Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
Relacja z IX gali programu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes”

Relacja z IX gali programu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes”

W dniu 21 czerwca 2017 r. odbyła się gala finałowa konkursu Prezydenta Miasta Łodzi na najlepszy biznesplan „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes”, po raz dziewiąty już zorganizowanego przez Biuro Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą UMŁ. Do tegorocznej edycji zgłoszono 139 projektów, z czego do II etapu zakwalifikowano 60 najbardziej rokujących pomysłów. Ostatecznie uczestnicy konkursu przedłożyli 37 biznesplanów, które były przedmiotem oceny niezależnych ekspertów oraz Kapituły konkursu, w skład której weszli przedstawiciele organizatora i sponsorów. Od zeszłego roku projekty oceniane są w dwóch kategoriach: „ICT” (10 biznesplanów) i „Ogólnej” (27 biznesplanów).

Decyzją Kapituły nagrody główne Prezydenta Miasta Łodzi w kwocie 20 tys. złotych otrzymali:
w kategorii „ICT” – p. Aleksandra Kaźmierczak i p. Piotr Węcławik za aplikację Smugglers, pozwalającą na sprzedaż i wymianę lokalnych produktów między jej użytkownikami na całym świecie,
w kategorii „Ogólnej” – p. Ewelina Pabjańczyk-Wlazło, p. Magdalena Owczarek i p. Marcin Mital za myHYDRO, czyli opaskę do mierzenia nawodnienia organizmu.

Nasza firma nagrodziła projekt studenta Politechniki Łódzkiej, Mateusza Idzikowskiego Zielone Dachy dla Łodzi. W imieniu firmy INTERsoft nagrodę, pakiet oprogramowania ArCADia BIM wręczył Pan Prezes Jarosław Chudzik.

Gala odbyła się w Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, a swoją obecnością zaszczyciła ją Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Pani Prezydent jako pierwsza pogratulowała Laureatom znakomitych pomysłów, życząc zarówno im, jak i pozostałym uczestnikom konkursu wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzeń. My również przyłączamy się do tych życzeń.


aktualizacja: 23.06.2017
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<