Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
0
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
ArCADia 10 i ArCADia-ARCHITEKTURA wyróżnione przez FinancesOnline.

ArCADia 10 i ArCADia-ARCHITEKTURA wyróżnione przez FinancesOnline.

Z dumą informujemy, że nasz moduł architektoniczny systemu ArCADia, ArCADia-ARCHITEKTURA, został uznany za „wyznaczający złoty standard” w branży oprogramowania dla architektów pod względem ogólnego zarysu i łatwości użytkowania. FinancesOnline, platforma recenzująca oprogramowanie, którą co miesiąc odwiedza 2,2 miliona użytkowników, niedawno przyznała programowi ArCADia-ARCHITEKTURA nagrodę „Great User Experience Award” (Nagroda za Świetne Doświadczenia Użytkownika) za rok 2018 w kategorii oprogramowania dla architektury. Jej eksperci docenili fakt, że nasze oprogramowanie posiada wszystkie narzędzia niezbędne do tworzenia dokumentacji architektonicznej i projektów, pozostając jednocześnie intuicyjnym i przyjaznym dla architektów. „Jest tak łatwe, że nie musisz iść stromą ścieżką, aby w pełni zgłębić program i zapoznać się z nim” – napisał zespół oceniający FinancesOnline. Jego eksperci podkreślili w swojej analizie także kilka innych funkcji ArCADia-ARCHITEKTURA. FinancesOnline opisał nasz podgląd 3D i wizualizację projektu jako „bardzo szczegółowe i realistyczne”. W odniesieniu do tworzenia projektów lub rzutów, portal określił ArCADia-ARCHITEKTURA jako prostą w użyciu. Katalog FinancesOnline wyróżnił nas także nagrodą Rising Star Award (Nagroda Wschodzącej Gwiazdy) za rok 2018. Tytuł ten przyznawany jest nowym graczom na rynku, którzy szybko zyskują na popularności i są postrzegani przez klientów jako skuteczna platforma do rozwiązywania ich problemów.

aktualizacja: 14.09.2018
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<