Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
Promocja Konkursu Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Biznes

Promocja Konkursu Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Biznes

To to jeden z najbardziej rozpoznawalnych konkursów skierowanych do młodych i przedsiębiorczych łodzian. Udział w nim pomaga urzeczywistnić plany związane z założeniem i prowadzeniem własnej firmy. Inicjatywa skierowana jest do osób w wieku od 18 do 35 lat, które mają swój pomysł na biznes i chcą go realizować w Łodzi, w tym do studentów oraz początkujących firm.

INTERsoft od samego początku zaangażował się jako partner projektu, zostając fundatorem praktyk oraz stypendiów skierowanych do studentów Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ, a także nagród w konkursie Mam Pomysł na Biznes. Także w tym roku wybranych przez nas uczestników nagrodzimy 2 urządzeniami wielofunkcyjnymi i 2 wersjami programu ArCADia 10. Gorąco zachęcamy do udziału!


aktualizacja: 01.04.2016
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<