Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--

ArCADia i ArCADia-START - programy CAD przyjazne użytkownikowi.

ArCADia jest systemem programów CAD będących modułami branżowymi. Poszczególne moduły mogą być uruchamiane w środowisku ArCADia-INTELLICAD lub programu AutoCAD, mogą również działać niezależnie korzystając z silnika graficznego jaki daje ArCADia-START. Program ArCADia-START oparty jest o założenia i interfejs programu ArCADia-GRAF. ArCADia-START jako element systemu ArCADia jest zdolny do współpracy z wszystkimi aplikacjami ArCADia, może również spełniać role samodzielnego edytora graficznego. Użytkownik otrzymuje w pełni funkcjonalny, łatwy w obsłudze i intuicyjny program CAD, umożliwiający: obiektowe tworzenie dokumentacji budowlanej, zapis plików w formacie DWG, podgląd projektu w 3D i wiele innych funkcji. ArCADia-START może więc być podstawowym narzędziem graficznym dla szeroko rozumianej branży budowlanej.

ArCADia-START bazuje na rozwiązaniach i interfejsie programu ArCAdia-GRAF, program przejął idee które były podstawą powstania programu ArCADia-GRAF. Uruchamiając pierwszy raz program ArCADia-START od razu widzimy jak duże zmiany zaszły w interfejsie w porównaniu do programu ArCADia-INTELLICAD i innych dostępnych na runku programów Intellicad. Interfejs programu opiera się na standardach, które zostały wyznaczone w programie Microsoft Office 2007 czy programie AutoCAD 2009 i AutoCAD 2010. Do zmian w interfejsie przyczyniły się również nowe standardy monitorów komputerowych, pozwoliły one na wprowadzenie tzw. wstążek które zawierają znacznie większe ikony z dodatkowym opisem. Wprowadzenie wstążek pozwoliło uzyskać efekt bardzo czytelnego rozmieszczenia poszczególnych narzędzi programu, jak również narzędzi poszczególnych modułów branżowych, takich jak: ARCADia-ARCHITEKTURA. ArCADia-SIECI KANALIZACYJNE, ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE itd. Użytkownik programu nie czuję się już zagubiony w dziesiątkach małych ikonek rozmieszczonych na kilkunastu paskach narzędzi. Nowy interfejs dzięki swojej prostocie szybko powinien zrewanżować się wieksza przyjemnością z pracy w programie. Polecenia programu są czytelnie opisane z wyraźnymi ikonami, co jest znacznym ułatwieniem dla osób nie korzystających na co dzień z edytorów CAD.


aktualizacja: 02.12.2010
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<