Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie, integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
INFO: Pełna oferta sklepu z SYSTEMEM RABATOWYM.  

ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Program ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU
Program ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU
32-bit i 64-bit64-bit
Cena: 
netto: 320,00 zł 
brutto: 393,60 zł 
Produkt dostępny w subskrypcji INTERsoft-PARTNER
linia

Czym jest program ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU?

Moduł ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU to moduł branżowy systemu ArCADia, oparty na technologii BIM (Building Information Modeling), rozbudowujący podstawowe funkcje o opcje związane z projektowaniem otoczenia budynków. Nowy moduł systemu jest istotnym uzupełnieniem funkcjonalności programu ArCADia-ARCHITEKTURA, pozwalając na modyfikacje terenu wokół budynków oraz daje możliwość umieszczania w projekcie akwenów wodnych, oczek wodnych oraz basenów. Moduł ten wprowadza również inne udogodnienia związane z projektowaniem budynków. Korzystając z funkcji ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU można wyznaczyć obszar działki poprzez ich ogrodzenie, a na jej teren wprowadzić obszary, które staną się chodnikami, ścieżkami lub rabatami, całości dopełnia możliwość wprowadzania roślin. Na obecnym etapie program zawiera podstawowe typy roślin, które umożliwiają stworzenie koncepcji otoczenia budynku. Program generuje również zestawienie użytych roślin.

Istotnym uzupełnieniem modułu ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU jest dodatkowa biblioteka obiektów 3D (Biblioteka ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU), która zawiera 236 wysokiej jakości obiektów 3D, użytecznych w projektowaniu otoczenia budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych, obszarów osiedli miejskich i ogólnie przestrzeni miejskiej.


Możliwości programu ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

 • Teren

  Ukształtowanie terenu zadanymi liniami i punktami wysokościowymi można modyfikować poprzez wyznaczenie pola i jego deformację punktem lub obszarem. Górki, pagórki i zagłębienia powstałe w ten sposób można nadal modyfikować, podając dane globalnie lub od istniejącej rzeźby terenu. Wszystkie modyfikacje w czytelny sposób przedstawione są podczas wprowadzania w oknie, gdzie można dokonywać jeszcze zmian wysokości lub np. promienia wzniesienia.
 • Rośliny

  Rośliny podzielone są na trzy podstawowe typy, różniące się trójwymiarowym modelem. Na rzut wprowadzany jest symbol 2D, który we właściwościach rośliny można podmienić na obiekty 2D specjalnie dodane do biblioteki lub na samodzielnie narysowane symbole. Model rośliny (jej trójwymiarowy widok) także można modyfikować, podmieniając go na wybrany z biblioteki obiektów 3D.
 • Ogrodzenie

  Obszar działki może zostać wyznaczony za pomocą ogrodzenia, które dostosuje się do terenu, sprawdzając wysokości na całej swojej długości lub tylko na narożnikach. Ogrodzenie składa się z kilku elementów, takich jak słupki, wypełnienie, obramowanie, mocowanie i podmurówka. Każdy z tych elementów może być włączony lub wyłączony, może mieć zmienione parametry lub wybrany inny skrypt, czyli rodzaj. Skryptowa budowa ogrodzenia pozwala na jego rozbudowę przez użytkownika.
 • Obszary

  Chodniki, ścieżki, trawniki czy rabaty można wprowadzać, rysując dowolny ich kształt i zadając grubość. Zdefiniowany obszar odwzoruje ukształtowanie powierzchni lub zmodyfikuje ją, jeśli przy rysowaniu wprowadzone będą niezbędne punkty wysokościowe. Istniejące obszary dostosowują się do wszelkich modyfikacji terenu.
 • Wykop

  Można wprowadzać pogłębienia o dowolnym kształcie i wszystkich krawędziach poziomych. Dno wykopu jest zadawane globalnie i zawsze jest powierzchnią poziomą.
 • Akwen

  Zbiorniki wodne rysowane są dowolnymi kształtami z zadaną modyfikacją terenu obszarem lub punktem. Powstałe akweny lub oczka wodne można modyfikować, zadając im wysokości bezwzględne lub od istniejącego wokół terenu. Poziom lustra wody określany jest wartością bezwzględną.
 • Basen

  Baseny mogą być wprowadzane jako elementy wolno stojące o zadanej wysokości nad terenem lub zagłębione w terenie, otoczone ze wszystkich stron ścianami. Do biblioteki zostały dodane potrzebne akcesoria, takie jak drabinki.
 • Zestawienia

  Do projektu można wprowadzić zestawienie użytych roślin podzielone grupami i typami elementów. Kolejnym zestawieniem jest wykaz długości ogrodzeń z informacją o ilości słupków i schemacie wypełnienia.

ZOBACZ JAK PRACUJE SIĘ Z PROGRAMEM, WIĘCEJ FILMÓW ZNAJDZIESZ W NASZYM KANALE YouTube.

linia

Zostaw swoją opinie i oceń produkt:

Aby dodawać opinie o produktach wpisz numer klienta w formularzu na stronie. Kliknij tutaj

Dodatkowe materiały:

Wymagania systemowe programu:

 • Procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon II (zalecany min. Intel Core i5-6500)
 • 3 GB pamięci operacyjnej (zalecane min. 12 GB i system 64-bit)
 • 5 GB wolnego miejsca na dysku (zalecany dysk SSD)
 • dla podstawowego widoku 3D karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c 1GB RAM, dla zaawansowanego widoku 3D kompatybilna z DirectX 11 i min. 3GB RAM
 • system: Windows 10 lub Windows 8.1 lub Windows 7 SP1 (zalecany Windows 10 64-bit)

WYMAGANIA

Do działania programu ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU wymagany jest:

 • Program ArCADia BIM LT 11 lub ArCADia BIM 11 lub ArCADia BIM PLUS 11 lub ArCADia BIM AC 11 z programem AutoCAD®. W przypadku instalacji ArCADia BIM AC 11 jako nakładka dla programu AutoCAD® wspierane są wersje AutoCAD 2016/2017/2018/2019

Klienci posiadający program:

 • ArCADia-3D MAKER:
  powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-3D MAKER 2
 • ArCADia-ARCHITEKTURA:
  powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-ARCHITEKTURA 9
 • ArCADia-DROGI EWAKUACYJNE:
  powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-DROGI EWAKUACYJNE 2
 • ArCADia-IFC:
  powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-IFC 2
 • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE:
  powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2
 • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS:
  powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS 2
 • ArCADia-INSTALACJE GAZOWE:
  powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE GAZOWE 2
 • ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE:
  powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE KANALIZACYJNE 2
 • ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE:
  powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-INSTALACJE WODOCIĄGOWE 2
 • ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE:
  powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE 2
 • ArCADia-SIECI ŚWIATŁOWODOWE:
  powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-SIECI TELEKOMUNIKACYJNE 2
 • ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE:
  powinni zamówić aktualizację do wersji ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE 2
SKU: 843
Dostępność: w magazynie

Klienci, którzy kupowali ten produkt, najczęściej wybierali także:

Przy zakupie ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU polecamy również.Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<