Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP:
Wszystkie dane są wymagane. Wpisując dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie.
--
Projektowanie linii technologicznych oraz obiektów architektonicznych w ArCADia BIM.

Projektowanie linii technologicznych oraz obiektów architektonicznych w ArCADia BIM.

Na przestrzeni lat (firma INTERsoft działa od ponad 20) zdobyliśmy kilkadziesiąt tysięcy Klientów, architektów, instalatorów i konstruktorów, którzy z pasją działają w swoich branżach. Cieszymy się, że nasze oprogramowanie CAD / BIM wspiera ich w codziennej pracy.
Chcielibyśmy Państwu pokazać czym się zajmują, jakie tworzą projekty i jakie mają plany na przyszłość. Nasz cykl spotkań rozpoczynamy od wywiadu z Panem Krzysztofem Świątczakiem, właścicielem firmy TECHNOMAG, zajmującej się doradztwem i projektowaniem technologii przetwórstwa zbóż. Firma TECHNOMAG wykorzystuje w swej działalności system ArCADia BIM.

Jeśli podobnie jak Pan Krzysztof Świątczak tworzycie Państwo interesujące projekty używając programów ArCADia i chcielibyście opowiedzieć o nich i o swoich firmach - zapraszamy do kontaktu.


aktualizacja: 14.03.2018
Wersja do wydruku
Polecam
Logo firmy INTERsoft
Kanał INTERsoftProfil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramArCADiasoft w serwisie PinterestRSSRSS
<<