Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

INTERsoft na targach BUDMA 2010.

Organizatorzy targów jak co roku zapraszają do udziału w licznych seminariach i innych wydarzeniach okołotargowych: Dzień Inżyniera Budownictwa, Dzień Dekarza, Dzień Urbanisty, Dzień Architektury. Podczas targów przedstawione zostaną udane realizacje budynków pasywnych. Domy Pasywne są najnowszą generacją budynków energooszczędnych, w których mikroklimat może być utrzymywany bez oddzielnego aktywnego systemu ogrzewania, czy klimatyzacji. (więcej czytaj w kwartalniku ArCADia-PRESS - zapytaj o kwartalnik na naszym stoisku)
Firma INTERsoft podczas tegorocznych targów zaprezentuje swoje NOWOŚCI w ofercie, w tym również najnowszą wersję znanego już wszystkim programu ArCADia-TERMO, zdobywcę Złotego Medalu BUDMA 2009.
Targi to idealna okazja do omówienia ciekawych zagadnień z naszymi ekspertami, którzy z chęcią będą dzielić się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.


Stoisko nr 40, Pawilon nr 1

Serdecznie zapraszamy.
Budma 2010 - stoisko ArCADiasoft i  INTERsoft
Budma 2010 - stoisko ArCADiasoft i  INTERsoft
Budma 2010 - stoisko ArCADiasoft i  INTERsoft

aktualizacja: 18.01.2010
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<