Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
V edycja konferencji Dzień Budowlańca.

V edycja konferencji Dzień Budowlańca.

INTERsoft ponownie miał przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu jako partner i wystawca. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem; kilkadziesiąt osób zadeklarowało chęć skorzystania z bezpłatnych licencji na programy pakietu Partner Student.

Jak zawsze, najbardziej oczekiwanym momentem był konkurs budowy, a następnie niszczenia wież z drewna balsowego pn. „Wybudujemy wieżę”. Kryterium był stosunek obciążenia przeniesionego przez model do jego masy. Znakomite II miejsce zajęły reprezentantki Koła Naukowego Żuraw z Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej, którego INTERsoft jest sponsorem. Serdecznie gratulujemy!

V edycja konferencji Dzień Budowlańca

V edycja konferencji Dzień Budowlańca

V edycja konferencji Dzień Budowlańca


aktualizacja: 27.04.2016
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<