Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--

NAGRODY, WYRÓŻNIENIA i CERTYFIKATY

Nagrody i wyróżnienia

ZŁOTY MEDAL BUDMA 2015 - WYBÓR KONSUMENTÓW dla ArCADia BIM

16.04.2015
ZŁOTY MEDAL BUDMA 2015 - WYBÓR KONSUMENTÓW dla ArCADia BIM
Jest nam niezwykle miło poinformować, że spośród 28 laureatów Złotego Medalu MTP targów BUDMA 2015, głosami internautów i zwiedzających, nasz produkt – system ArCADia BIM, otrzymał tytuł ZŁOTY MEDAL 2015 - WYBÓR KONSUMENTÓW. Bardzo dziękujemy Państwu za wsparcie i głosowanie. Dzięki Państwa zaangażowaniu uzyskaliśmy świetny wynik – aż 43% wszystkich głosów oddano na nasz produkt! Jest to dla nas potwierdzenie, że nasze programy spełniają Państwa oczekiwania, a także motywacja do dalszej pracy nad rozwijaniem oferty.

Medal dla ArCADiasoft od Polskiego Towarzystwa Energetycznego

15.02.2012
Medal dla ArCADiasoft od Polskiego Towarzystwa Energetycznego
Polskie Towarzystwo Energetyczne ogólnopolskie Stowarzyszenie naukowo-techniczne; efektywność energetyczna, budownictwo pasywne wyróżniło: Firmę ArCADiasoft Chudzik sp. j. Medalem PTE za opracowanie i wdrożenie innowacyjnych programów: ArCADia-ARCHITEKTURA i ArCADia-TERMO.

Budma 2012 - Nagroda ACANTHUS AUREUS dla INTERsoft

25.01.2012
Budma 2012 - Nagroda ACANTHUS AUREUS dla INTERsoft
Z przyjemnością informujemy Państwa, że nasza firma otrzymała na Międzynarodowych Targach Budma 2012 wyróżnienie "ACANTHUS AUREUS" za stoisko targowe najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy.
Targi Budma to największa tego typu impreza w Polsce. Corocznie gromadzą kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających związanych z branżą budowlaną. W tym roku około 1200 firm z kilkunastu krajów przedstawia swoje produkty na ponad 60tyś mkw. powierzchni wystawienniczej. Tematem przewodnim tegorocznych targów Budma 2012 jest „Budownictwo przyszłości" ich głównym celem przedstawienie i wprowadzanie do budownictwa nowatorskich rozwiązań oraz pokazanie na czym polega świadome i odpowiedzialne kształtowanie zdrowej i funkcjonalnej przestrzeni społecznej dostępnej wszystkim pokoleniom.

Wyróżnienie w kategorii PRODUKT ROKU na targach Energetics 2011

28.11.2011
Wyróżnienie w kategorii PRODUKT ROKU na targach Energetics 2011
System programów ArCADia-INSTALACJE ELEKTRYCZNE i ArCADia-SIECI ELEKTRYCZNE otrzymał wyróżnienie w kategorii produkt roku na Lubelskich Targach Energetycznych Energetics 2011. Targi Energetics są coroczną imprezą skupiającą wystawców branży elektroenergetycznej. Programy do projektowania sieci i instalacji elektrycznych w naszej ofercie są dostępne od niedawna. Tym bardziej więc cieszymy się, że programy te spotkały się tak dobrym odbiorem wśród specjalistów tej branży, zyskały ich uznanie i zdobyły już tylu zadowolonych klientów.

ArCADia-TERMO PRO uhonorowany godłem TERAZ POLSKA

25.05.2010
ArCADia-TERMO PRO uhonorowany godłem TERAZ POLSKA
W dniu 24 maja podczas Koncertu Galowego w Teatrze Wielkim w Operze Narodowej w Warszawie, Kapituła Polskiego Godła Promocyjnego wyłoniła listę laureatów tegorocznej edycji Konkursu „TERAZ POLSKA”. Wśród laureatów znalazł się program ArCADia-TERMO PRO firmy ArCADiasoft.

Konkurs odbył się już po raz dwudziesty. W tegorocznej edycji przyjęto i oceniano prawie 130 wniosków weryfikacyjnych. Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska” zostało przyznane 13 produktom, 9 usługom, 3 przedsięwzięciom innowacyjnym oraz 9 gminom.

Konkurs "Łódź Proponuje - Kreatywni i Innowacyjni" - nominacja aż w 2 kategoriach!

19.06.2009
Konkurs "Łódź Proponuje - Kreatywni i Innowacyjni" - nominacja aż w 2 kategoriach!
W ramach ogólnopolskiej konferencji „Biznes, sztuka, technologia - jak połączyć te siły dla rozwoju miasta?” odbyła się uroczystość wręczenia statuetek i dyplomów w konkursie „Łódź Proponuje - Kreatywni i Innowacyjni”. W jednym miejscu, w Sali Balowej Hotelu Andel’s zostały zaprezentowane nowatorskie pomysły, będące niezaprzeczalnymi wizytówkami naszego miasta.

ArCADia-TERMO PRO nagrodzony Złotym Medalem MTB BUDMA 2009

23.01.2009
ArCADia-TERMO PRO nagrodzony Złotym Medalem MTB BUDMA 2009
Program ArCADia-TERMO w roku 2009 został wyróżniony szczególną nagrodą: "Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA". Program ArCADia-TERMO, wykonujący certyfikaty energetyczne a wersji PRO obliczenia cieplne do audytu energetycznego, został wybrany do nagrody spośród oferty blisko 1300'tu wystawców z 35 krajów i ponad 200'tu nowości rynkowych. Wyróżnienie to jeszcze bardziej nas motywuje do dalszego rozwijania programu i zwiększania jego funkcjonalności. Jednocześnie w tym miejscu dziękujemy wszystkim odwiedzającym za duże zainteresowanie naszym stoiskiem targowym i wszystkie cenne uwagi na temat programu ArCADia-TERMO i innych naszych produktów.

Porgram Konstruktor laureatem Konkursu "Łódź Proponuje"

09.12.2004
Porgram Konstruktor laureatem Konkursu "Łódź Proponuje"
Firma INTERsoft sp z o.o. (obecnie ArCADiasoft Chudzik sp.j.) została w 2004r. laureatem VII edycji konkursu "Łódź Proponuje" organizowanego przez Prezydenta miasta Łodzi.

Certyfikaty dla aplikacji

Compatible with Win7 Certified fod Windows Vista Złotym Medalem MTB BUDMA 2009 Godło TERAZ POLSKA
ArCADia
ArCADia-TERMO
Konstruktor
R3D3-Rama 3D
I.T.I.
Ceninwest
Wymarzony Ogród
ArCADia-TERMO
I.T.I.
Ceninwest
ArCADia-TERMO ArCADia-TERMO
 
Logo firmy INTERsoft
 
Profil INTERsoftProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<