Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU skok do fotorealistycznej wizualizacji.

ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU skok do fotorealistycznej wizualizacji.

Moduł ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU rozbudowuje podstawowe funkcje ArCADia BIM 14 o opcje związane z projektowaniem otoczenia budynków. Nowy moduł systemu jest istotnym uzupełnieniem funkcjonalności programu ArCADia-ARCHITEKTURA, pozwala na modyfikacje terenu wokół budynków, daje możliwość umieszczania w projekcie akwenów wodnych, oczek wodnych oraz basenów. Program wprowadza również inne udogodnienia związane z projektowaniem budynków. Korzystając z funkcji modułu ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU można wyznaczyć obszar działki poprzez ich ogrodzenie a na jej teren wprowadzić obszary, które staną się chodnikami, ścieżkami lub rabatami, całości dopełnia możliwość wprowadzania roślin. Program zawiera podstawowe typy roślin, które wystarczają do stworzenia koncepcji otoczenia budynku. Program generuje również zestawienia użytych roślin oraz zlicza długość ogrodzenia i jego podstawowe elementy, informacje te można wyeksportować do pliku raportu w formacie .RTF. Proigram ArCADia BIM 14 wyposażony jest w wydajny silnik graficzny, moduł ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU zyskał więc technologię, ktora w trybie podglądu 3D zapewnia bez konieczności czasłochłonnego renderingu jakość wizualizacji na poziomie zbliżonym do jakości fotograficznej.


POBIERZ NAJNOWSZĄ WERSJĘ PROGRAMU ArCADia BIM 14Bibliteka ArCADia-ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Biblioteka jest katalogiem wysokiej jakości obiektów 3D dla programu ArCADia BIM. Biblioteka zawiera 236 obiektów będących elementami architektury miejskiej, ławek, lamp, roślin wyposażenia placów zabaw i siłowni miejskich.aktualizacja: 12.09.2021
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<