Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
Gala Młodzi w Łodzi.

Gala Młodzi w Łodzi.

Do tegorocznej edycji zgłoszono 146 projektów, z czego do II etapu zakwalifikowano 59 najbardziej rokujących pomysłów. Ostatecznie uczestnicy konkursu przedłożyli 41 biznesplanów, które były przedmiotem oceny niezależnych ekspertów z Bełchatowsko-Kleszczowskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego sp. z o.o. oraz Kapituły konkursu, w skład której weszli przedstawiciele organizatora i sponsorów. Od tego roku projekty oceniane w dwóch kategoriach:  „ICT” i „Ogólnej”.

Decyzją Kapituły nagrody główne Prezydenta Miasta Łodzi w kwocie 20 tys. złotych otrzymali:

w kategorii „ICT” – Panie Monika Wolak, Aleksandra Kwiatkowska, Joanna Ulańska i Kamila Wasilewska za Optiservice, Optiservicemobile,

w kategorii „Ogólnej” – Pan Aleksander Grzelka za Powersweep ­– najbardziej wydajny na świecie sprzęt sportowy do curlingu.

INTERsoft sp. z o.o. znajduje się wśród fundatorów nagród i partnerów konkursu od początku jego istnienia. Nasze tegoroczne nagrody, czyli urządzenia wielofunkcyjne wraz z licencjami na program ArCADia 10 otrzymali: Pan Filip Gorzka (Secure_Box – urządzenie szyfrujące zapewniająca bezpieczne przeglądanie internetu) oraz PLNDesign.pl (Magdalena Skibka, Agnieszka Gumińska-Kieliszek, Marcin Kieliszek) – magazyn online poświęcony polskiemu designowi.

W imieniu firmy INTERsoft nagrody wręczył Pan Prezes Jarosław Chudzik.

Gala odbyła się w sali filmowej Centrum Technologii Informatycznych Politechniki Łódzkiej przy ul. Wólczańskiej. Swoją obecnością zaszczyciła ją Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, która jako pierwsza pogratulowała Laureatom znakomitych pomysłów, życząc zarówno im, jak i pozostałym uczestnikom konkursu wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia zamierzeń. My również przyłączamy się do tych życzeń.

 

Pan Prezes Jarosław Chudzik wręcza nagrodę autorowi projektu Secure_Box, Panu Filipowi Gorzce.
Pan Prezes Jarosław Chudzik wręcza nagrodę autorowi projektu Secure_Box, Panu Filipowi Gorzce.

Za nagrodę dziękuje przedstawicielka PLNDesign.pl, Pani Magdalena Skibka.
Za nagrodę dziękuje przedstawicielka PLNDesign.pl, Pani Magdalena Skibka.

Finaliści i sponsorzy
Finaliści i sponsorzy

Pani Prezydent Hanna Zdanowska mówi o idei konkursu.
Pani Prezydent Hanna Zdanowska mówi o idei konkursu.

 

Lista pozostałych Laureatów:

https://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/konkurs-na-biznesplan/laureaci-viii-edycji-konkursu/


aktualizacja: 24.06.2016
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<