Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
ArCADia-ARCHITEKTURA 9 - poznaj możliwości innowacyjnego programu CAD/BIM.

ArCADia-ARCHITEKTURA 9 - poznaj możliwości innowacyjnego programu CAD/BIM.

Program ArCADia-ARCHITEKTURA to moduł branżowy systemu ArCADia. ArCADia pozwala na projektowanie zgodnie z technologią BIM [Building Information Modeling], jednocześnie nie tracąc niczego z tradycyjnego środowiska CAD. Efektem pracy projektanta jest wykonanie cyfrowego modelu budynku oraz rysunków w formacie DWG. Program ArCADia-ARCHITEKTURA wraz z ArCADia BIM to kompleksowe narzędzie, które pozwala na stworzenie profesjonalnej dokumentacji architektonicznej. Dedykowany jest przede wszystkim architektom oraz wszystkim tym, którzy zajmują się kształtowaniem, modelowaniem lub odtwarzaniem bryły budynku.

ArCADia-ARCHITEKTURA - cyfrowy model budynku ArCADia-ARCHITEKTURA wykorzystywana jest do obiektowego tworzenia profesjonalnych rzutów i przekrojów architektonicznych, interaktywnego podglądu 3D oraz realistycznej wizualizacji. ArCADia-ARCHITEKTURA zawiera specjalistyczne funkcje architektoniczne, m.in.: automatyczny przekrój, automatyczne wymiarowanie czy import elementów budynku z innych programów.
Moduł ArCADia-ARCHITEKTURA jest rozwinięciem podstawowych narzędzi architektonicznych programu ArCADia BIM 14. Funkcjonalność ArCADia BIM 14 pozwala na wykonanie pełnej dokumentacji, jednak wszystkim architektom zdecydowanie polecamy zakup modułu ARCHITEKTURA, który zdecydowanie przyspiesza i ułatwia pracę nad projektem. Użytkownicy mają również możliwość pracy z naszym system w programie AutoCAD, przez instalację nakładki ArCADia BIM AC dostępnej dla programu AutoCAD 2016/2017/2018.

ArCADia-ARCHITEKTURA - INFOGRAFIKA

Funkcje dostępne w module ArCADia-ARCHITEKTURA 9

 • Wprowadzanie ścian łukowych jedno- lub wielowarstwowych.
 • Możliwość przekształcenia rysunku 2D stworzonego z polilinii lub linii w rzut ścian jedno- bądź wielowarstwowych, ścian wirtualnych lub ław fundamentowych.
 • Wprowadzanie okien o różnych kształtach (okrągłe, trójkątne, z łukiem itp.) z możliwością zadawania dodatkowego podziału poziomego i pionowego oraz definiowaniem widoczności parapetu lub wycinanie wyłącznie otworu w ścianie w kształcie okna specjalnego.
 • Wprowadzanie drzwi specjalnych, np. łukowych, z doświetleniem górnym lub bocznym, obrotowych, przesuwnych, wahadłowych, ewakuacyjnych itp.
 • Wprowadzanie otworów i wnęk.
 • Dowolne wprowadzanie stropów i podłóg na gruncie.
 • Wprowadzanie sufitów podwieszanych o dowolnym kształcie lub automatycznie dostosowujących się do danego pomieszczenia.
 • Wprowadzenie elementów stalowych pionowych, poziomych i pochylonych.
 • Wprowadzenie szkieletu konstrukcji prętowej z pliku .f3d, który jest widziany jako jeden element, ale może być rozbity i widziany jako pojedynczy element prętowy (przesuwany i edytowany pojedynczo).
 • Tworzenie schodów krętych oraz ramp/pochylni.
 • Wprowadzanie balustrad na tarasach i schodach poprzez wrysowanie ich na rzucie.
 • Dowolne wprowadzanie dachów wielospadowych z pełną możliwością edycji (zmiany na jedno- lub dwuspadowy, zmiany wysokości ścianki kolankowej i nachylenia dla każdej połaci oddzielnie) .
 • Wprowadzanie konstrukcji drewnianej z programu R3D3-Rama 3D (połacie dachowe eksportowane do programu R3D3-Rama 3D są tam obliczane konstrukcyjnie, a wprowadzona więźba trafia z powrotem do ArCADii-ARCHITEKTURY) .
 • Wprowadzanie akcesoriów dachowych: wyłazów, rynien, rur spustowych, gąsiorów itp. elementów.
 • Wprowadzanie na rzut ław oraz dowolnie definiowanych stóp fundamentowych.
 • Możliwość stworzenia raportu długości czasu nasłonecznienia wszystkich lub wybranych pomieszczeń w budynku.
 • Możliwość pokazania zacieniania budynków przez stworzenie filmu wykonanego dowolną kamerą z listy, obrazującego przejście cienia w wyznaczonym dniu lub dniach.
 • Rysowanie dowolnego kształtu bryły o zadanej wysokości. Bryła może być użyta jako taras, podest, antresola itp. element.
 • Automatyczne tworzenie przekroju poprzez wskazanie linii cięcia (także schodkowego) budynku z możliwością definiowania elementów widocznych w widoku przekroju.
 • Rendering uproszczony (szybki i prosty w użyciu) lub zaawansowany z możliwością definiowania wszystkich potrzebnych ustawień (rodzaju i pozycji oświetlenia, zmiękczania cieni itp.).
 • Automatyczne i ręczne wymiarowanie projektowanego budynku. Możliwość wprowadzenia koty wysokościowej na rzucie kondygnacji i na przekroju oraz opisu elementu (dachu, stropu, ściany) pokazującego wykaz materiałów, z których element został stworzony.
 • Automatyczne opisywanie konstrukcji więźby dachowej, numerowanie elementów z pokazaniem wielkości przekroju i długości elementu.
 • Automatycznie tworzone zestawienia: powierzchni i kubatur; powierzchni dachów, akcesoriów dachowych (rynien, rur spustowych itd.), drewna z konstrukcji dachu, elementów prętowych, elementów sufitów podwieszanych oraz materiałów.
 • Możliwość wprowadzenia na rzut przyziemia symbolu i kierunku strzałki północy.
 • Obiektowa wymiana danych z programem ArCon (przenoszenie dwukierunkowe całej bryły budynku wraz z obiektami 3D z programu ArCon i zapisanie ich do biblioteki programu ArCADia).
 • Eksport podrysu projektu do R3D3-Rama 3D, możliwość przeniesienia wszystkich dachów projektu jednocześnie wraz ze wszystkimi osiami modularnymi łączonymi w jedną siatkę.

