Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

Wyróżnienie dla studenta Uniwersytetu Zielonogórskiego za pracę magisterską.

Programy firmy ArCADiasoft dystrybuowane przez INTERsoft są bardzo często wykorzystywane przez studentów współpracujących z nami uczelni do wykonania prac inżynierskich i magisterskich. Z takiej możliwości skorzystał m.in. p. Patryk Wysłobocki z Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego, który do wykonania pracy magisterskiej zatytułowanej „Projekt konstrukcji dwunawowej hali przemysłowej z suwnicami” użył programu R3D3-Rama 3D, aby przy jego pomocy zamodelować konstrukcję prętową oraz dokonać obliczeń statyczno-wytrzymałościowych elementów konstrukcyjnych budynku i sprawdzeń nośności. Do zwymiarowania przykładowego węzła kratownicy oraz połączenia słupa z fundamentem użyty został także program EuroZłącza. Ponieważ praca przedstawiała sobą bardzo wysoki poziom skomplikowania i była czasochłonna, firma postanowiła nagrodzić dyplomami uznania zarówno jej autora, p. Patryka, jak i opiekuna, p. dr. inż. Pawła Błażejewskiego z Zakładu Konstrukcji Budowlanych. Świeżo upieczonemu magistrowi inżynierowi, jak również opiekunowi pracy serdecznie gratulujemy, a innych dyplomantów również zachęcamy do korzystania z programów ArCADiasoft.

Od lewej: dr. inż. Paweł Błażejewski, mgr inż. Patryk Wysłobocki

Od lewej: dr. inż. Paweł Błażejewski, mgr inż. Patryk Wysłobocki


aktualizacja: 17.07.2019
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<