Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie, integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
INFO: Pełna oferta sklepu z SYSTEMEM RABATOWYM.  

Pakiet dalmierz Leica DISTO D2BT + ArCADia LT 10 + ArCADia-INWENTARYZATOR

Program Pakiet dalmierz Leica DISTO D2BT + ArCADia LT 10 + ArCADia-INWENTARYZATOR
Program Pakiet dalmierz Leica DISTO D2BT + ArCADia LT 10 + ArCADia-INWENTARYZATOR
32-bit i 64-bit64-bit
Cena promocyjna: 
netto: 1490,00 zł 
brutto: 1832,70 zł 
Rabat na program CAD Pakiet dalmierz Leica DISTO D2BT + ArCADia LT 10 + ArCADia-INWENTARYZATOR w sklepie INTERsoft
linia

Pakiet dalmierz Leica DISTO D2BT + ArCADia LT 10 + ArCADia-INWENTARYZATOR

Pakiet składa się z dalmierza Leica DISTO™ D2BT oraz programu ArCADia-LT i ArCADia-INWENTARYZATOR. Jest to podstawowy pakiet oprogramowania CAD skierowany do inwentaryzatorów. Firma ArCADiasoft stworzyła innowacyjny produkt, jedyny polski system BIM który pozawala projektantowi w trakcie wykonywania tradycyjnego rysunku .DWG tworzyć cyfrowy model budynku. Połączenie dalmierza wyposażonego w komunikację Bloetooth z naszym oprogramowaniem CAD/BIM pozwala na automatyczne wykonywanie rysunku na podstawie wymiarów które rejestruje dalmierz w efekcie użytkownik szybko otrzymuje rysunek .DWG oraz model budynku w 3D. Kupując dalmierz w pakiecie, klient ma możliwość rozbudowy systemu oprogramowania o dalsze moduły branżowe z którymi dalmierz również współpracuje.

 • ArCADia LT to funkcjonalny, łatwy w obsłudze i intuicyjny program CAD, umożliwiający tworzenie dokumentacji 2D i zapis plików w formacie DWG 2013. Aplikacja ta jest podstawowym narzędziem graficznym dla szeroko rozumianej branży budowlanej.

 • ArCADia-INWENTARYZATOR wspomaga tworzenie dokumentacji technicznej rzutów i przekrojów inwentaryzowanych budynków bezpośrednio podczas obmiaru. Program umożliwia bezprzewodowe pobieranie danych z elektronicznych urządzeń pomiarowych poprzez urządzenie Bluetooth i wstawianie ich bezpośrednio do systemu ArCADia BIM. ArCADia-INWENTARYZATOR pozwala nie tylko na zautomatyzowanie wykonywania rysunku budynku, ale udostępnia również możliwość zwymiarowania dowolnego obiektu znajdującego się w projekcie np okna czy drzwi poprzez pobranie wymiarów z dalmierza. Program został pomyślany w taki sposób by przede wszystkim ułatwić inwentaryzację przez automatyzację wykonywania obrysu budynku, udostępnia więc funkcje Nawigatora, która w pewnym sensie jest wirtualnym dalmierzem. Pozwala to użytkownikowi na wykonywanie rysunku budynku lub pojedynczych pomieszczeń, również przez ręczne wprowadzanie wymiarów uzyskanych np z dalmierza, który nie posiada komunikacji Bluetooth. Użytkownik wykonując inwentaryzacje może wykonywać rysunki poszczególnych pomieszczeń budynku a następnie skleić je w całość.

 • Dalmierz Leica DISTO™ D2BT pozwalana łatwy i wygodny pomiar odległości. Dalmierz dzięki technologii Bluetooth i oprogramowaniu ArCADia, pozwala przenosić pomiary bezpośrednio na rysunek CAD. Dalmierz laserowy Disto D2BT charakteryzuje się dużą dokładnością pomiarów. Posiada wiele funkcji m.in.: pomiar odległości, pomiar powierzchni, pomiar objętości, pomiar powierzchni ścian, pomiar minimalnej odległości pomiar maksymalnej odległości, pomiar ciągły, technologia Bluetooth Smart i wiele innych.

