Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

Wręczenie nagród za zajęcie pierwszego miejsca w IV edycji konkursu na najlepszą pracę inżynierską

Nagrodę za pracę zatytułowaną Projekt koncepcyjny instalacji wodociągowo-kanalizacyjnej dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku-Oruni odebrała pani inż. Aleksandra Gawlik. Zwyciężczyni otrzymała od nas pamiątkowy dyplom i czek na kwotę 3.000 zł. Nagrodę otrzymał także opiekun pracy, pan dr inż. Jakub Drewnowski. Do napisania pracy wykorzystane zostały programy: ArCADia-INTELLICAD, ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE, ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE, ArCADia-SIECI KANALIZACYJNE. Pani Ola zdradziła nam, że część wygranej zamierza przeznaczyć na kurs prawa jazdy, a jeśli się uda, to chciałaby również sfinansować jakiś ciekawy wyjazd. W uroczystości inauguracyjnej udział wzięli m.in. Dziekan Wydziału dr hab. inż. Ireneusz Kreja, prof. nadzw. PG, Prorektor ds. współpracy i innowacji dr hab. inż. Jacek Mąkinia, prof. nadzw. PG, zaproszeni goście, m.in. emerytowani wykładowcy i partnerzy z przemysłu oraz nowo wstępujący studenci. Wykład inauguracyjny pt. „Teledetekcja w inżynierii” wygłosił dr hab. inż. Marek Przyborski, prof. nadzw. PG.

WYNIKI 4. EDYCJI KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PRACĘ INŻYNIERSKĄ

Komisja uznała, że najlepszą spośród nadesłanych jest praca:
Pani inż. Aleksandry Gawlik z Politechniki Gdańskiej

Zatytułowana: Projekt koncepcyjny instalacji wodociągowo-kanalizacyjnej dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku-Oruni.

Opiekunem pracy jest: Pan dr inż. Jakub Drewnowski.
Wykorzystane zostały programy:

  • ArCADia-INTELLICAD,
  • ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE,
  • ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE,
  • ArCADia-SIECI KANALIZACYJNE

Nagrody wynoszą odpowiednio:
Autor pracy - 3.000 zł
Opiekun pracy - 2.000 zł

Od lewej: Dziekan Wydziału dr hab. inż. Ireneusz Kreja prof. nadzw. PG, inż. Aleksandra Gawlik, dr inż. Jakub Drewnowski, Małgorzata Chrząstowska (INTERsoft sp. z o.o.), Prorektor ds. współpracy i innowacji prof. dr hab. inż. Jacek Mąkinia (w tle)
Aula główna
Autor zdjęcia: Piotr Niklas

Od lewej: dr inż. Jakub Drewnowski, Małgorzata Chrząstowska (INTERsoft sp. z o.o.), inż. Aleksandra Gawlik
Dziedziniec im. Jana Heweliusza w gmachu głównym


aktualizacja: 02.10.2014
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<