Nasza oferta jest jedną z najszerszych na rynku oprogramowania dla branży budowlanej i obejmuje właściwie każdą dziedzinę projektowania - od architektury i konstrukcji, poprzez instalacje i kosztorysowanie, świadectwa i audyty energetyczne aż do zarządzania i kompleksowej obsługi biura projektów, pojedynczych projektantów oraz grup niezależnych uczestników procesu projektowego, współpracujących ze sobą na etapie tworzenia opracowania. Programy z oferty INTERsoft to wszechstronne rozwiązania projektowe, a system ArCADia to jedyny polski system do projektowania obiektowego BIM – modelowanie informacji o budynku.

MATERIAŁY DO POBRANIA

Więcej informacji otrzymają Państwo w Dziale Sprzedaży INTERsoft

INNE MATERIAŁY
Zachęcamy również do odwiedzenia innych działów gdzie znajdują się materiały z które można publikować we własnych serwisach internetowych.
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<