Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

Nagroda dla ArCADiasoft Chudzik sp. j. za system ArCADia BIM.

Z przyjemnością informujemy, że ArCADiasoft Chudzik sp. j. została laureatem XIII edycji konkursu NAGRODA GOSPODARCZA WOJEWODY ŁÓDZKIEGO na rok 2016 w kategorii INNOWACYJNOŚĆ.

Nagrodę przyznano nam za system ArCADia BIM. Jej wręczenie odbyło się 12 października podczas uroczystej Gali w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie. W imieniu firmy nagrodę odebrał właściciel firmy ArCADiasoft, pan Jarosław Chudzik.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z Gali:

oraz do przeczytania wywiadu z p. Jarosławem Chudzikiem, który ukazał się w dodatku specjalnym do Dziennika Łódzkiego z 15 października, zatytułowanym Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego: całość wywiadu tutaj >>


aktualizacja: 24.10.2016
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<