Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--

Otwarcie pracowni na Politechnice Łódzkiej pod patronatem ArCADiasoft.

W dniu 10 czerwca 2011 r. odbyło się uroczyste otwarcie pracowni informatycznej na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Znajdująca się na I piętrze gmachu budownictwa pracownia służy studentom już od wielu lat. Została ona ostatnio wyremontowana, a remont i zakup nowego sprzętu były współfinansowane przez ArCADiasoft Chudzik sp. j. Na komputerach jest zainstalowane oprogramowanie sponsorującej spółki, a studenci korzystają z niego na zajęciach.

ArCADiasoft patronem pracowni komputerowej na Politechnice Łódzkiej W uroczystości wzięli udział Prorektor ds. Kształcenia Pan dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik, prof. nadzw., Dziekan Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Pan dr hab. inż. Dariusz Gawin, prof. nadzw., właściciel firmy ArCADiasoft Pan Jarosław Chudzik oraz inni goście. 





ArCADiasoft patronem pracowni komputerowej

aktualizacja: 10.06.2011
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<