Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
BUDMA 2017 - ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SPRAGNIONYCH NOWYCH TECHNOLOGII NA KAWĘ Z BIM!

BUDMA 2017 - ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SPRAGNIONYCH NOWYCH TECHNOLOGII NA KAWĘ Z BIM!

Drodzy klienci serdecznie zapraszamy was na nasze stoisko na tegorocznych targach poznańskich BUDMA 2017. Prosimy zapamiętać: PAWILON 8, STOISKO 40.
Uważamy, że dobre rzeczy powinno się łączyć, dlatego na tegorocznych targach nie tylko zaprezentujemy Państwu nasze OPROGRAMOWANIE, nie tylko przedstawimy WYJĄTKOWĄ TARGOWĄ OFERTĘ, ale również zaprosimy na PYSZNĄ KAWĘ Z BIM. Profesjonalny barista przygotuje dla Państwa 7 rodzajów kawy i zaprezentuje latte-art. Prosimy zapamiętać: PAWILON 8, STOISKO 40. Nie może Państwa zabraknąć.


aktualizacja: 03.02.2017
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<