Strona stosuje pliki cookies oraz skrypty do analizy ruchu w serwisie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityka prywatności i cookie Ukryj
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Zapytaj o warunki leasingu oprogramowania

NOWY SYSTEM RABATOWY PREMIUJE STAŁYCH KLIENTÓW

ID Klienta:
Zapoznałem się i akceptuję warunki SYSTEMU RABATOWEGO zobacz

Kliknij tutaj jeśli nie pamiętasz numer ID Klienta.

Wysokość udzielanego rabatu i klasyfikacja Klienta określa poniższa tabela:

Ilosc procentow w rabacie

System rabatowy pozwala na swobodne zakupy bez zbędnych negocjacji. Rabaty w systemie naliczane są po każdym zakupionym programie tzn., że nawet nowy Klient przy pierwszym zakupie w naszej firmie, ma szansę na to by drugi program znajdujący się w zamówieniu był objęty rabatem.

Dotychczasowi Klienci naszej firmy dzięki logowaniu się poprzez podanie ID Klienta automatycznie są przez SYSTEM RABATOWY przydzielani do odpowiedniej grupy rabatowej uwzględniając wszystkie zakupy dokonane w firmie INTERsoft sp. z o.o. dla których data wystawienia dokumentu sprzedaży nie jest starsza niż 5 lat wstecz licząc od dnia złożenia bieżącego zamówienia.

Formularz przypominania numeru ID KLIENTA
Imię i nazwisko :
E-mail :
NIP :
Wszystkie dane są… wymagane.
--
Program ArCADia-RAMA jest programem, służącym do przeprowadzania obliczeń statycznych przestrzennych układów prętowych. Umożliwia obliczenia i wymiarowanie konstrukcji stalowych, żelbetowych i drewnianych. Program cechuje się innowacyjnym i jednocześnie przyjaznym interfejsem zadawania danych, który pozwala na graficzne wprowadzanie danych – geometrię układu możemy zdefiniować używając wyłącznie myszki. W przypadku wersji 3D obliczane są przestrzenne układy prętowe, natomiast wersja 2D pozwala na obliczenia płaskich układów prętowych. Program współpracuje z kilkoma modułami wymiarującymi również zgodnie z Euronormami.
Powrót do listy zobacz

ArCADia-RAMA - modelowanie układów prętowych część 1

Zapis webinarium które prowadziliśmy w 2017r dla programu ArCADia-RAMA.

ArCADia-RAMA, webinarium, szkolenie z CAD | R3D3 Rama 3D [cz.2]

ArCADia RAMA &#8211; wersja R3D3 Rama 3D : edycja modelu - część 2 <br> 1. Praca na jednej lub trzech rzutniach.<br> 2. Funkcja kopiowania wielokrotnego z ciągnięciem i skalowaniem; elementy wieżowe o dowolnym kształcie podstawy.<br> 3. Funkcje edycji modelu prętowego; kopiowanie, odsuwanie, przesuwanie, lustro, wydłużanie, przesuwanie i wyrównywanie węzłów.<br> 4. Funkcja zmiany kierunku ukł. lokalnego i ustawiania kierunku układu lokalnego i praca na wielu odrębnych modelach jednocześnie.<br> 5. Dzielenie prętów węzłami i scalanie prętów o takim samym przekroju i tak samo skierowanym.<br> 6. Wstawianie wymiarów do projektu.<br> 7. Wprowadzanie do projektu przekrojów o zmiennej geometrii.<br> 8. Wprowadzanie przekrojów typowych z bazy oraz ich edycja (docinanie, obracanie, kopiowanie, odbicia lustrzane, przekroje złożone).<br> 9. Tworzenie przekrojów o dowolnym kształcie wczytywanych z pliku DXF.<br> 10. Tworzenie raportów z Edytora przekrojów.<br> 11. Funkcja filtrowania, naprawiania, oczyszczania i weryfikacji projektu.<br> 12. Możliwość zadawania prętów na mimośrodzie i prętów typu cięgno.<br> 13. Skalowanie elementów graficznych modelu.<br> 14. Wskazywanie tego samego pręta/węzła w drzewie projektu i na modelu.<br> 15. Omówienie okna Ustawień programu.<br>

ArCADia-RAMA webinarium, szkolenie z CAD | R3D3 Rama 3D [cz.3]

Trzecia część webinarium

Powrót do listy zobacz
Logo firmy INTERsoft
Profil INTERsoftProfil INTERsoft InstagramProfil INTERsoft Google PlusRSSRSSKanał INTERsoft
<<