Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
BIZNES W ŁODZI ROBIĄ MŁODZI.

BIZNES W ŁODZI ROBIĄ MŁODZI.

Firma INTERsoft już po raz dziewiąty jest partnerem konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Biznes” organizowanego przez Urząd Miasta Łodzi. Konkurs przebiegać będzie w 2 kategoriach: Technologie informatyczne i Ogólna. Jak co roku dla wybranego laureata INTERsoft przeznacza nagrodę w postaci programu ArCADia oraz urządzenia wielofunkcyjnego.

Szczegóły dotyczące przebiegu Konkursu dostępne są na stronach UMŁ: www.mlodziwlodzi.pl oraz www.przedsiebiorczosc.lodz.pl

Materiały informacyjno-promocyjne Konkursu: pobierz materiały

aktualizacja: 07.03.2017
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<