Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
Programy wykonujące audyt energetyczny, remontowy, efektywności energetycznej oraz świadectwa energetyczne

Programy wykonujące audyt energetyczny, remontowy, efektywności energetycznej oraz świadectwa energetyczne

Pojęciem audyt energetyczny określamy ekspertyzę będącą zbiorem dokumentów określających zakres i parametry techniczne oraz ekonomiczne przedsięwzięcia termomodernizacyjnego. Audytem energetycznym określamy również zakres prac, które zlecamy specjaliście mającemu sporządzić taką ekspertyzę. Prawidłowo wykonany audyt energetyczny powinien wskazać możliwe do wykonania ulepszenia, które doprowadzą do obniżenia zużycia energii w danym budynku, ze wskazaniem optymalnego rozwiązania z punktu widzenia kosztów realizacji termomodernizacji oraz oszczędności energii. Celem audytu energetycznego jest więc zalecenie konkretnych rozwiązań (technicznych, organizacyjnych, formalnych) wraz z określeniem ich opłacalności. Rozwiązania te mogą na przykład zalecać zmianę konwencjonalnych źródeł energii na źródła niekonwencjonalne, stanowiące jednocześnie założenia do projektu budowlanego.

Zasadne jest więc stwierdzenie, że zlecenie audytu energetycznego jest czymś niezbędnym do podjęcia świadomej decyzji dotyczącej termomodernizacji budynku. Na rynku stykamy się również z pojęciem audytu remontowego i audytu efektywności energetycznej. Audyt remontowy w zasadzie jest szczególną wersją audytu energetycznego. Co do zasady należy przeprowadzać go w przypadku budynków mieszkalnych wielorodzinnych, oddanych do użytku przed 14 sierpnia 1960 roku. Dokument ten powinien wykazywać zgodność planowanego przedsięwzięcia z warunkami ustawy. Poprawnie przeprowadzony audyt remontowy, podobnie jak świadectwo energetyczne, powinien wykazywać oszczędności energetyczne, poprzedzone wykonaniem stosownych obliczeń zapotrzebowania energetycznego, przy czym można w nim pominąć obliczanie wartości finansowej planowanych oszczędności.

Świadectwo charakterystyki energetycznej i audyt energetyczny to tematy, które zyskały na znaczeniu i popularności w momencie wprowadzenia w 2007 r. ustawy i rozporządzeń dotyczących wykonywania świadectw energetycznych. Prawodawstwo to jest stopniowo nowelizowane, w wyniku czego np. świadectwa charakterystyki energetycznej są dokumentami niezbędnymi przy zawieraniu transakcji notarialnych dotyczących nieruchomości budowlanych. Wprowadzenie odpowiednich uregulowań prawnych zasadniczo wpłynęło na rozwój świadomości energetycznej w społeczeństwie, spowodowało również pojawienie się zawodu certyfikatora energetycznego. Jednocześnie powstało na rynku zapotrzebowanie na wydajne oprogramowanie komputerowe wspomagające obliczenia cieplne budynków.

Firma ArCADiasoft w 2008 r. wprowadziła na rynek program ArCADia-TERMO, którego pierwszym celem było umożliwienie projektantom i audytorom wykonanie szybko stosownych obliczeń i wygenerowanie raportu audytu czy świadectwa charakterystyki energetycznej. Program ArCADia-TERMO spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów, którzy wzięli również swój czynny udział w jego rozwoju, sugerując nam wiele zmian i funkcjonalności, które powinny znaleźć się w programie. Program ArCADia-TERMO uzyskał nagrodę Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA w 2008 r. oraz został uhonorowany prestiżowym godłem TERAZ POLSKA.

Program w tym okresie doczekał się wielu aktualizacji, obecnie sprzedawany jest w czterech wersjach funkcjonalnych oraz posiada dodatkowe moduły: Efekt ekonomiczny, Efekt ekologiczny, Dobór grzejników, Klimatyzacja, Metoda zużyciowa, Dotacje NF15/40, które uwzględniają dodatkowe aspekty obliczeniowe związane z projektowaniem budynków.

Polecamy w sklepie internetowym INTERsoft.pl

Program ArCADia-TERMOCAD LT 7 + Podręcznik
Program ArCADia-TERMOCAD STD 7
Program ArCADia-TERMOCAD 7
Program ArCADia-TERMOCAD PRO 7
Program Efekt ekologiczny
Program Efekt ekonomiczny
Program Dobór grzejników
Program Dotacje NF15/40

Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<