Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

ArCon 13 - nowa wersja programu dostępna w ofercie INTERsoft.

ArCon pomimo bardzo rozbudowanej, profesjonalnej i specjalistycznej funkcjonalności ciągle pozostaje programem prostym w obsłudze i o intuicyjnym interfejsie użytkownika. W większości użytkownicy programu to architekci, inżynierowie budowlani, projektanci wnętrz, jednak łatwość modelowania budynku lub mieszkania którą daje ArCon przekonała do niego również wielu domowych użytkowników którzy amatorsko zajmują się projektowaniem wnętrz lub chcą umeblować własne mieszkanie lub dom. Program ArCon przyjął się również szeroko wśród klientów związanych z branżą meblarską, są to producenci mebli, frontów i akcesoriów meblowych. Używają go oni szeroko do prezentacji własnego asortymentu produktów osadzonych w realistycznie zaprojektowanych wnętrzach.
ArCon 13 to także możliwość współpracy z innymi profesjonalnymi narzędziami CAD takimi jak ArCADia-IntelliCAD, ArCADia-Architektura, ArCADia-GRAF przy ich pomocy mamy możliwość wymiany danych z programami Allplan, Revit czy ArchiCAD.
ArCon 13 - Rendering budynku wykonany z użyciem modułu ArCon RenderStudio ArCon 13 - Rendering budynku wykonany z użyciem modułu ArCon RenderStudioPoniżej najważniejsze zmiany w nowej wersji:

1. Nowy interfejs programu.
Podczas instalacji wybór jednego z trzech interfejsów użytkownika: standardowego, nowego z małymi ikonami i dużymi czytelnymi ikonami.

2. Nowe obiekty i tekstury.
Od wersji ArCon 13 program zawiera bibliotekę ponad 10.000 obiektów i 4.500 tekstur. Między innymi doszły obiekty biurowe firmy WINI i elementy sanitarne firm: Ideal Standard, Kaldewei i Kermag.

3. Nowe makra:
- Rozszerzona konstrukcja dachu.
Program umożliwiający stworzenie pełnego projektu więźby dachowej wraz ze zwymiarowanymi i opisanymi widokami: rzutu i przekroju oraz wydrukiem wszystkich elementów więźby. Obrys dachu z ustawieniami połaci i okapów przejmowany jest z programu ArCon i na nowo rozkładane są elementy więźby, które po rozłożeniu można dowolnie modyfikować.
- Zapisywanie ustawień.
Marko pozwalające na zapis wszystkich plików ustawień (.ini), pomagające w przenoszeniu i przeinstalowywaniu programu.
- Projektant szaf.
Program pozwalający na szybkie stworzenie regału lub szafki z drzwiczkami szklanymi lub drewnianymi. Poprzez zadanie wymiarów i rodzaju (regał, szafka, szafka z półkami otwartymi, itp.) definiowany jest nowy mebel, który może być przeniesiony do standardowej biblioteki programu.
- Projektant rynien.
Makro wprowadzające rynny spustowe o definiowanej średnicy i automatycznym wykryciu okapu i rynny dachowej.
- Projektant powierzchni.
Edycja tekstury na ścianie, analogiczna do makra Projektant płytek, ale z dostępem do pełnej biblioteki tekstur programu ArCon 13. Na zdefiniowaną powierzchnie narysowaną na: ścianie, podłodze lub suficie można zadać dowolną teksturę wybraną z ponad 4.500 biblioteki.


aktualizacja: 15.12.2009
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<