Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

ZDJĘCIA Z WYDARZEŃ FIRMY

 

I Warsztaty Projektanta 2012 zorganizowane przez firmę INTERsoft

INTERsoft I Warsztaty Projektanta odbyły się 4 października br. w Hotelu Campanile przy ul. Piłsudskiego 27 w Łodzi.
 

Targi BUDMA 2012 w Poznaniu - wyróżnienie "ACANTHUS AUREUS" dla firmy INTERsoft

W dniach 24-27 stycznia 2012 odbyły się targi BUDMY w Poznaniu. Nasze stoisko mieściło się w pawilonie 4 – stoisko 14. Była to idealna okazja do zapoznania się z systemem ArCADia – jedynym polskim systemem BIM.

Nasza firma otrzymała na Międzynarodowych Targach Budma 2012 wyróżnienie "ACANTHUS AUREUS" za stoisko targowe najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy.

 

TERAZ POLSKA 2010 - ArCADia-TERMO

W dniu 24 maja podczas Koncertu Galowego w Teatrze Wielkim w Operze Narodowej w Warszawie, Kapituła Polskiego Godła Promocyjnego wyłoniła listę laureatów tegorocznej edycji Konkursu „TERAZ POLSKA”. Wśród laureatów znalazł się program ArCADia-TERMO PRO firmy ArCADiasoft.

 

Łódź Proponuje - Konstruktor

Firma INTERsoft została laureatem VII edycji konkursu "Łódź Proponuje" organizowanego przez Prezydenta miasta Łodzi.
 

ŁÓDŹ PROPONUJE 2009 Kreatywni i Innowacyjni

W ramach ogólnopolskiej konferencji "Biznes, sztuka, technologia - jak połączyć te siły dla rozwoju miasta?" odbyła się uroczystość wręczenia statuetek i dyplomów w konkursie "Łódź Proponuje - Kreatywni i Innowacyjni". W jednym miejscu, w Sali Balowej Hotelu Andel’s zostały zaprezentowane nowatorskie pomysły, będące niezaprzeczalnymi wizytówkami naszego miasta. My, prezentowaliśmy się aż w dwóch kategoriach!
 

"Młodzi w Łodzi" szkolenie ArCADia-IntelliCAD

W dniu 16 czerwca w siedzibie naszej firmy odbyło się szkolenie z obsługi programu ArCADia-IntelliCAD organizowane z cyklu " Twoja kariera w Twoich rękach". To ostatnie takie szkolenie przed wakacjami. W szkoleniu udział wzięło 12 studentów łódzkich uczelni, głównie z Politechniki Łódzkiej.
 

Targi BUDMA 2010

Targi BUDMA oferują bardzo bogaty program targowy, stanowiąc jedyną w swoim rodzaju okazję do spotkań i wymiany doświadczeń między specjalistami z branży budowlanej. Również my na tę specjalną okazję przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której będziemy prezentować nasze nowości. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego stoiska, które mieścić się będzie w pawilonie nr 1, stoisko nr 40.
 

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego dla firmy ArCADiasoft.

Dnia 1 lipca 2010r. o godz. 19.00 w Muzeum Miasta Łodzi odbyło się uroczyste wręczenie Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego.
 

ArCADia-TERMO PRO nagrodzony Złotym Medalem MTB BUDMA 2009

Firma INTERsoft od lat jest uczestnikiem targów BUDMA. W tym roku zostaliśmy wyróżnieni szczególną nagrodą: "Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA".
 
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<