Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

INTERsoft ELEKTRYKA - pakiet programów dla elektryków Z RABATEM 50%.

W skład systemu ArCADia wchodzą między innymi programy skierowane do projektantów instalacji i sieci elektrycznych: ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE /PLUS, ARCADia-TABLICE ROZDZIELCZE oraz ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE. Wprowadzenie ich do oferty uzupełniło projekt budowlany wykonywany przy pomocy oprogramowania ArCADia o kolejny istotny element związany z branżą instalacyjną. Programy te są oferowane jako pakiet produktów z dodatkowymi modułami lub jako niezależne elementy systemu. Do ich działania konieczny jest podstawowy edytor graficzny ArCADia BIM 11 integrujący całe środowisko projektowe. Wybierając ArCADia BIM AC projektant może również korzystać z systemu ArCADia w programie AutoCAD.

W ofercie INTERsoft dostępny jest pakiet programów INTERsoft ArCADia ELEKTRYKA składający się z programów:
Pakiet INTERsoft ELEKTRYKA - projektuj instalacje i sieci elektryczne z programem ArCADia BIM

 • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2
 • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS 2
 • ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE 2
 • ArCADia-INSTALACJE ODGROMOWE
 • ArCADia-IFC RVT 2
 • ArCADia BIM 11

Połączenie tych programów daje nowoczesne narzędzie do projektowania, obliczeń, rysowania i edycji dokumentacji z zakresu projektowania instalacji i przyłączy elektrycznych w budynkach. Pełna kompatybilność z innymi programami CAD i zgodność z formatem DWG pozwala na efektowne zaprezentowanie własnych projektów i pełną wymianę danych z pozostałymi branżystami. Klient wybierając pakiet INTERsoft ArCADia ELEKTRYKA może dowolnie zdecydować o środowisku graficznym z którego będzie korzystał, może więc zainstalować program ArCADia BIM 11 lub mieć do nich dostęp z programu AutoCAD instalując nakładkę ArCADia BIM AC 11.

W skład pakietu wchodzą:

 • ArCADia BIM 11

  Jest fundamentem systemu ArCADia, podstawowym edytorem graficznym systemu wspomagającym projektowanie 2D i 3D. Bazuje on na programie IntelliCAD, tworzonym przez konsorcjum ITC (IntelliCAD Technology Consortium). ArCADia 11 jest więc oprogramowaniem opartym o znaną i rozwijaną od wielu lat platformę CAD, która gwarantuje pełną zgodność z formatem DWG. Jednocześnie jest pierwszym polskim oprogramowaniem dla branży budowlanej pozwalającym projektantowi pracować zgodnie z założeniami technologii BIM [Building Information Modeling]. ArCADia BIM 11 to innowacyjne oprogramowanie, w którym zastosowano wiele rozwiązań zdecydowanie przyspieszających prace projektowe dla szeroko rozumianej branży budowlanej.
 • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE 2

  Pakiet INTERsoft ELEKTRYKA - projektuj instalacje elektryczne z programem ArCADia BIM Program pozwala na wykonanie dokumentacji w formacie DWG z zakresu projektowania wewnętrznych instalacji elektroenergetycznych niskiego napięcia w budynkach. Użytkownik z programem ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE uzyskuje dostęp do rozbudowanej bazy elementów elektrycznych instalacji budowlanych i aparatów elektrycznych co umożliwia mu szybkie i sprawne wykonanie rysunku technicznego instalacji elektrycznej i oświetleniowej. Moduł wykonuje również niezbędne obliczenia do sprawdzenia poprawności projektowanej instalacji, generuje również raporty i zestawienia użytych w instalacji materiałów i aparatów elektrycznych.
 • ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE PLUS 2

  Rozszerzenie programu ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE, które służy do projektowania koryt, drabinek i kanałów kablowych. Umożliwia także komunikację z programem DIALux, który wykorzystywany jest do projektowania opraw oświetleniowych.

 • Pakiet INTERsoft ELEKTRYKA - projektuj instalacje elektryczne z programem ArCADia BIM
 • ArCADia-INSTALACJE ODGROMOWE

  Moduł branżowy, który pozwala na stworzenie projektu instalacji zabezpieczającej budynek przed wyładowaniami atmosferycznymi. Projekt może obejmować zarówno zabezpieczenie budynku jednorodzinnego, jak i stworzenie pełnej instalacji odgromowej w budynkach wielorodzinnych czy użyteczności publicznej.

 • ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE 2

  ArCADia-TABLICE ROZDZIELCZE - projektuj instalacje elektryczne z systemem ArCADia BIM. Użytkownik korzystający z programu ma możliwość szybkiego stworzenia schematu projektowanej rozdzielnicy bądź dowolnego schematu elektrycznego oraz przeprowadzenia podstawowych obliczeń technicznych. Użytkownik ma do dyspozycji bazę symboli aparatów elektrycznych wykorzystywanych przy projektowaniu, z możliwością ich edycji i nadawania im parametrów technicznych. Prócz możliwości sprawnego wykonania schematu rozdzielnicy program umożliwia automatyczne stworzenia schematu tablicy rozdzielczej zaprojektowanej za pomocą nakładki ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Połączenie algorytmów automatyzacji tworzenia schematów elektrycznych wykorzystanych w aplikacji wraz z bazą symboli aparatury elektrycznej oraz przeprowadzanie podstawowych obliczeń daje perfekcyjne narzędzie do tworzenia schematów elektrycznych.

 • ArCADia-IFC RVT 2

  Moduł jest odpowiedzialny za import/eksport modeli w formacie IFC dający pełne wsparcie dla importu i eksportu brył i modeli z innych programów klasy BIM takich jak Revit czy Allplan. Program pozwala na wczytanie modelu w formacie IFC, wraz ze wszystkimi danymi każdego obiektu tworzącego budynek. Elementy nie są przekształcane w obiekty systemu, dzięki czemu, wczytywane są wszystkie pliki niezależnie od struktury modelu, który nie musi już być analogiczny do struktury budynku istniejącego w systemie ArCADia. Do projektu można zaczytać dowolną ilość plików IFC, które mogą współistnieć z modelami systemu ArCADia. Modele są niezależne, a mimo to przenosząc wszystkie dane o obiektach podlegają sprawdzeniu projektów opcjami kolizji i odnalezieniu np. przecięć między elementami konstrukcji i różnych instalacji, niezależnie od tego, czy są one zaimportowane jako model IFC, czy stworzone przy pomocy funkcjonalności systemu ArCADia.

Pobierz ArCADia BIM 11

Pobierz ArCADia BIM 11 (zawiera moduły pakietu INTERsoft ArCADia ELEKTRYKA).

Zainstaluj i przez 28 dni od instalacji używaj pełnej wersji kompletnego systemu BIM, łącznie z zapisem projektów.
Pobierz ArCADia BIM AC

Pobierz ArCADia BIM dla programu AutoCAD (zawiera moduły pakietu INTERsoft ArCADia ELEKTRYKA).

Zainstaluj i przez 28 dni od instalacji używaj pełnej wersji kompletnego systemu BIM, łącznie z zapisem projektów.


aktualizacja: 14.03.2020
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<