Cechy dalmierza Leica DISTO™ D2BT:

 • Transmisja danych Bluetooth do darmowej aplikacji Leica Disto Sketch dostępnej na systemy Android (od wersji 4.3) i iOS.
 • Tworzenie dokumentacji pomiarowej w aplikacji przy wymianie danych przez interfejs Bluetooth.
 • Automatyczna stopka do pomiarów od krawędzi i narożników.
 • Zwiększony zasięg di 100 m dzięki zastosowaniu technologii X-Range Power Technology.
 • Dokładność +/- 1,5 mm potwierdzona certyfikatem ISO.
 • Możliwość pracy w trudnych warunkach dzięki klasie odporności IP54 która gwarantuje ochronę przed pyłem i bryzgającą wodą.
 • Podświetlany wyświetlacz pozwalający na pomiary w ciemnych pomieszczeniach.
 • Sygnał dźwiękowy potwierdzającym wykonanie pomiaru.
 • Pamięć 10 ostatnich pomiarów.
 • Prosta obsługa i intuicyjne menu.

Czym jest technologia BLUETOOTH ?
Dzięki zintegrowanej bezprzewodowej technologii BLUETOOTH, wyniki pomiarów mogą być bezprzewodowo przesyłane do komputerów kieszonkowych i PC dzięki czemu można opracować pozyskane dane w programach CAD, systemu ArCADia BIM, programie AutoCAD lub programach biurowych takich jak Microsoft Excel, czy Microsoft Word.

Darmowe oprogramowanie
Pakiet zawiera oprogramowanie do przesyłania danych “Leica DISTO™ Transfer”. Wtyczka do programu AutoCAD dodatkowo umożliwia wygodne planowanie i rysowanie w programie AutoCAD.

Elementy wyposażenia:

 • Pokrowiec
 • Pasek na rękę
 • 2 x baterie AAA
 • CD z instrukcją obsługi / bezpieczeństwa
 • Certyfikat producenta M zgodny z DIN 55350-18-4.2.2
 • Instrukcja Quickstart
 • Płyta CD z oprogramowaniem Leica DISTO™ Transfer dla PC oraz wtyczka do programu AutoCAD.

Produkty Leica Geosystems spełniają najsurowsze wymagania jakościowe, dzięki czemu mogą efektywnie pracować w terenie. Aby zapewnić naszym klientom jeszcze większą satysfakcję z użytkowania instrumentów Leica Geosystems w przyszłości, firma oferuje 3-letnią gwarancję na produkty z serii Leica DISTO™, Leica Roteo oraz Leica Lino. więcej...

Leica Geosystems jest wiodącą firmą w dziedzinie projektowania i produkcji instrumentów oraz oprogramowania pozwalającego zbierać, wizualizować i przetwarzać dane przestrzenne za pomocą zaawansowanych technologii. więcej...

UWAGA: Produkt nie jest objęty systemem rabatowym!

ZOBACZ FILM PREZENTUJĄCY PRODUKT, WIĘCEJ FILMÓW ZNAJDZIESZ NA NASZYM KANALE YouTube.

Dlaczego warto kupić Pakiet dalmierz Leica DISTO D2BT + ArCADia LT 10 + ArCADia-INWENTARYZATOR ?

 • W cenie dalmierza laserowego Leica Disto D2BT otrzymują Państwo również program ArCADia 10 LT oraz ArCADia-INWENTARYZATOR. Pakiet programów w połączeniu z dalmierzem pozwala w prosty i sprawny sposób wykonywać pomiary pomieszczeń oraz całych budynków.

Wymagania systemowe programu:

 • Procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon II (zalecany min. Intel Core i5-6500)
 • 3 GB pamięci operacyjnej (zalecane min. 12 GB i system 64-bit)
 • 5 GB wolnego miejsca na dysku (zalecany dysk SSD)
 • dla podstawowego widoku 3D karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c 1GB RAM, dla zaawansowanego widoku 3D kompatybilna z DirectX 11 i min. 3GB RAM
 • system: Windows 10 lub Windows 8.1 lub Windows 7 SP1 (zalecany Windows 10 64-bit)
SKU: 329
Dostępność: niedostępny

Klienci, którzy kupowali ten produkt, najczęściej wybierali także:

Przy zakupie Pakiet dalmierz Leica DISTO D2BT + ArCADia LT 10 + ArCADia-INWENTARYZATOR polecamy również.

Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<