Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA
O komputerowym wspomaganiu projektowania, CAD (Computer Aided Design) mówimy już od kilkudziesięciu lat. Wraz z pojawieniem się pierwszych komputerów typu PC projektanci różnych dziedzin zaczęli podejmować próby zastosowania ich do obliczeń inżynierskich i wykonywania rysunków. Na runku pojawiły się pierwsze programy komputerowe typu CAD, jednocześnie stworzono odpowiednią metodologię do tego celu. Znajduje ona zastosowanie między innymi w inżynierii mechanicznej, elektrycznej, budowlanej. Istotną częścią projektowania CAD jest cyfrowe modelowanie geometryczne mające na celu opracowanie cyfrowego zapisu konstrukcji wyrobu przez określenie jego cech geometrycznych, dynamicznych i technologicznych (np. materiałowych). Zbiór tych różnych rodzajów informacji stanowi zapis konstrukcji wyrobu, jego dokumentację konstrukcyjną.
Projektowanie CAD znalazło szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Wraz z rozwojem sprzętu i oprogramowania komputerowego rosła liczba architektów i inżynierów korzystających z programów CAD. O ile jeszcze kilka lat temu projektanci wykonywali rysunki odręcznie, to obecnie nie wyobrażamy sobie już pracy bez użycia komputera. Rozwój branży budowlanej stawia również nowe wyzwania przed projektantami, obecnie już nie wystarczą metody typu CAD, coraz częściej spotykamy się z pojęciem BIM (Building Information Modeling) pozwalającym modelować całe procesy zachodzące w budynkach, przedstawiają one zapisane cyfrowo odzwierciedlenie fizycznych i funkcjonalnych właściwości budowli. BIM wyznacza oprogramowaniu komputerowemu nowe cele i powoduje zmianę w podejściu do tworzenia programów komputerowych. Obecne programy CAD przestają już być prostymi narzędziami do wykonywania rysunków lub obliczeń. Konieczne staje się modelowanie całych procesów i łączenie wielu branż projektowych. Do modelowania stosuje się oprogramowanie komputerowe wspomagające projektowanie które pozwala na korzystanie z trójwymiarowych obiektów, na przykład takich jak ściana, strop, dach, sufit, okno, drzwi, którym nadawane są odpowiednie parametry i cechy. Projekt taki przestaje być tylko zbiorem linii i kresek ale staje swego rodzaju "bazą danych" szeregu informacji o projektowanym budynku.
Zobacz również:
System ArCADia BIM - czy już dziś potrzebuję technologii BIM ?
ArCADia-ARCHITEKTURA 6 - pierwsze kroki
Jak rozumieć komputerowe wspomaganie projektowania
ArCADia BIM – czym jest nasz system BIM
Logo firmy INTERsoft
Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<