Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE - obliczenia i rysunek DWG.

ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE - obliczenia i rysunek DWG.

Sieci telekomunikacyjne są nieodłączna częścią infrastruktury nowoczesnej gospodarki. Zalety sieci światłowodowych są motorem rozwoju szybkich sieci teleinformatycznych i teletechnicznych. Ich zalety takie jak niezawodność, trwałość, mała masa i gabaryty instalacji światłowodowych, bezpieczeństwo elektryczne brak powodowania zagrożeń pożarowych wpływają na coraz bardziej powszechne stosowanie w wielu instalacjach nie tylko informatycznych. Światłowody znalazły szereg zastosowań min.: w zastosowaniach medycznych w diagnostyce, w aparaturze pomiarowej np. przy pomiarach naprężeń, odkształceń odległości, w instalacjach samochodów, samolotów, nowoczesnych kolei. Coraz niższe koszty i nowocześniejsze metody produkcji światłowodów pozwoliły na stosowanie ich coraz powszechniej w technice oświetleniowej.

Nowe inwestycje wymagają nowoczesnych rozwiązań w tej dziedzinie. Firma ArCADiasoft projektując system ArCADia BIM nie mogła pominąć również tej branży projektowej. W pierwszej fazie powstał program ArCADia-SIECI ŚWIATŁOWODOWE który został rozwinięty do wersji ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE. Program obecnie pozwala projektować instalacje miedziane jak również światłowodowe, w sprzedaży jest również dostępna wersja MINI, pozbawiona obliczeń i sprawdzania poprawności projektowanej instalacji.

Czym jest program ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE?

ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE - projektuj instalacje z programem ArCADia BIM. ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE jest częścią systemu ArCADia BIM składającego się z współpracujących ze sobą modułów branżowych. Funkcjonalność programu obejmuje zagadnienia projektowania sieci telekomunikacyjnych z kabli światłowodowych i miedzianych w powiązaniu z elementami tychże sieci. Programu jest skierowany do projektantów zewnętrznych sieci telekomunikacyjnych, co nie wyklucza możliwości przeznaczenia go dla firm projektowo-wykonawczych zajmujących się tworzeniem koncepcji sieci telekomunikacyjnych, sporządzaniem rysunków branżowych, opracowywaniem inwentaryzacji istniejącej sieci oraz do wszystkich osób związanych z branżą telekomunikacyjną.

Program potrafi wczytać jako podkład plan zagospodarowania przestrzennego, umożliwia wykonanie własnego rysunku przedstawiającego istniejącą lub projektowaną sieć w zakresie jej pasywnych składników. Program pozwala projektantowi na pełną swobodę działania, może on zaprojektować i narysować całą sieć bądź jej wybrany element. Podczas pracy projektant ma możliwość szybkiego uzyskania wykazu materiałów użytych w projekcie, współrzędnych geodezyjnych w punktach kluczowych sieci oraz przeprowadzenia podstawowych obliczeń wraz z wygenerowaniem raportów i sprawdzeń dla projektowanych elementów sieci. Program udostępnia bazę do sporządzenia kosztorysu poprzez kompleksowe zestawienie podstawowych materiałów wykorzystanych przy budowie sieci teletechnicznych z uwzględnieniem kabli i osprzętu do zakończenia kabli światłowodowych oraz miedzianych w obiektach końcowych. Wygenerowane zestawienia mogą być przekazane do takich programów kosztorysowych jak Ceninwest czy Norma.

ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE - projektuj światłowodowe i miedziane sieci telekomunikacyjne z systemem ArCADia BIM.

Program ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE jest częścią systemu ArCADia BIM, działa jako moduł branżowy dla programu ArCADia lub programu AutoCAD®, w przypadku instalacji jako nakładka dla programu AutoCAD® niezbędny jest moduł ArCADia BIM AC.
Pobierz ArCADia BIM 14

Pobierz ArCADia BIM 14 (zawiera moduł ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE).

Zainstaluj i przez 28 dni od instalacji używaj pełnej wersji kompletnego systemu BIM.
Pobierz ArCADia BIM AC

Pobierz ArCADia BIM AC 11 dla programu AutoCAD (zawiera moduł ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE).

Zainstaluj i przez 28 dni od instalacji używaj pełnej wersji kompletnego systemu BIM.

ArCADia-INSTALACJE TELEKOMUNIKACYJNE - projektuj instalacje z programem ArCADia BIM


aktualizacja: 16.02.2022
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<