Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

Nagrody dla zwycięzców Konkursu na najlepszą pracę inżynierską i magisterską wręczone.

Nagrody dla zwycięzców 1. edycji ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę inżynierską już wręczone. W dniu 3 czerwca podczas uroczystości Święta Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej odbyło się wręczenie pierwszej nagrody. Otrzymała ją świeżo upieczona Pani inżynier Anna Kozub. Pani Anna otrzymała pamiątkowy dyplom, a także symboliczny czek opiewający na kwotę 3.000 zł. Nagrodę dla opiekuna pracy wynoszącą 2.000 zł otrzymała Pani mgr inż. Elżbieta Wyszyńska.

Wręczenie nagród za 2. miejsce odbyło się 10 czerwca na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej, tu bowiem studiuje laureatka drugiej nagrody, Pani Małgorzata Kowarska. Pani Małgorzata odebrała pamiątkowy dyplom i czek na 1.500 złotych. Nagrodę w kwocie 1.000 zł dla opiekuna pracy inżynierskiej otrzymał Dziekan Wydziału, Pan dr hab. inż. Dariusz Gawin, Profesor PŁ.

Wszystkich kończących obecnie V rok studiów zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską.

Informacje o konkursie na najlepszą pracę magisterską
znajdą Państwo tutaj.


aktualizacja: 02.03.2012
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<