Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie, integracji z usługami firmy Google. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
INFO: Pełna oferta sklepu z aktywnym SYSTEMEM RABATOWYM.

Pakiet Dalmierz Bosch GLM 100 C Professional + ArCADia LT + ArCADia-INWENTARYZATOR

Program Pakiet Dalmierz Bosch GLM 100 C Professional + ArCADia LT + ArCADia-INWENTARYZATOR
Program Pakiet Dalmierz Bosch GLM 100 C Professional + ArCADia LT + ArCADia-INWENTARYZATOR
32-bit i 64-bit64-bit
Cena promocyjna: 
netto: 1680,00 zł 
brutto: 2066,40 zł 
Rabat na program CAD Pakiet Dalmierz Bosch GLM 100 C Professional + ArCADia LT + ArCADia-INWENTARYZATOR w sklepie INTERsoft
linia

Pakiet Dalmierz Bosch GLM 100 C Professional + ArCADia LT + ArCADia-INWENTARYZATOR

Pakiet składa się z dalmierza Bosch GLM 100 C Professional oraz programu ArCADia-LT i ArCADia-INWENTARYZATOR. Jest to podstawowy pakiet oprogramowania CAD skierowany do inwentaryzatorów. Firma ArCADiasoft stworzyła innowacyjny produkt, jedyny polski system BIM który pozawala projektantowi w trakcie wykonywania tradycyjnego rysunku .DWG tworzyć cyfrowy model budynku. Połączenie dalmierza wyposażonego w komunikację Bloetooth z naszym oprogramowaniem CAD/BIM pozwala na automatyczne wykonywanie rysunku na podstawie wymiarów które rejestruje dalmierz w efekcie użytkownik szybko otrzymuje rysunek .DWG oraz model budynku w 3D. Kupując dalmierz w pakiecie, klient ma możliwość rozbudowy systemu oprogramowania o dalsze moduły branżowe z którymi dalmierz również współpracuje.

 • ArCADia LT to funkcjonalny, łatwy w obsłudze i intuicyjny program CAD, umożliwiający tworzenie dokumentacji 2D i zapis plików w formacie DWG 2013. Aplikacja ta jest podstawowym narzędziem graficznym dla szeroko rozumianej branży budowlanej.

 • ArCADia-INWENTARYZATOR wspomaga tworzenie dokumentacji technicznej rzutów i przekrojów inwentaryzowanych budynków bezpośrednio podczas obmiaru. Program umożliwia bezprzewodowe pobieranie danych z elektronicznych urządzeń pomiarowych poprzez urządzenie Bluetooth i wstawianie ich bezpośrednio do systemu ArCADia BIM. ArCADia-INWENTARYZATOR pozwala nie tylko na zautomatyzowanie wykonywania rysunku budynku, ale udostępnia również możliwość zwymiarowania dowolnego obiektu znajdującego się w projekcie np okna czy drzwi poprzez pobranie wymiarów z dalmierza. Program został pomyślany w taki sposób by przede wszystkim ułatwić inwentaryzację przez automatyzację wykonywania obrysu budynku, udostępnia więc funkcje Nawigatora, która w pewnym sensie jest wirtualnym dalmierzem. Pozwala to użytkownikowi na wykonywanie rysunku budynku lub pojedynczych pomieszczeń, również przez ręczne wprowadzanie wymiarów uzyskanych np z dalmierza, który nie posiada komunikacji Bluetooth. Użytkownik wykonując inwentaryzacje może wykonywać rysunki poszczególnych pomieszczeń budynku a następnie skleić je w całość.

