Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
10-lecie firmy INTERsoft.

10-lecie firmy INTERsoft.

Od dziesięciu lat oferujemy programy dla budownictwa. Mamy nadzieję, że zdobyte w tej dekadzie doświadczenie pozwoli nam w przyszłości umocnić naszą pozycję lidera w tworzeniu oprogramowania dla budownictwa na polskim rynku. Dziękujemy również wszystkim naszym pracownikom za wkładaną do pracy energię i entuzjazm, licząc na to, że kolejne lata przyniosą dalsze sukcesy.

Początek naszej działalności to wprowadzenie na rynek programu ArCon-Wizualna Architektura. Na podstawie umowy z niemiecką firmą mb-Software AG przygotowaliśmy polską wersję tego programu i dostosowaliśmy go do polskich zasad i warunków projektowania. Dzisiaj program ten w większości polskich pracowni architektów i inżynierów jest podstawowym narzędziem do przygotowania koncepcji i wizualizacji projektów architektonicznych, a firma INTERsoft uczestniczy w tworzeniu kolejnych wersji, również na pozostałe rynki europejskie. Sukces tego programu dał nam podstawy finansowe do rozwoju firmy i rozpoczęcia prac nad własnymi aplikacjami. To wtedy powstały pierwsze moduły systemu inżynierskiego Konstruktor, których dziś jest już prawie 30. Wszystkie moduły mają tę samą logikę wprowadzania danych a wyniki są automatycznie przekazywane między nimi. Dzięki takiej budowie każdy projektant może kupić i wykorzystywać tylko aktualnie niezbędne narzędzia, a wraz z rozwojem własnej firmy może rozbudowywać swój program.

W ciągu ostatnich 10 lat, z poziomu początkowo kilku osób staliśmy się firmą zatrudniającą już ponad 50 osób - wysokiej klasy specjalistów. Ich wiedza przyczynia się do rozwoju tak znanego programu jakim jest IntelliCAD. Firma INTERsoft jako jedyna w Polsce i w tej części Europy jest członkiem międzynarodowego konsorcjum (IntelliCAD Technology Consortium, Portland, USA) grupującego firmy z całego świata, które tworzą kolejne wersje tego programu. IntelliCAD to bardzo dobry i odpowiedni program dla większości biur projektowych w Polsce dzięki połączeniu funkcjonalności w zasadzie odpowiadającej AutoCAD'owi oraz dodanych przez INTERsoft elementów niezbędnych w branży budowlanej (ArCADia) przy cenie odpowiedniej dla polskich realiów. Z naszych kwalifikacji korzystają także znane firmy o globalnym zasięgu zamawiając dla siebie wersje specjalne naszych programów. W tym zakresie współpracujemy z takimi firmami jak Henkel, Paroc, Maxit-Optiroc, Sanitec-Koło, BRW czy Wydawnictwo MURATOR. Dzisiaj nasza oferta jest najszerszą na rynku w branży oprogramowania dla budownictwa. Obejmuje ona swym zakresem właściwie każdą dziedzinę projektowania – od architektury i konstrukcji, poprzez instalacje i kosztorysowanie aż do zarządzania i kompleksowej obsługi biura projektów, pojedynczych projektantów oraz grup niezależnych uczestników procesu projektowego, współpracujących ze sobą na etapie tworzenia opracowania.

Dziesięciolecie istnienia firmy INTERsoft otwiera kolejny rozdział jej działalności, stawiając przed firmą nowe wyzwania. Liczymy jak zawsze na sugestie i rady z Państwa strony, które stanowią dla nas główny drogowskaz podczas podejmowania kluczowych decyzji.

W związku z obchodami X-lecia INTERsoft, przygotowujemy dla Państwa szereg atrakcji. Są nimi między innymi oferty specjalne dla nowych Klientów jak również dotychczasowych użytkowników naszych programów. Prosimy zatem o śledzenie pojawiających się na naszej stronie informacji.

Zespół INTERsoft


aktualizacja: 25.10.2007
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<