Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

LEICA DISTO D8 i ArCADia-INWENTARYZATOR

Leica DISTO D8 - najważniejsze cechy dalmierza

  • Pomiary w każdych warunkach pogodowych: łatwy i dokładny wybór celu dzięki cyfrowemu celownikowi z 4-krotnym powiększeniem, standard IP65
  • Bezprzewodowa transmisja danych BluetoothŸ i darmowe aplikacje użytkowe: łatwe szkicowanie w terenie, możliwość cyfrowego dokumentowania pomiarów bez konieczności używania kartek papieru.
  • Czujnik nachylenia 360°zapewnia unikalne funkcje pomiarowe: funkcja poziomowania, pomiar odległości do obiektów nieodbijających sygnału laserowego.
  • Innowacyjny interfejs użytkownika (menu) : intuicyjna obsługa, ikony pomocy technicznej, zawartość ekranu wybierana przez użytkownika.
  • Transmisja danych w standardzie Bluetooth 2.0/3.0

ArCADia - INWENTARYZATOR i ArCADia - START

Oba programy stanowią w pełni funkcjonalne środowisko CAD, ArCADia - START jest podstawowym edytorem graficznym systemu ArCADia do wykonywania rysunków, interfejs programu integruje również w sobie wszystkie aplikacje systemu ArCADia. Poszczególne moduły dla innych branż są dostępne w wersji demonstracyjnej, użytkownik ma więc przegląd możliwości całej ArCADi. ArCADia - INWENTARYZOTOR to oprogramowanie dedykowane przede wszystkim osobą zajmującym się inwentaryzacja budynków. Program w połączeniu z dalmierzem można jednak z powodzeniem wykorzystywać w codziennej pracy projektanta pozwala on bowiem na podstawie danych z dalmierza automatycznie wprowadzać do projektu wymiary różnych obiektów, takich jak okna, drzwi, elementów instalacji jak również elementy wyposażenia pomieszczeń.

  • Komunikacja systemu ArCADia z urządzeniami bluetooth. Automatyczne wykonywanie rysunku w środowisku CAD z zapisem do formatu .dwg na podstawie danych z dalmierza.
  • ArCADia-START to w pełni funkcjonalny edytor CAD z obsługą plików .dwg zgodnych ze standardem programu AutoCAD 2009.
  • Współpraca z programem AutoCAD 2011/2012/2013 również w wersji 64bit. Programy ArCADia wówczas instalują się i pracują jako nakładki programu AutoCAD.
  • Przyjazny interfejs użytkownika integrujący wszystkie moduły ArCADia.

ArCADia-INWENTARYZATOR, rzut z rusnkiem dwg Okno właściwości obiektu w systemie ArCADia z modułem ArCADia-INWENTARYZATOR


aktualizacja: 27.07.2013
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<