 • Bosch GLM 100 C bazuje konstrukcyjnie na znanym i bardzo popularnym modelu dalmierza Bosch GLM 80. W modelu GLM 100 znajdziemy m.in. dwuosiowy czujnik pochylenia o zakresie 360°, który wspomaga wykonywania pomiarów pośrednich, a we współpracy z szyną Bosch R60 dalmierz pełni rolę poziomicy elektronicznej. Wśród dostępnych do dalmierza akcesoriów znajdziemy również praktyczny trójnożny statyw. Dalmierz wykonuje pomiary do 100 m z dokładnością 1.5 mm co sprawia, że dalmierz Bosch GLM 100 C sprawdzi się nawet w bardzo trudnych i skomplikowanych warunkach pomiarowych. Dalmierz wyposażono w automatycznie obracany ekran (flip), który ułatwia odczytywanie wyników oraz wbudowany akumulator Li-Ion o dużo większej wydajności i żywotności niż popularne baterie czy akumulatory Ni-MH. Wysoka norma odporności IP54 zapewnia bezproblemową pracę instrumentu w dużym zapyleniu i wilgotnym otoczeniu. Jedną z ważniejszych cech dalmierza laserowego Bosch GLM 100 C Professional jest wbudowane łącze Bluetooth. Dzięki niemu wymiary zmierzone przez dalmierz mogą być na bieżąco wysyłane z dalmierza do urządzenia zewnętrznego i tam zapisywane w postaci cyfrowego szkicu wymiarowego. W połączeniu z oprogramowaniem ArCADia dalmierz staje się szybkim i niezawodnym narzędziem do wykonywania rysunku .DWG. Dzięki cechom systemu ArCADia BIM użytkownik jednocześnie z rysunkiem wykonuje automatycznie cyfrowy model budynku 3D.

Funkcje Bosch GLM 100 C Professional

 • Zintegrowany pomiar nachylenia
 • Pośredni pomiar długości
 • Pośredni pomiar wysokości
 • Funkcja pomiaru powierzchni ściany
 • Samowyzwalacz
 • Pomiar min./maks.

Zalety Bosch GLM 100 C Professional

 • Szybki transfer danych przez Bluetooth i Micro-USB
 • Łatwa wymiana i inteligentna dokumentacja wartości pomiarowych dzięki aplikacji GLM measure&document
 • Z pomocą aplikacji GLM floor plan możesz sporządzić cyfrowy rzut poziomy, importować oraz edytować istniejące rzuty, a także eksportować rezultaty pracy
 • Dodatkowa funkcjonalność dzięki czujnikowi nachylenia 360°
 • Automatyczne zapisywanie ostatnich 50 wyników oraz jednej stałej
 • Precyzyjna i łatwa obsługa dzięki automatycznie obracającemu się i podświetlanemu wyświetlaczowi

Aby uzyskać więcej informacji o Bosch GLM 100 C Professional przejdź do strony producenta. (strona dalmierza laserowego BOSCH)

UWAGA: Produkt nie jest objęty systemem rabatowym!

Dlaczego warto kupić Pakiet Dalmierz Bosch GLM 100 C Professional + ArCADia LT + ArCADia-INWENTARYZATOR ?

W atrakcyjne cenie otrzymują Państwo dalmierz laserowy Bosch GLM 100 C Professional oraz program ArCADia LT i ArCADia-INWENTARYZATOR
linia

Zostaw swoją opinie i oceń produkt:

Aby dodawać opinie o produktach wpisz numer klienta w formularzu na stronie. Kliknij tutaj

Wymagania systemowe programu :

 • Procesor klasy Pentium 4 (zalecany min. Intel Core i5)
 • 2 GB pamięci operacyjnej (zalecane min. 8 GB i system 64-bit)
 • 3 GB wolnego miejsca na dysku
 • karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c (zalecane karty z min. 1GB RAM)
 • system: Windows 10 lub Windows 8.1 lub Windows 7 SP1 (zalecamy system 64-bit)

Klienci, którzy kupowali ten produkt, najczęściej wybierali także :

Przy zakupie Pakiet Dalmierz Bosch GLM 100 C Professional + ArCADia LT + ArCADia-INWENTARYZATOR polecamy również.


Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<