Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--

Program ArCADia-TERMO uzyskał logo Certified for Windows Vista.

Od 1 stycznia 2009 r wprowadzono Certyfikat Charakterystyki Energetycznej budynku, który stał się obowiązkowym dokumentem przy sprzedaży lub wynajmie domu lub mieszkania jak również innych lokali. W wyniku czego na rynku powstało duże zapotrzebowanie na nowoczesne narzędzia do wykonywania obliczeń cieplnych budynków, sporządzania certyfikatów energetycznych i audytu energetycznego budynków. Na rynku jest obecnie dostępnych kilka programów wykonujących certyfikat energetyczny i obliczenia cieplne niezbędne do audytu energetycznego. Program ArCADia-TERMO jako jedyny z dostępnych na rynku posiada prestiżowe logo "Certified for Windows Vista". Nasza aplikacja przeszła złożony proces testowania przez niezależne laboratorium firmy Veritest która specjalizuje się w certyfikacji programów komputerowych. Proces testowania wykazał że program spełnia wszystkie wymogi określone przez firmę Micorsoft by uznać, że jest on w pełni kompatybilny z systemem operacyjnym Windows Vista.

ArCADia-Termo - Program do wykonywania certyfikatów energetycznych ArCADia-Termo - Program do termomodernizacji


aktualizacja: 17.02.2009
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<