ArCADia-ARCHITEKTURA - cyfrowy model budynku


POBIERZ NAJNOWSZĄ WERSJĘ PROGRAMU ArCADia BIM 14,   
    testuj przez 28 dni pełną wersję.Aktualizacja modułu ArCADia-ARCHITEKTURA do wersji 9

Należy pamiętać, że zakup aktualizacji programu ArCADia-ARCHITEKTURA do wersji 9, wymaga zaktualizowania również aplikacji podstawowej systemu ArCADia, obecnie do wersji ArCADia BIM 14. Nowa ArCADia BIM 14 poza nowościami takimi jak zupełnie nowy zaawansowany silnik graficzny do podglądu 3D, otrzymała także nową przyjaźniejszą użytkownikowi strukturę. W efekcie możliwości programu zwiększyły się o bardzo wiele funkcjonalności z zakresu projektowania instalacji sanitarnych i elektrycznych w budynkach. Wszystkie te zmiany pozwolą projektantom na lepsze wykorzystanie oprogramowania w procesie kompleksowego projektowania budynków.

Lista zmian, nowe funkcje modułu ArCADia-ARCHITEKTURA 9 w stosunku do wersji 8.

SUFITY PODWIESZANE:

 • Wprowadzanie sufitów podwieszanych o dowolnym kształcie lub automatycznie dostosowujących się do danego pomieszczenia. Sufit może być wykończony płytą lub składać się z zadanych modułów wyznaczonych przez rozstaw łat i paneli umieszczonych między nimi.
 • Wprowadzanie dowolnego sufitu podwieszanego poszczególnymi elementami: łatami głównymi i nośnymi, stelażem zewnętrznym i wykończeniem otworów, panelami i wieszakami.

BALUSTRADY:

 • Wprowadzanie balustrad na tarasach i schodach poprzez wrysowanie ich na rzucie.
 • Automatyczne wprowadzanie balustrady na schodach.

NASŁONECZNIENIE I ZACIENIANIE:

 • Możliwość stworzenia raportu długości czasu nasłonecznienia wszystkich lub wybranych pomieszczeń w budynku.
 • Możliwość pokazania zacieniania budynków przez stworzenie filmu wykonanego dowolną kamerą z listy, obrazującego przejście cienia w wyznaczonym dniu lub dniach.

RENDERING:

 • Domyślne pory dnia i nocy dla zapisu renderingu zostały rozszerzone między innymi o zachód i wschód słońca.

ZESTAWIENIA:

 • Zestawienia elementów sufitów podwieszanych; oddzielnie stelaża, paneli oraz wieszaków.Zobacz jak od podstaw wykonuje się projekt domu w oprogramowaniu ArCADia.

Webinarium w wersji ArCADia BIM 11 + ArCADia-ARCHITEKTURA 9 [cz.1].


aktualizacja: 19.09.2021
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<